Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Bu duayı sabah-akşam okuyana ALLAH'In İzniyle hiçbirşey zarar veremez !

Değerli abilerim ablalarım mutlaka ama mutlaka ezberleyin ve sabah ve akşam 3 er kere zikredin.
Unutmayın" Dua müminin silahıdır"
Okunuşunda mea ismihi hızlı okunurken measmihi şeklinde oluyor.Ben hızlı okurken olanını yazdım.Yanında küçük siyahla tam okunuşu var.

“Bismillâhillezî lâ yedurru measmihi Şey'ün fil'ardi velâ fissemâi ve Hüvessemi'ul Aliym.”

Anlamı: "Yüce Allah'in ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, O'nun mübârek ismiyle hareket edildigi (O'nun ismi söylendigi) vakit, yerde ve gökte hiçbir sey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her seyi en iyi isiten ve en mükemmel bir sekilde bilendir.."

Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim duasını sabah 3 kere okuyana,
akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez.) [İbni Mace]

İmam-ı Rabbani hazretleri, talebeleri ile, uzak bir yere giderken, gece, bir handa kaldılar.
(Bu gece bir bela zuhur edecektir. [Besmele ile] (Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim)
duasını üç defa okuyun) buyurdu.
Gece büyük yangın oldu. Her odada eşyalar yandı. Duayı okuyanlara bir şey olmadı.

Dert, bela, fitne, hastalık, nazar, sihir ve zalimlerin şerrinden korunmak için,
sabah akşam, imam-ı Rabbani hazretlerinin bildirdiğini hatırlayarak, 3 defa okumalıdır.
HEP BERABER EZBERLEYELİM VE SABAH AKŞAM OKUYALIM................

ALINTI

Moderatör tarafında düzenlendi:

zübeyde

Çavuş
“Bismillâhillezî lâ yedurru measmihi Şey'ün fil'ardi velâ fissemâi ve Hüvessemi'ul Aliym.”

Anlamı: "Yüce Allah'in ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, O'nun mübârek ismiyle hareket edildigi (O'nun ismi söylendigi) vakit, yerde ve gökte hiçbir sey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her seyi en iyi isiten ve en mükemmel bir sekilde bilendir.."

sahra

Uzman Onbaşı
Değerli Kardeşlerim mutlaka ama mutlaka ezberleyin ve sabah ve akşam 3 er kere zikredin.
Unutmayın" Dua müminin silahıdır"
Okunuşunda mea ismihi hızlı okunurken measmihi şeklinde oluyor.Ben hızlı okurken olanını yazdım.Yanında küçük siyahla tam okunuşu var.

Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim duasını sabah 3 kere okuyana,
akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç bela gelmez.) [İbni Mace]

İmam-ı Rabbani hazretleri, talebeleri ile, uzak bir yere giderken, gece, bir handa kaldılar.
(Bu gece bir bela zuhur edecektir. [Besmele ile] (Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim)
duasını üç defa okuyun) buyurdu.
Gece büyük yangın oldu. Her odada eşyalar yandı. Duayı okuyanlara bir şey olmadı.

Dert, bela, fitne, hastalık, nazar, sihir ve zalimlerin şerrinden korunmak için,
sabah akşam, imam-ı Rabbani hazretlerinin bildirdiğini hatırlayarak, 3 defa okumalıdır.
HEP BERABER EZBERLEYELİM VE SABAH AKŞAM OKUYALIM................

ALINTI
..........................

zübeyde

Çavuş

zübeyde

Çavuş

:52:

Üst Alt