Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Atatürk Hakkında Yaşanmış Bir Olay (Ulvi Hocadan Alıntı)

18425107_1892897100739533_4944082382586557920_n.jpg

Evet bizlerin dedelerinden ( soy olarak dedelerinden ) ve bu bölgenin meşhur Hocalarında Hacı İlyas

Kendi ağzıyla anlatmıştır va yaşadığını anlatmıştır, anlatılan olay ne kadar belgelere dayanmasa da tamamen gerçektir şahitler huzurunda

Bir gün bölgeye gelen Atatürk bölgedeki tüm hocaları toplatır ve yere bir Kuranı Kerim Koyar, üzerini örter

Ve Hocalara der ki basın üzerinden geçin, geçmeyeni keserim, Bölgemizdeki Hocalardan üç tanesi bu duruma itiraz eder, paşa paşa biz hocayız kafamızı vurursan vur ama biz geçmeyiz ve bunlardan biride benim dedem Hacı İlyas Efendidir

Atatürk oldukça hiddetli bir şekilde bu üç Hocayı karanlık bir odaya aldırır, ne yazık ki diğer Hocalar geçmiştir

Hocaların Kuran üzerinden geçme işi tamam olunca Atatürk bu üç Hocayı serbest bıraktırır, ama diğer Hocalar sırra kadem basmıştır, onları bölgede bir daha gören olmaz

Ve bu arada dedem Hacı İlyas ile Atatürk arasında bir diyalog geçer

Paşam niye böyle yaptın

Gelen cevap oldukça ilginçtir, tarikatları ve Anadoluda ki Hocaların içini özellikle rusyadan ve dışarıdan gelen eğitimli ( misyoner bugünkü anlamıyla ) Hocalar sarmıştır, Ülkeyi ve vatanı bu hain hocalardan temizlemek lazım

Bu bile Atatürk 'ün Din 'e Bakış açısını ve İslam 'a yaptığı hizmetin büyüklüğünü ortaya koymakta ve göstermektedir

Şu an çok büyük Alim olarak gösterilen bazı kişilerin bile o zaman ingilizler tarafından kurulan cemiyetlere bağlı ve üye olduğu aşikardır

İnsanlarımızın en büyük hatası İsme takılıp kalmalarıdır

İsmi İslam dedi diye ingiliz casusu da olsa, yahudi casusuda olsa hemen onu büyük kabullenip ona laf söyleyeni kafir kabul etmeye kalkmalarıdır

Kurtuluş Savaşı yüzyılında Din 'deki pislikleri gerçekten temizleyen Atatürk 'tür başkası değil, ha bunu İlim Olarak yapmamıştır ama Din 'i Ve Müslümanlığı bozmak için yurt içine gönderilen sayısız sahte hocayı ifşa etmek ve onları etkisiz ve tesirsiz hale getirerek yapmıştır

Bu Ülke Atatürk Liderliğinde bir kurtuluş savaşına girer ve bu savaşta Evliyalar, Alimler yardım eder,

Atatürk 'ün kurduğu bu ülke kıbrıs Harbine girer, kıbrıs harbinde Evliyalar Alimler Savaşır Yardım Eder Ortalık Menkibelerle Doludur

Hala dünya Tankın Beşparmak Dağlarına çıkabilmesinin sırrını çözebilmiş değildir ve Tank Hala Ordadır tekrar aşağıya indirilememiştir

Tankı Kullanan Askerin anlattığı Yanında Bir zatı Şerifin zuhur ettiği ve Oğlum Şu Yolu Takib Et Dediğidir

Halbuki Tepeye çıktığında Bakmıştır ki kendini Oraya Getiren Bir Yol Yoktur

Peki Kurtuluş Savaşında ve Kıbrıs Harbinde Bizlere Yardım Eden Bu Evliya ve Alimler Bu Savaşlarda Komutanın Atatürk Olduğunu Bilmiyorlarmıydı,ve Bu Cumhuriyeti Atatürkün Kurduğunu Bilmiyorlarmıydı

Biliyorlardı peki niye yardım ettiler o zaman

Bakıyosun adamın tek hocası yok, bir eğitimi yok, kendi eserlerine Kuranı Kerim Tefsiri diyor Tefsir İlmine uyduğu yok, adamı Evliya yapıp zamanın mücedidi yapmaya çalışıyorlar

Nasıl yazdın diye sorulduğunda gözümün önüne gelirdi yazardım diyor verilen cevap bu, gözünün önüne kim nereden neyi nasıl gösteriyor zaten faili meçhul

Kuranı Kerim Tefsiri diye tanıttığı Eserleri içerisinde ara ara insanı küfre düşüren şeyler olduğu vurgulanmakta

Ama diğer taraftan Atatürk'e Bakıyorsun İngiliz, yahudi, hırıstiyanları ülkeden temizlemiş, Din içindeki sahte hocaları temizlemiş ve bu sahte Hocaların tekrar ülkeyi ele geçirmelerine engel olacak bir sistem kurmuştur

