Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Bu Sitede Önce Cevap Verilir Sonra Siz Sorunuzu Sorarsınız

T

Teknik Admin

Guest
Madem bilmiyorsunuz niye sayın nurkul hocaların konularını okumuyorsunuz. Biz çok okuduk belkide defalarca ve her seferinde yeni bir şey öğrendik.
Önce sayın nurkul hocaların verdiği cevabı linki ve fotoğrafı ile tarihi işaretleyerek konumuza ekliyoruz, sonrada sizin bu günkü konunuzu :3:

Konuda renklerdirdiğimiz yer sorunuzun cevabıdır :3:

Konu 04 Mayıs 2013 de açılmış. Yani 20 gün öce. Sizin sorunuz 20 gün sonra gelmiş yani bugün.

Keşif Ehlinde Hatalar ve Sebepleri

Kısa bir alıntı ile keşfi anlatmaya çalışayım.

Burdan anlaşılacağı gibi keşfin hatalı olanı yani yanlış olanıda vardır. Aslında keşf sadece müslümanda olmaz. Durumuna göre değişmek şartıyla kafirlerin durugörü dedikleri şeyde bir tür keşfdir.

Asıl konumuz ise

Keşf Ehlinde Hatalar ve Sebepleri

Önce keşf halinde hataya düşmemek ve en aza indirgeyebilmek için keşf haline sahip insanın

Bir A...... S.......
İki K...... S.......
Üç S.....Y........ yoksa H.... G...... Y........
Dört S...... arası farkı ve bu farktan doğan bilgikırılma ve değişimlerini
Beş K..... D..... ilemi M....... İlemi yoksa Y...... İlemi yoksa D........
Bunlardan biri ise D...... varmı yokmu varsa D..... mi, A......., A......., F.........
Sonra K..... A......... G....... mi gibi sayısı 20 nin üzerinde olan şeyleri bilmesi gerekmektedir.
Bunları bilmeyen insan keşf ehlinden ziyade sıradışı görselleri algı seviyesinde aktarıcıdan başka birşey değildir.
Benzetmeyle anlatıcak olursak bir dağ düşünün, dağı keşfedelim. 100 kilometre öteden gören ufacık tepe olarak, yamacından gören dev gibi bir dağolarak, eteğinde yaşayıp ekip biçen verimli ele geçmez bir yer olarak, karlı tepelerinde yaşayıp soğuk kış şartlarında çile çeken çekilmez bir yer olarak, ormanlarında yaşayıp vahşi hayvanlarıyla haşır neşir olanlar ise korkutucu bir yer olarak görecektir. Birde bunlara gören insanlardaki göz bozukluklarını ekleyin, yakını göremeyen, uzağı göremeyen, puslu gören az gören hepsinin tarifi farklı olucaktır.
Birde buna bilgi eksikliğini ve farklılığını ekleyin, adam uçurumun ismini bilmiyorsa, yamacın ismini bilmiyorsa, karın ve ormanın ismini bilmiyorsa.
Birde bunu direkmi gördüğü, yoksa sudaki yansımasınımı gördüğü, yoksa serapmı gördüğü, yoksa gözlüklemi gördüğü, yoksa dürbünlemi gördüğünğü ekleyin.
Birde buna karşıdaki insanın isimlendirme farklılıklarını ekleyin, birde anlatım eksikliklerini ekleyin.
Birde gördüğü dağ bir projeksiyondan yansıyan bir yayınmı, televizyondaki görüntümü, yoksa resimmi, çizgi filimmi bunu ekleyin

Bunun içindirki keşf kişinin kendini bağlar ve asla doğru kabul edilemez. Ve keşf ile asla hüküm verilemez.
Yani manevi alemden gelen bilgi ile zahire hükmolunmaz. Dikkat edin

Sayın esedullah galiba hocacıklarınızın bakımlarının hepsi bir birinden farklı çıkmakta. Öğretiriz be esedullah, sen rahat ol yeterki iste XD:

T

Teknik Admin

Guest
İkinci sorunun cevabını ise yine sayın nurkul hoca 12 kasım 2012 de cevaplamış. Önce cevap tarih sirasına göre sonra sizin soru
Zeka seviyeni göz önüne aldığımızdan kırmızı boyalı yer sorunuzun cevabıdır bunu açıklama ihtiyacı duyduk

Sonrada 26 mart 2013 te sorunuzun resmini ekledik.

