Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Allah (c.c) sabredenlerle birliktedir...

incinme

Uzman Çavuş

Her hayrın başıdır ya bismillah…Kalbime bismillah!!!
Ruhuma bismillah Aldığım verdiğim her nefese bismillah!!!
Daralmış gönlüme euzu-besmele ki şeytandan ırak olayım…!
Ruhumu kasıp kavuran sıkıntıya bir besmele tadında yaklaşıyorum…ılık ılık…huzur dolu bir tatlılıkla benliğime şifa olsun diye…

Bir karanlığın ortasında kaybolmuşum …Etrafta acımın temsili haykırışlarım yankılanıyor…Aman Allah'ım da-ya-na-mı-yo-rum… Ve karanlığıma ışık yakan bir ayet yankılanıyor acı dolu çığlığımı susturarak;

''yalnız Rabbine yönel
Sana yöneldim YaRab…Sana Dayandım…sensin tek tesellim

Neden? Niçin? Niye? Hep bana ! demeyeceğim…hakkım yok…Ben bana sokakta yol verene bile bin bir kibarlıkla TEŞEKKÜR ederken sahip olduğum bu sonsuz nimetlerin Sahibine bir kere bile teşekkür edemedim…elim ayağım tutarken
Sana sunulan gözleri aç…görebil-me yeteneğini faaliyete geçir! Bak kainat sana sunulmuş…Hadi teşekkür Et!!!Gör ve duy ayetin sana anlattıklarını

Öyle ise siz beni (ibadetle) anın ki ben de sizi anayım
Sana nankörlük ettim Allah'ım…varlığıma kattığın hayat
Ve şimdi Senin affına sığınıp şükre duruyorum ;
Verdiğin vermediğin…sahip olduğum olmadığım ELHAMDÜLİLLAH!!!!

Eziliyorum yüklerin altında
Allah sabredenlerle beraberdir

Sabredeceğim elbet…bilirim ki Rabbim kullarına altından kalkamayacağı yük vermez…bu bir sınav

Hani Sen demişsin ya Allah'ım ; '' Kulum Bana bir karış yaklaşırsa ben ona bir arşın yaklaşırım '' Sana koşarak geliyorum…ve hissediyorum Seni yanımda…gözlerimin umutlu ışıltısı bu yüzden…kalbimin duracakmış gibi atması bu yüzden…dua dua koşuyorum Sana Yarabbi !

Peygamberimiz diyor ya :'' Dua mü'minin silahıdır '' işte ben en kuvvetli silahımı almışım

hiçbir dert beni yıkıma uğratamazdimdik ayaktayım bir dua asilliğiyle…Duayı en büyük sıkıntı imha edicim kılıp…!!!

Senden gelen herşeye amenna YaRabbi!!!
ve her sıkıntıda;
inadına;
Dua dua dua
inadına;
Sabır sabır sabır!!!
Ve tabiki her hale sonsuz Şükür!!!
duaylasabırla
alıntı...

Moderatör tarafında düzenlendi:

polathoca

Uzman Onbaşı

Her hayrın başıdır ya bismillah…Kalbime bismillah!!!
Ruhuma bismillah Aldığım verdiğim her nefese bismillah!!!
Daralmış gönlüme euzu-besmele ki şeytandan ırak olayım…!
Ruhumu kasıp kavuran sıkıntıya bir besmele tadında yaklaşıyorum…ılık ılık…huzur dolu bir tatlılıkla benliğime şifa olsun diye…

Bir karanlığın ortasında kaybolmuşum …Etrafta acımın temsili haykırışlarım yankılanıyor…Aman Allah'ım da-ya-na-mı-yo-rum… Ve karanlığıma ışık yakan bir ayet yankılanıyor acı dolu çığlığımı susturarak;

''yalnız Rabbine yönel
Sana yöneldim YaRab…Sana Dayandım…sensin tek tesellim

Neden? Niçin? Niye? Hep bana ! demeyeceğim…hakkım yok…Ben bana sokakta yol verene bile bin bir kibarlıkla TEŞEKKÜR ederken sahip olduğum bu sonsuz nimetlerin Sahibine bir kere bile teşekkür edemedim…elim ayağım tutarken
Sana sunulan gözleri aç…görebil-me yeteneğini faaliyete geçir! Bak kainat sana sunulmuş…Hadi teşekkür Et!!!Gör ve duy ayetin sana anlattıklarını

Öyle ise siz beni (ibadetle) anın ki ben de sizi anayım
Sana nankörlük ettim Allah'ım…varlığıma kattığın hayat
Ve şimdi Senin affına sığınıp şükre duruyorum ;
Verdiğin vermediğin…sahip olduğum olmadığım ELHAMDÜLİLLAH!!!!

Eziliyorum yüklerin altında
Allah sabredenlerle beraberdir

Sabredeceğim elbet…bilirim ki Rabbim kullarına altından kalkamayacağı yük vermez…bu bir sınav

İnşirah inşirahDeğerli Misafirimiz, Bu konuya ait diğer resimleri görebilmek için ÜYE OLUNUZ
Hani Sen demişsin ya Allah'ım ; '' Kulum Bana bir karış yaklaşırsa ben ona bir arşın yaklaşırım '' Sana koşarak geliyorum…ve hissediyorum Seni yanımda…gözlerimin umutlu ışıltısı bu yüzden…kalbimin duracakmış gibi atması bu yüzden…dua dua koşuyorum Sana Yarabbi !

Peygamberimiz diyor ya :'' Dua mü'minin silahıdır '' işte ben en kuvvetli silahımı almışım

hiçbir dert beni yıkıma uğratamazdimdik ayaktayım bir dua asilliğiyle…Duayı en büyük sıkıntı imha edicim kılıp…!!!

Senden gelen herşeye amenna YaRabbi!!!
ve her sıkıntıda;
inadına;
Dua dua dua
inadına;
Sabır sabır sabır!!!
Ve tabiki her hale sonsuz Şükür!!!
duaylasabırla
alıntı...

rahman razı ola.

Üst Alt