İngiliz ve hırıstıyan kökenli hocalar zaten Atatürk'e kafirde diyeceklerdir, deccalde ama asıl deccal kendileridir

Çünkü bu Milletin Atasını, bu Milletin Evladına boğdurmaya çalışmaktadırlar

Atatürk rivayet odur ki Zamanın Padişahlarından Biri tarafından özel yetki ve görevle Anadoluya gönderilmiştir ve gönderilmeden önce vatanı sen kurtaracaksın evladım denilmiştir

peki Padişah Atatürkü nereden bilmektedir ve neye göre nasıl ayırt etmiştir

Efendiler Din 'i öyle bir noktaya getirmeye çalışıyorsunuz ki Atatürkü sevmek Din 'sizlik, sevmemek ise Din 'in Emridir gibi

Ama hrıstiyan ve yahudiye ait Din 'i bozmak için gönderilmiş sahte hocalarda aynısını diyor nasıl yapıcaz peki

İçi binbir tane casus dolmuş kimin ne olduğunu bilmediğin bir Anadoluda Din 'e dayalı bir devlet kurulmaması sadece akıllılıktır, ne yapsalardı Din İçin Din 'in bozulmasına gözmü yumsalardı

Dış 'ı İslam içi hırıstiyanlık uzantısı olan kanserlemiş bir vucut gibi sahte ve bozulmuş bir Din 'e izin mi verselerdi

Beyinsizlik Müslümanlık değildir

Ilımlı İslam denilen ve yahudi ve hırıstiyanları dost edinmeyiniz diyen Ayeti Şerifeye Ters düşen akımı başlatan zamanın müceddidi ve Evliyası kabul ettiğiniz said nursinin çıkarması değilmiydi

Bu nasıl oluyor peki

said nursi hakkında bir kıssa , okuyun belki kafanız çalışmaya başlar

o zamanlar said nursi şimdiki pkk zihniyetinin taşıyıcılarından bir gün vezirlere çıkar gençliğinin verdiği cahillikle ben der kürt devleti istiyorum

vezirler hakkınndan Padişah gelir anca derler ve Padişah 2. Abdulhamit Han Hazretleriyle görüştürüler ve said nursi ben kürt devleti istiyorum der

2. Abdulhamit Han Hazretleri bu kafayı yemiş diye üç ay said nursiyi tımarhaneye kapattırır

2. Abdulhamit Han 'ın ise kırklardan olduğu rivayet edilir

Peki bu nasıl oluyor, ondan sonra zaman gelişir said nursiye fırsat vermeyen Atatürk said nursi tarafından deccallikle , kendinin ve Kurana Bazı yerlerde ters düşen eserlerinin ise mehdi olduğı şeklinde üstü kapalı yazılarından anlaşılır

Kimse Atasının Din 'ini sorgulmasın önce kendi eşekliğine baksın

Allah 'ım Desin ben İslam dedim ingiliz hocalarının getirdiği İslamiyeti kabul ettim Atatürk benim bu durumuma karşı çıktı

Allah 'ım desin senin Din 'in için senin Din 'ini bozanlarla birlik oldum, onların uydurduklarını Kuranı Kerim tefsiri kabul Ettim Tefsir İlmini red ettim

hala görüyorum ki bu eşek zihniyet insanımızın içinden çıkmamış

Kimse ingiliz lideri çörçile, rus lideri staline, lenine laf söylemeden Atatürk'e söylemeye kalkmasın

önce başka devletlerin liderlerine diliniz çözülsün sonra kendi Atanıza ondan sonra laf söylersiniz

Bakın öyle Atatürk 'e laf atmak kahramanlık değildir ha, o kadar kahraman ve Müslümansanız ( bunu Atatürk 'ee laf atanlara söylüyorum ) aha Müslüman Eziliyor, ırakta, pakistanda, afganistanda hadi gidin orayı Atatürkün kurtardığı gibi kurtarında bahsettiğiniz devleti kurun

nasıl kuruyorsunuz bizde görelim

Nedir bu köpek havlaması gibi rahatını bozmadan oturduğu yerden elini sıcak sudan soğuk suya sokmadan Atatürk'e laf atmalar, böylemi kahraman olacaksınız sadece zavallı olursunuz

Atatürk bir kahramandı, şu an yaşasa gider Irağa, filistine, Afganistana dış güçleri temizler ve Devletini kurardı

Onun yaptığını yapabilecek cesareti ve feraseti olmayanlar, oturduğu yerden Atatürk'e laf atmasınlar

Atatürk gerçek Hocalar ve Maneviyatı gelişmiş İnsanlar tarafından her zaman sevilecektir, en başta ben

Üç beş lenincinin Atatürk 'ü Bahane ederek yaptıkları Din 'e karşı şeyler zaten Milletimizin Atatürk 'e olan sevsigisini yıkmak için bilinerek yapılmış oyunlardır başka değil

Ve bu kominist artığı oyunlara ne yazıkki Müslüman 'ım diyen bazı ferasetsizlerde düşmektedir