Sayın esedullah halumiye meleklerinin şeytan olduğunu ilk defa sayın ulvi hocalar açıklamışlardır. Sayın haydarı kerrar sayın ulvi hocadan halumiye meleklerinin şeytan olduğunu öğrenince konu açmıştır.

Ben nurkul önce bunu yazayım İnşaAllah. Ulvi hocamın verdiği emir doğrultusunda sessiz ve sakin hareket etmeye çalışıyorum. Amacım kimseyi kırmak değil. Sadece eksik gördüğüm güzel bir konuyu sorularla incelemek.
İnternet aleminde çok yaygın bir laf vardır kapın açılır cinler devamlı rahatsız eder, o kapıdan gelirler. Sorulması ve düşünülmesi gereken bazı konular bulunan bir konu. Deniliyor ki bakımlardan, bir insan sıkıntısı varsa bakım yaptırır. Bu kişide musallat varsa, çarpılma varsa, yazı yada büyüye uğramışsa size göre bakımda açılmış dediğiniz kapı zaten çoktan açılmıştır. Yani ayrı bir kapı açılması için bakıma ihtiyaç yoktur. Ve bakımdan dolayı yeni bir kapı açılmış değildir. İnsana büyü yapan hoca bu insana bakım yaparak büyü yapmıyormu, o insan size gelmeden önce o zaman kendisinden habersiz bakımı yapılmış ve kapısı açılmış demektir. Bu insana yapılmış ikinci bakım başka bir kapı açmışmı oluyor. İnsana cin musallat olmuş, kapısı açılmamışsa bu cin nasıl musallat olmuş penceredenmi. Eğer kapısı açılmışsa bakımcının yaptığı bakımın ne suçu vardır.
Ulvi görevli dediğinde cindir sufli görevli dediğinde. bilemezsiniz hangisi ulvidir hangisi sufli. Cin Suresinin Ulvi hadimi Padişah Ebu Yusuf hırıstiyan cin padişahı olduğu iddia edilen padişah meymunun emri altında değilmi.

Ulvi Hocamdan Hiçbir Yerde Olmayan Muhteşem Bilgiler

Hikmetx> Farz namazlarında Özellikle Akşam ve Yatsı , vitir namazlarında kamet getirip namaz durduğumda sağımda solumda gölgeler varmış gibi geliyor , bazende gece kıldığım nafile namazlarda

Hikmetx> merakımdan soruyorum , aldırış etmiyorum ama bazen namazda hissediyorum

ulvi> Hikmetx kardeşim onlar koruyucular

ulvi> insanların etrafında dolanıp dururlar

ulvi> bir anda görür gibi olursun kaybolurlar

Hikmetx> evet aynen öyle

ulvi> güzel bir şey bu

Tugtegin786> MaşaAllah hocam,herkeste varmıdır hocam

ulvi> MaşaAllah

Hikmetx> hızlı geçiyorlar sanki ama hiç önüme geçmiyorlar sağımda ve solumda

ulvi> İnsanların çoğunda olur Tuğtekin kardeşim

Nursima> hocam ışıklar nedir ışık görmek

ulvi> ama herkes algılayamaz

Nursima> etrafımızda

Tugtegin786> Rahman razı olsun hocam

sahra> bir sanki dokunuyorlar

ulvi> Nursima ışık dediğin eğer beyaz parlak ışıksa ve şekilsizse

ulvi> yada bulut gibiyse diye iki ye ayrılır

ulvi> eğer bulut gibiyse iyi değildir

Nursima> parlak

ulvi> eğer nokta nokta birden parlayan ışıklarsa göz oynudur

ulvi> eğer şekilli parlak ışıksa ve bir müddet kalırsa iyidir

ulvi> sana yardımcıdır

Hikmetx> Allah RAzı olsun hocam merakımı giderdin . Allahu azimü'ş-şan ilminizi artırsın .

