Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Aptal Cinler ve Aptal Medyumlar

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Günün birinde mavroski bir medyum paraya Allah diye tapacak kadar sadık ve köle bir sahtekar Allah Rızası İçin iş yapanları lanetlemeye karar verir

Toplar hayalinden uydurduğu olmayan cinlerini derki ey cinlerim lanetliyelim şunu hadi çarpalım

Ciğnlikten haberi olmayan kafasız cinleri ise ama derler biz onun adresini bilmiyoruz kiğ nasıl bulalım onu, hadi adres iste telefon numarasını iste

Utanmadan kendini cin zanneden bu zavallıcıklar cinlerin adrese ihtiyaç duymadığını bilmezler her nedense XD:XD:XD:XD:XD:

Şimdi ben hiçbir hocada denk gelmedim büyü sihir, celbiye bağlama ve benzerini yaparken sadece isim ve anne ismi birde doğum tarihi alırlar

Ve o insanların yaptğı işler kişi amerikadaysa yada almanyadaysa bile kişiyi bulur ve vurur

Ama zamane sahtekar ve salakları, yalancı dolandırıcıları birde adres ve telefon isterler zavallı cinler ve onlara inanan zavallı saf insanlar

Şimdi merak ediyorum kardeş adresi verdim , söyledin o gerizekalı cinine ya evde yoksam, cinlerin boşuna yorulmaz olmazmı XD:XD:XD:XD:XD:XD:

Allah kimseyi cin olmadan cinlik yapmaya kalkacak kadar gerizekalı olanlardan Etmesin Amin İnşaAllah

:9::9::9:[sıze=3]allah razı olsun nurkul hocam yeni fıkraları hemen bizlerle paylaşıp,yüzümüzü güldürüyorsunuz...XD:
Aslında anlamadığım bir nokta var çoktan seçmeli olarak üniversite sınavlarında karşımıza çıkabilecek türden...bu sahtekarlara ismimizi versek,telefon olarak arkadaşımızın numarasını versek,adres olarakta teyzemizin adresini vermiş olsak,lanet hangimizi bulacak?
[/sıze]
[sıze=3]adın sahibinimi? Adresin sahibinimi? Telefon numarasının sahibinimi?[/sıze]:48::48::48:

islam73

Uzman Onbaşı
Nurkul hocam masaAllah o ruhsal ezikler kendilerine pay cikarir ve cin olamadan seytan olmaya kalkmazlar:45: XD:XD:XD:

F

Fethi

Guest
devir kitapçıların devri, eline iki kitap geçen medyum oldum hoca oldum alim oldum derse hadi hocalığını göster diyenler karşısında elbetteki rezil ve mahçup olacaklar. Konunun yönünü değiştirebilmek için abuk subuk bahaneler uydurmaya çalışarak kendilerini kurtarmaya çalışacaklardır

O zaman şöyle bir durum var adressiz olup sokaklarda yaşayanlar cinlerden, lanetten ve büyüden emin ve güvende olmaları lazım hani cinlerin, lenetin ve büyüynün onları bulabilecek adres ve telefonları yokya :3::3:

Evleri bırakıp sokaklardamı yaşasak :3::3:

Ataların çok güzel sözü var aynası iştir kişinin lafa bakılmaz bu lafın bir anlamıdırki kişinin işi özünü belli eder

Adamların işi korunabilmenin yolunun sokaklarda yaşamaktan ve medeni hayattan , ev hayatından uzak olmayı gerektiriyor

Buda onların kalite seviyesini elbetteki belli ediyor demekki medeniyetten uzak, insan topluluğu olarak yaşamaktan uzak dağ hayvanları gibi yaşıyan bir kavim bunlar :3::3:

Yinede Allah Bilir

polathoca

Uzman Onbaşı
Günün birinde mavroski bir medyum paraya Allah diye tapacak kadar sadık ve köle bir sahtekar Allah Rızası İçin iş yapanları lanetlemeye karar verir

Toplar hayalinden uydurduğu olmayan cinlerini derki ey cinlerim lanetliyelim şunu hadi çarpalım

Ciğnlikten haberi olmayan kafasız cinleri ise ama derler biz onun adresini bilmiyoruz kiğ nasıl bulalım onu, hadi adres iste telefon numarasını iste

Utanmadan kendini cin zanneden bu zavallıcıklar cinlerin adrese ihtiyaç duymadığını bilmezler her nedense XD:XD:XD:XD:XD:

Şimdi ben hiçbir hocada denk gelmedim büyü sihir, celbiye bağlama ve benzerini yaparken sadece isim ve anne ismi birde doğum tarihi alırlar

Ve o insanların yaptğı işler kişi amerikadaysa yada almanyadaysa bile kişiyi bulur ve vurur

Ama zamane sahtekar ve salakları, yalancı dolandırıcıları birde adres ve telefon isterler zavallı cinler ve onlara inanan zavallı saf insanlar

Şimdi merak ediyorum kardeş adresi verdim , söyledin o gerizekalı cinine ya evde yoksam, cinlerin boşuna yorulmaz olmazmı XD:XD:XD:XD:XD:XD:

Allah kimseyi cin olmadan cinlik yapmaya kalkacak kadar gerizekalı olanlardan Etmesin Amin İnşaAllah
bizi güldürdün rabbimde sizi güldürsün can hocam.XD:

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Amin, ecmain kardeşim aslında sizleri güldüren ben değilim internet palyaço ve soytarıları

Bu anlattığım olay ruhsal ezikler tarafından olan konuşma ve olaydır

Görmüş olun işte ne kadar zavallı ve palyaçolar ama hala insanları kandırmaya ve Alimlik taslamaya çalışıyorlar XD:XD:XD:XD:

Üst Alt