Atatürk Türkiye Cumhuriyeti kurmuş Büyük Önder ve büyük bir liderdir

Gerçek din düşmanı kimdir, stalindir, lenindir, maodur ve benzerleridir

Ama ne hikmetse kimse onlara ağzını açıp din düşmanı diye tek kelime söylemez

Ama Atatürk hırıstıyan ve yahudi casusu hocaları bu Din 'in içinden temizlemiştir, herkes Atatürke laf söylemeye kalkar

Aslında bu onların kuyruk acısıdır, Atatürk hırıstiyanlığa ve yahudiliğe dayalı dış güçlerin Dini için için bozma planını yıkmış ve bozmuştur

Onları hayal kırıklığına ve hüsrana uğratmış

Bu şeytan menşeli zihniyetler ise Atatürk 'ten intikam almak ve kurduğu cumhuriyeti yıkmak için Atatürkü kötüleme ve karalama kampanyası başlatmış ve gelecek nesilden kandırabildiklerini ona düşman etmeye çalışmışlardır

Bugünkü sıkıntılar hep ondandır, kandırılmış saf kalpli güzel yürekli kardeşlerimiz

Ey Büyük Türk Atatürk, İyiki Varsın

Ne Mutlu Türküm Diyene

69jW6P.png

Kardeşim Osmanlıda ırkçıydı o zaman bak Cihada giderken bile çaldıkları mehter marşında geçer

CEDDİN DEDEN
Ceddin deden, neslin baban
Hep kahraman Türk milleti
Orduların, pekçok zaman
Vermiştiler dünyaya şan.

Türk milleti, Türk milleti
Aşk ile sev milliyeti
Kahret vatan düşmanını
Çeksin o mel’un zilleti.

Başka bir tane daha
ARTAR CİHATLA ŞANIMIZ

Artar cihadla şanımız
Fahr-i Resûl sultanımız
Şer-i bize insanı Hak
Uğrunda aksın kanımız.

Türk oğluyuz
Ünvanlı, namlı, şanlıyız
Allah deyu harb ederiz
Var nusrete imanımız.

Şimdi Mısırı Hicaz Bölgesine sefere Giderken Önünde Peygamber Efendimiz 'in Yürüdüğü Yavuz Sultan Selim Han Hazretleri demek ki veli değil, demek ki Peygamber Efendimiz 'in Müjdesine nail olan İstanbul 'un Fatihi Fatih Sultan Mehmet Han Hazretleri Veli değil

çünkü mehter marşlarında Türk kelimesi var, galiba ırkçılar, galiba Komutalarında ki orduda savaşan ve Şehit Olan Askerlerde de Veli yok

Galiba İstanbul 'un Fethi gecikti diye , sinirlenip atını denize süren Fatih Sultan Mehmet Han senin bu dediğin Veliler sinirlenmez hiddetlenmez lafını bilmiyordu yada veli değildi. Bakma sen Kabe 'i Görmeden Namaz Kılmadığına

Mevlana Celalettin Rumi Hazretleri 'nin Hocasına ne demeli, Şemsi Tebrizi hazretleri, çok çabuk kızan ve anında insanlara yanlışları hakkında cevap veren bir zattı

Ya talebelerine işkencede haddi aştı diye kendisine iki aylık mesafede bulunan bir zatı, bir gece içinde vefatına vesile olan ve o zatın vefat ettiği yere yazı yazan Muhyiddini Arabi Hazretlerine ne Demeli; Yazmış ki Hazret '' Bunu yapan Muhyiddin 'dir ''

Kardeş Allah cahil Alimlerin şerrinden emin Eylesin başta bizleri

Dinleri bozanlar hep cahil alimler olmuşlardır

Hz. Ali Efendimiz 'in Sözü Var; İlim bir noktaydı cahiller onu çoğalttı.

Hadi bunları geçelim Hadisi Şeirifte Emrederki '' Allah 'ın Ahlakıyla Ahlaklanın ''

Peki şeytanı ve şeytanlara uyan insanları yeren Allahu Teala değil mi, Biz ne yapacağız Allahu Teala yererken öveceğizmi, susacağızmı

Kardeş velileri bizlere öğretmeye kalkmışsın sağol yani galiba veliyim demeye getiriyorsun yada Allah kimin veli kimin veli olmadığını haşa sana soruyor

Kardeş yanlış anlama ama veliler hakkında daha hiçbir şey bilmiyorsun

İnsanların veli şöyle olur, böyle olur yorumları zaten cahilliktir, benim veli yorumuma uymayan veli değildir demek yada o manaya getirmek zaten şirke davetiye çıkarmaktır

BU ARADA KARDEŞ BEN VELİ, EVLİYA, ALİM değilim sadece İlim kullanıcısıyım

Ulvi Hoca

Son düzenleme:
W0j3rY.png

69jW6P.png

yEkZnL.png

GBjM12.png

güncel

güncel

güncel

Üst Alt