Tugtegin786> MaşaAllah hocam,Rahman razı olsun hocam

ulvi> eğer beyaz büyükçe bir daireyse ve de yukarıdan geliyorsa

feryal> hocam bu ışık hep bir tarafta görünüp kayboluyorsa ama

ulvi> Eğer biri büyük diğerleri küçük beyaz yuvarlak dairelerse ve birden kaybolmayıp bir müddet duruyorlarsa

ulvi> hadim vekilidir

Nursima> çok fazla oluyor ışıklar

ulvi> eğer birkaç büyük beyaz daire ise ve yanında küçük beyaz daireler varsa vede hemen kaybolmuyorlarsa ruhani kraldır

ulvi> eğer siyah beyaz noktalar varsa birkaç büyük beyaz dairenin arkasında cin şahıdır

ulvi> diye gider kardeşim

T

Teknik Admin

Guest
Bunlar tabiki sizin bilgi ve zeka seviyenize göre olan açıklamalar sayın esedullah. İleri düzey bir cevap isterseniz gerçek ayrım için sayın ulvi hocaların bahsettiği m..... v....... ilmine sahip olmak zorundasınız.

Melekler ile şeytanları ayırt edebilmeniz tek yolla oda m.... i..... bilmeniz ile olur. Havas alimlerinin bahsettiği gibi beyaz olanlar iyidir siyah olanlar kötüdür diye bir şey söz konusu değildir. Cazıların 2. grubu, perilerin bir grubu, beyaz görevliler denilen kendi içlerinde padişaha bağlı olan bir düz şeytan taifesi beyaz hemde bembeyaz olarak gelirler.
Rengine bakarak bir varlığın iyi yada kötü olduğuna karar veremezsiniz. İnsan oğlundan zenciler kötü insanlardır beyaz ırk iyi insanlardır diye nasıl bir ayrım yapamıyorsanız ruhani varlıklardanda yapamazsınız.

Mayıs ayında sordukları halde ne hocacıkları nede müthiş gerizekalı alim haydarı kerrarın cevap veremediği sorulara burda herkes cevap verince kıskançlıktan kudurmuşlar XD:
Hz. Ali bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum diyor ya bunlara koskaca konu öğretiyorsun hainin teki oluyorlar. Çünkü haydarı kerrar ve avenesi her nekada nakşibendi gözükselerde gerçekte tarikatı aliyye ile işleri yok, sadece bulundukları şeyh ve tarikatı lekelemeye çalışan ateist ve tacizcilerden özür dileyip, kadınlarını kızlarını peşkeş çeken münafık takımı. İspatları konularda resimleri ile var. Ama oda ne şeyhmiş be, daha gözünün önünü görmekten aciz, haydarı kerrar igib münafığa bile vekillik verecek kadar dangalak, uyansada balığa gitsek artık XD:

Bu laflarıda şeyhine hakaret ettirmekten zevk alan sizler söyletiyorsunuz bize. İlim gezgini nasıl diyordu, peygamberlerine onlar küfrettiyor diye, aynı şekilde şeyhinize siz küfrettiriyorsunuz işte. Küfürler içinde emir sultanında olması bu dediğimin ispatı işte. İlim gezgini demişya kendileri bilerek küfrettiriyor işte, emir sultandan dolayı. Aynısını size bulaştırmış, üzüm üzüme baka baka kararır XD:
Hakikaten ne kadar gerizekalı v arsa bir aradasınız XD:
Resimler alt alta yapıştıralım sonra açıklayalım XD:

Parça parça inceleyelim

İlk önce teknik adminle başlayalım.
Bunlar tabiki sizin bilgi ve zeka seviyenize göre olan açıklamalar sayın esedullah. İleri düzey bir cevap isterseniz gerçek ayrım için sayın ulvi hocaların bahsettiği m..... v....... ilmine sahip olmak zorundasınız.
Hayır teknik adminim verdiğiniz cevap bile bunların zeka seviyesinin çok üstünde XD:
O kadar meleklerle ilgili cevabı anlayamamışlar ordan fino köpeği gibi hav hav yapmışlar.
Kalbleri var ama anlamazlar, gözleri var ama görmezler, kulakları var ama işitmezler. İşte bunlar hayvan gibidir, hattâ daha da aşağıdır. Araf 179
(Onların kalblerine mühür vuruldu. Bu yüzden anlamazlar.) [Tevbe 87, Münafikun 3]
Esedullah şu cevabı ve içinde geçen melekleri görememişsin aynı ayette dendiği gibi
Galiba cevabın melekleri, cinler, şeytanları nasıl ayırt edeceğini tarif ettiğini anlayacak zekan yok, işte görtemediğin meleklerle ilgili cevap. Ama körsün göremezsin, ama cinlerin tecavüzüne uğramışsın, aklın fikrin , için dışın cin dolmuş XD:, melek dendiğinde bile cin görüyorsun. Baksana gözlerine kadar cin doldurmuşlar cinler seni XD:

Sırada ne var biliyormusun dangalak esedullah XD:

En azından küfür ediyoruz, sizler gibi kendimize küfrettirmiyoruz XD:, yalancının annesine sövülüren kaç kere namus sahibi oldunda ben anneme sövdüttürmem yalan söylemem dedin, hiç. Sen eşek olma biz semer vurmayalım, sen anneni ortaya koyma biz küfretmeyelim, kimse ısrarla ben esedullaha küfredeceğim demiyor, yalancıya küfredeceğim diyor. Hemde bunu yapan sadece nurkul hoca, bizler ise senin gibiş ahmaklara sadece hak ettiğiniz lafı yani ahmak gibi şeyler söylüyoruz.
Bizde tek konuda yalanın resmini çek hadi, biz yalan söylemeyiz, biz küfrü kabul etmeyiz.
Orda dangalak dangalak yazmışya yeni babanız ilim gezgini, ulvi hocamlar tahrik eidyor onun için insanlar Allaha peygambere küfrediyor diye, ism azamın ulvi hocama değil emir sultana küfrediyordu, emir sultanın yani sizin şerefsiz emir sultan hocanızın başı belaya girmesin diye ulvi hocam ismi azama akıllı ol dedi, ondan sonra ismi azamın Allaha ve peygambere küfrü başladı. Ve bunu küfürleri ettiren star ile ordaki niki ilim gezgini olan, starın uşağı davut yada diğer niki karakartal yada sizdeki niki ilim gezgini olan şahıstır. Bunu hepiniz domuz gibi biliyorsunuz, ama ateist domuzlarsınız, peygamberimize küfür edilmesi hoşunuza gidiyor alamanyalı esedullah, orda çok domuz eti yrmişsin anlaşılan XD:
Yalancının annesine küfrediyorlar hadi yalan de
Taklit çalan sizmisiniz bizmiyiz, yalancıya küfredenler birisi yine kendi eliyle annesini getirdi size, sövün gitsin pazarlamasın deyus annesini XD:
Esedullah bakım şekliniz bile bizden çalıntı, beklemede ıvır zıvırı ise hatem hocamdan çaldınız, hala bizden öğrenebilmek için sorular sorarsınız. Bu arada klavye delikanlısı diyorsun ya herkesin telefonu ortada, kimsenin saklandığı, kaçtığı göçtüğü yok. Biz internetten telefonları buluyoruzda siz bulamıyorsunuz. Bak hastem hocamın telefonları www.hatemhoca.net'te var. www.havasul acaip.com da var. Bak ipeğin bile telefonuna ulaşıp kendinize layık şekilde 20 yaşındaki bir kızı tehdit edebilmektesiniz. Ulvi hocalarımın yerini ise zaten kimse bilmemekte, onlar alimdirler, bunun için gizlidirler. Alim kerametini gösterip sonra bunu yapan bendim diye ortaya çokmaz.
Delillendirin diyorsun fotoğraflarla o kadar çok delillendirdik o kadar kör o kadar münafıksın ki fotoğrafları bile görmüyorsun. Hem delil ve ispat olan fotoğraflardan şikayetçisin aynı yazında, hemde utanmadan delillendirin dedikte delillendiremidiler diyorsun, gerizekalılığın, münafıklığın, arsızlığın bu kadarınada pes doğrusu, sende haydarı kerrardan sonra hiç insan evlatlığı kalmamıoş esedullah, cin bile değil düpedüz şeytan evladı olup çıkmışsın. hatem hocamın para meselesine gelince önce sitenizde alaman bir psikolog var, linkine tıklarsan kendi sitesine gider, onun istediği eurolardan bahsedin bakalım. Bu kadar da yalancı ve münafık olunmaz esedullah ehmde küfredildiğini bile bile. Domuzlar akraban olmasın adam ol biraz, insan ol.
İkincisi emir sultan hocanız faize para yatırmıştır hadi yalan desin, faiz parası ile hacca gitmiştir. Bilgi nurkul hocama aittir. Yalan desin. Nurkul hocam, ulvi hocam boşuna basmadı kıçınıza tekmeyi bunlar için bastı, sizi def etti ilim yuvasından. yalancının annesine küfrediyorlar, yalan desin. Hav hav edebilecek şerefin bil yok esedullah senin, ancak hınzır gibi böğürürsün.

