Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Bizleri Eleştirmeye Çalışanların Ortak Özellikleri (Ulvi Hocadan Alıntı)

Bu konuyu özellikle tek bir kaynaktan komuta edilipte, birkaç forum ve site açmış olan insanların kendi çıkarları ellerinden gidiyor diye başlatmış oldukları karalama kampanyalarına karşın yazıyorum

Bakın hepsinin ortak özelliği aynıdır, okuyun ve farkedin

1- Bizi insanları şirke düşürmekle suçlarlar, guya insanların İmanını kurtarmak için uyarıyormuş ve uyarıcıymış gibi kılık ve kıyafelere bürünürler ama bakarsınızki kendi sitelerinde büyü yapmayı öğretir ve tarif ederler. Halbuki büyü yapmak ve yaptırmak zaten küfürdür, insan zaten imanından olur. ( Kendileri salak ya insanlarıda salak zannederler )

2- Yine bakarsınız Müslüman motifinde gözükürler ama sinsice büyüyü öğrettikleri gibi İslami Gizli İlimlere karşı çıkar, budist akımları ve ilimleri öğretirler, asıl şirk olan zaten budur ( Kendileri salak ya insanlarıda salak zannederler )

3- İslami İlimler olan Havas ve Eskiden yaşamış havas Alimleriyle ve kitaplarıyla alay ederler, ama insanlara kendilerini havasçı göstermeye çalışırlar, Hocalık sıfatına girerler. Çok biliyorlarmış gibi havas paylaşımlarında bulunurlar ( Kendileri salak ya insanlarıda salak zannederler )

4- Havas ve havas İlimlerine karşı çıkan bu zatlar anlaşmalı oldukları medyumların yaptığı saçmalıkları ve bayanları taciz etmesini ise havasın bir parçası gibi göstermeye çalışırlar, sahtekarlıkları burdan bellidir. Tokatçı ve tacizci et

5- Guya paralı medyumlara savaş açmış gözükenj bu sahtekarlar, burda karşılıksız yardım yapıldığını bile bile burayı karalarlar, paralı medyumluk yapan et ye insanları yönlendirir, hem paralarından olmalarını sağlarlar hemde bayansa taciz edilmelerini

6- Hindust akımların oyuncağı olmuş ve bu akımların temelindeki cinin şeytanın kölesi olarak yönünü ve rotasını kaybetmiş bu insanlar, yalan , iftira, hile, entrikalarıyla ünlü ve meşhurdurlar, onlar için tek prensib vardır beyaz bir duvara çamur at, tutmazsada izi kalır

7- Daha ilimden ve Alimden anlamayan bu zavallı zihniyetler dikkat edin başarıyı gördüklerinde İlme saygılı olmak yerine İlme ve Alime küfretmeye karalamaya çalışırlar ama hindustları överler ( Zaten cinin şeytanın oyuıncakları oldukları burdan bellidir Smile ) ( Hadisi Şerifte Emrederki İlim çinde bile olsa gidin alın ama bu köklerinde İslamiyet ve Din düşmanlığı yatan bu şahıslar burunlarının dibindeki İlmi yıkmaya çalışırlar ( Tabi ellerine rezillikten başka birşey geçmez Smile )

8- Kaç çeşit yüzü var sayısı bilinmeyen ve asla göründükleri gibi olmayan bu şahıslar birden fazla nik girişiyle sitelerinde yalnızca kendileri eleştiri yapmaya çalışıp gündem oluşturmöaya çalışırlar ama bunuda beceremezler yüzlerine gözlerine bulaştırırlar

9- Bunların yalan , hile ve entrikalarının sonu gelmez

SONUÇ OLARAK : BİZİ ELEŞTİRMEYE YALAN VE İFTİRALARLA KALKANLAR ÖNCE KENDİ SİTELERİNİZDEKİ BÜYÜ VE PAYLAŞIMLARINI KALDIRIN İNSANLARI KÜFRE DÜŞÜRÜP İMANLARINDAN ETMEYİ BIRAKIN SONRA BİZİ ELEŞTİRİN, BAKIN BİZİM SİTEMİZİN GİRİŞİNDE BÜYÜ YAPANDA YAPTIRANDA KAFİRDİR YAZIYOR

GELİN ADAM OLMAYI BİZDEN ÖĞRENİN, SONRA ADAMMIŞ GİBİ KONUŞUN
smile.png

Ulvi Hoca / 2010

Üst Alt