Yukarıda yazılanlar kimin şeytan olup yalanlarla ahiretini mahvettiğini, kimin doğru olup sizler gibi şeytanların köpek olup saldırmalarına maruz kaldığını zaten ispat ediyor.

Gerizekalı esedullah nurkul hocam daha ne yapsın sizi tepeledi geçti, aleme ne mal olduğunuzu gösterdi. Senide haydarı kerrarıda tek kelime etmeden ne kadar rezil insanlar olduğunu türkiyeye gösterdi be. Ama sen domuzcuk utanacak suratın ve yüzün olmadığı için bunu göremeyebilirsin haklısın XD:
Eminim anne baban yalancıya küfredilirken benim oğlum niye yalan söylüyor diye düşünmüyorlardır, kardeşlerin akrabaların, amcan dayında. Esedullah mallık sana ait, dikkat et diğerleri haydarı kerrarın peşinden gitmediği için senin gibi hınzırlaşmış bir şeytan değil. Duyarlarsa seni sülaleden afaroz ederler sonra XD:
Kendi sülalesinin yüz karası, utanç kaynağı XD:

Son söz esedullah bizde kimse senin şeyhin haydarı kerrar ahmağı gibi bir şeytana melek demedi. Bir daha aynı hataya düşmemek için bizdenmi öğrenmeye çalışıyorsunuz XD:

Bu konuya hatem hocam cevap veriyordu ama ben istemedim diye kırmadı. Cevabı ben vereceğimi söyledim. İsterseniz elimi öpün sizden bilgili olduğumu kabul edin açıklayayım size. Şehnurun peygamberimizle görüşmediğini ilk olarak ulvi hocam söyledi. Sizin haydarı kerrarınız ise şehnuru telefonla arayıp kendini ( yani haydarı kerrarı ) evliya kabul etmesini istedi. Şehnur peygarimiz benimle zina yapıyor dedi üstüne. Halumiye melekleri denilene ulvi hocam ilk olarak şeytan dedi. Hatem hocam şeytan dedi, siz rukyail dediniz ve rezil oldunuz. Hatem efendiyi öldürdü rukyail dediniz hatem efendi sağ çıktı. Sizin şeytan öldü bakımlarınız durdu XD:
Akıllanmazmısın sen ey insanoğlu, körmüsün, ahmakmısın. Size müjde forum gavsı geliyor, nurkul hocam müjdeledi XD:

Bu arada hadi gökçe cevap bekliyoruz :) sen değilmiydin 4-5 hafta önce hatem hocayı arayıp 'havasyurdun da ki hocaların hiç birinin bakım yapamadığını onların bakımlarını ben yapıyorum' demedin mi hadi bakalım Ulvi hocamın dediği kadar yalancımisin öğrenelim :) gerçi öğrendik ama olsun körler sağırlar birbirini ağırlar :)

canannur

Uzman Onbaşı
Bu sitede öyle kıymetli insanlar var ki, Rabbim onlara bakıp nazar ediyor. Onların yüzü suyu hürmetine birçok ümmete de Allah'ın rahmeti intikal ediyor. Ben bu siteyi bulmadan önce nice hoca diye geçinen insanlar tanıdım. Hepsi maddi menfaatler içine düşmüş ilimden zerre nasiplenememiş insanlardı. Ve ben bu hocaların hiçbirinden iyi olmadım. Artık ümitsizce internette dolaşırken bu değerli siteyi buldum. ve Rabbim'e şükürler olsun ki ben güzel Rabbim'in O Güzel Rahmet'i olan kıymetli hocalarımı tanıdım. Şimdi şükürler olsun hep hayata mutlu gözlerle bakıyorum. Çünkü ben ahîr zamanın en kıymetli hocalarını tanıyorum. Rabbim'e şükürler olsun...

zümrüt

Uzman Onbaşı
Bu arada hadi gökçe cevap bekliyoruz :) sen değilmiydin 4-5 hafta önce hatem hocayı arayıp 'havasyurdun da ki hocaların hiç birinin bakım yapamadığını onların bakımlarını ben yapıyorum' demedin mi hadi bakalım Ulvi hocamın dediği kadar yalancımisin öğrenelim :) gerçi öğrendik ama olsun körler sağırlar birbirini ağırlar :)

hadi gökçe cevab bekiyoruz 'havasyurdun da ki hocaların hiç birinin bakım yapamadığını onların bakımlarını ben yapıyorum' dedin mi hatem hocaya arayıp demedin mi bu kadar basit XD: ne oldu deden doğru söylemeni mi istiyor yoksa XD:XD:XD:

hanne

Uzman Çavuş

gökçe'den hala cevap yok :))ve biz cevabımızı aldık herşey ortada zaten bu sefer ne cevap verebildiniz nede inkar edebildiniz...

gökçeeee neee olduuuu doğruları söylemek çok mu zorrrrr XD:XD:

esedullah bekçiler sözünü hatırladınmı şeytan eşer kendi düşer, bak tasmasından pırtan konuşmaya başlamış. Emir sultancıkda konuşmaya başlamış. Sahtekarlığı bırak emir sultan bakımın yoksa bakım bölümün nasıl olur ve kendini bakım yapıyor nasıl gösterirsin. Sonrada insanlardan para toplarsın. Yalancının annesine sövülürken yalan söylersin.
Haklısın emir sultan o sitenin ne emire, ne gökçeye ihtiyacı yok, hayvanat bahçesi gibi. Ne kadar şeref ve asaletten mahrum varsa, ne kadar yalancı iftiracı varsa oraya toplanmış. Şeytan tahtını kurmuş oraya, elbette sizin gibi basit köpeklere ihtiyacı yok.
Emir sultan sor bakalım size niye bir kere bile niye yalan söylüyorsunuz demeyen şeytanın vekili haydarı kerrar iblisine, hangi dinin adını islam koymuş. Hırıstiyanlığınmı yahudiliğinmi. Yahudilik ve hırıstiyanlıkta yalan serbest çünkü.
Sizler vekili olduğunuz şeyhlerin, menzil şeyhlerinin cinci olup, şeytanlara uşak olduğunun ispatını yaptınız. Sizin müridinin yatarken kaç defa sağa, kaç defa sola döndüğünü bildiğini iddia ettiğiniz şeyhleriniz ( ! ) nedense sizin bu yalan ve sahtekarlıklarınızı bilmiyor, neden. Yoksa taptığı şeytanmı bildirmiyor, yoksa zaten cinin şeytanın oyuncağı oldukjları için yalan ve sahtekarlık işlerinemi geliyor. Şu şeyhlerinize sorunsanıza madem devir hakikat devri, tarikat devri değil ve hakikat said nursi niye şeyhliği bırakıp said nursiye bağlanmıyorlar, iddikleri ile yaptıkları ters düşüyor.
Şu şeyhlerinize bir sorun bakalım nur cemaati içinden bir yüzyıl boyunca kaç tane evliya, veli, gavs, kutup çıkmış niye çıkmıyor :3:
Mademki bunlar tarikattan öte hakikat içinde hepsinin evliya olması gerekmezmi
Siz bu gerizekalılıkla soru sorduğunuzmu zannediyorsunuz, daha kör olduğunuz soruları cevaplıyamıyorsunuz :3:
Emir sultan cömertliğin gözlerimi yaşarttı, kendi yiyceğini bana vermeye kalkmışsın, ne kadar asil bir itsin sen :3: birde yalanın olmasa :3:
Yok emir sultan biz insanların yiyeceği farklıdır kemiğin sende kalsın bol bol gevelersin.
Emir sultan dün sana küfredenler bugün sana niye küfretmiyorlar, yoksa baban olduklarını kabul ettiğin içinmi.
Emir sultan boş boş konuşmaktan başka hiçbir işe yaramazsın sen.
Bana bakım yapacakmış yapta göreyim yavrucuğum :3:, hadi bekliyorum :3:
Gökçe dün dürüstlükten bahsediyordun, hadi cevabını bekliyoruz, niye cevap veremiyorsun :3:
Gökçe sana demedimi ulvi hocam kalbindeki kibir ve yalanı bırakmzsan düşersin, senin sonun ulvi hoca düşmanlığı diye.
Kalbi bozuk olan kim varsa buna iblis haydarı kerrar da dahil hepinizi ulvi hocam bir şeytan çukurunda, hayvanat bahçesinde topladı.
Farkına vardınızda iş işten geçti :3: gerizekalılar sürüsü :3:

zümrüt

Uzman Onbaşı
esedullah bekçiler sözünü hatırladınmı şeytan eşer kendi düşer, bak tasmasından pırtan konuşmaya başlamış. Emir sultancıkda konuşmaya başlamış. Sahtekarlığı bırak emir sultan bakımın yoksa bakım bölümün nasıl olur ve kendini bakım yapıyor nasıl gösterirsin. Sonrada insanlardan para toplarsın. Yalancının annesine sövülürken yalan söylersin.
Haklısın emir sultan o sitenin ne emire, ne gökçeye ihtiyacı yok, hayvanat bahçesi gibi. Ne kadar şeref ve asaletten mahrum varsa, ne kadar yalancı iftiracı varsa oraya toplanmış. Şeytan tahtını kurmuş oraya, elbette sizin gibi basit köpeklere ihtiyacı yok.
Emir sultan sor bakalım size niye bir kere bile niye yalan söylüyorsunuz demeyen şeytanın vekili haydarı kerrar iblisine, hangi dinin adını islam koymuş. Hırıstiyanlığınmı yahudiliğinmi. Yahudilik ve hırıstiyanlıkta yalan serbest çünkü.
Sizler vekili olduğunuz şeyhlerin, menzil şeyhlerinin cinci olup, şeytanlara uşak olduğunun ispatını yaptınız. Sizin müridinin yatarken kaç defa sağa, kaç defa sola döndüğünü bildiğini iddia ettiğiniz şeyhleriniz ( ! ) nedense sizin bu yalan ve sahtekarlıklarınızı bilmiyor, neden. Yoksa taptığı şeytanmı bildirmiyor, yoksa zaten cinin şeytanın oyuncağı oldukjları için yalan ve sahtekarlık işlerinemi geliyor. Şu şeyhlerinize sorunsanıza madem devir hakikat devri, tarikat devri değil ve hakikat said nursi niye şeyhliği bırakıp said nursiye bağlanmıyorlar, iddikleri ile yaptıkları ters düşüyor.
Şu şeyhlerinize bir sorun bakalım nur cemaati içinden bir yüzyıl boyunca kaç tane evliya, veli, gavs, kutup çıkmış niye çıkmıyor :3:
Mademki bunlar tarikattan öte hakikat içinde hepsinin evliya olması gerekmezmi
Siz bu gerizekalılıkla soru sorduğunuzmu zannediyorsunuz, daha kör olduğunuz soruları cevaplıyamıyorsunuz :3:
Emir sultan cömertliğin gözlerimi yaşarttı, kendi yiyceğini bana vermeye kalkmışsın, ne kadar asil bir itsin sen :3: birde yalanın olmasa :3:
Yok emir sultan biz insanların yiyeceği farklıdır kemiğin sende kalsın bol bol gevelersin.
Emir sultan dün sana küfredenler bugün sana niye küfretmiyorlar, yoksa baban olduklarını kabul ettiğin içinmi.
Emir sultan boş boş konuşmaktan başka hiçbir işe yaramazsın sen.
Bana bakım yapacakmış yapta göreyim yavrucuğum :3:, hadi bekliyorum :3:
Gökçe dün dürüstlükten bahsediyordun, hadi cevabını bekliyoruz, niye cevap veremiyorsun :3:
Gökçe sana demedimi ulvi hocam kalbindeki kibir ve yalanı bırakmzsan düşersin, senin sonun ulvi hoca düşmanlığı diye.
Kalbi bozuk olan kim varsa buna iblis haydarı kerrar da dahil hepinizi ulvi hocam bir şeytan çukurunda, hayvanat bahçesinde topladı.
Farkına vardınızda iş işten geçti :3: gerizekalılar sürüsü :3:
o sitenin böyüğü gökçe hanım yakında siieyi ele geçirip herkesi kovar ben birim birinciyim sadece ben bakıyorum diyor siz bize hala bizimle uğraşıyorsunuz...
zamanında şeddeli demiştiniz ağzınız ne kadar bozuk azıcık ağzınızdan çıkanlara dikkat edin ya birde islamdan dem vuruyorsunuz
allah sizi ıslah etsin

birde bu yaptığınız şeytanın hareketleri farkındamısınız hep kendinizi beğeniyorsunuz fakat büyükler kendini beğenmez hiç birzaman ben demezler ben demek şeytanın sözüdür şeytanın şerrinden rabbime sığınırım

Maymunun biride kendini takip ve taklit etmek şereftir yazmış, işte hayvanın insandan farkı. Hayvan akılsızdır insanın maymunu taklit etmesinden şeref duymayacağını düşünemiyor salak :3:
Aslında maymun taklidi yapan kendileri ama, maymunluktan öte çıkamadığı için ulaşabileceği şeref bu salağın :3:
Senelerdir bu işi yapan ulvi hocalarımın taklidini yapmaya çalışıyorlar, hatem hocamdan öğrenmeye çalışıyorlar, bizi taklit etmek şereftir diyerek maymunluklarınıda yaşıyorlar, yalancının ailesine sövülürken yalan söyleyip nurkul hocama karşı gelenlerin hepsinin hayvanlardan aşağıya düştüğünü ispat ediyorlar. Ve yazdıkları ile akılsızlıklarının ispatını yapıyorlar :3:

Haklısın bunun için aklınız kıt ya. İlminiz yok, iki kitap okumakla alim evliya olmaya kalkıyorsunuz :3:
Google bile sizden alim be :3:
Siz iki kitapla alim evliya oluyorsanız google size göre süper alim ve evliya, sizin piriniz, googledeki kadar kitap sizin kuş kadar beyninizde yok. :3:
Googlenin avliya ve alimleri, gerçek insanlar karşısında ne kadar rezil olduğunuzun farkındasınız değilmi :3:
Niye bu ilminiz size tacizcilerin emir eri olmaktan kurtaramadı, gavurun kılıcını çalan gavurdur, tacizcinin kılıcını çalan tacizcidir .
Arkadaşını söyle bana kim olduğunu söyleyeyim sana :3:
Amirleriniz tacizci ateist kominist bir grup sizde onların emir eri ayak uşağı beyinsiz takımısınız
Hadin bakalım güle güle, sizden bilgili google var :3:

hanne

Uzman Çavuş
Akıllı kişilerin en büyük talihsizliği, salakların abuk subukluklarıyla başa çıkmak zorunda olmalarıdır.
güncelll:3:

T

Teknik Admin

Guest
Onların kalpleri gördür göremezler, bakınız kendini ne güzel tarif etmiş ama hala kör göremiyor kendini.

İlk dediği

Sonrada peygamberimizin vaadinin yerine gelmesi.

Ömer hayyamdan devam edelim.

Bakın nasılda hadisteki duruma düşmüş göremiyor kör, o zaman kendilerine denilecek tek söz var :3:

Allah kimseyi sayın esedullahın düştüğü bu komik ve aciz duruma düşürmesin. :3:

ipek

Uzman Onbaşı
sizin yaşadğınız bu çarpık müslümancık ayağınada ömer hayyam isyankarından cevaplar yakışırmış ...... Allah sizin gibilerden uzak eylesin

Üst Alt