Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

canım Zümrüt ablam ve İpek kardeşim;

zersin

Çavuş
Cumartesi gecesi çok ama çok üzgün ağlarken bir baktım bir bildirim geldi, kendimi ama çok kötü hissediyorum sevgili kardeşim İpek'ten gelmiş.
Abla sana 1001 fatiha başlattı Zümrüt abla gibi sözler bulunan bir ileti..
Aslında gündüz başlatılmış ama kardeşim bir anda ne hissettiyse(ben sohbette falan yazmıyorum bişey) bana bildirmek isteğinde bulunmuş.
Öncelikle bu duaya vesile olan ve beni hiçbir zamna yanlız bırakmayan Zümrit ablama sonrada o halimi hisseden ve bana yanlız kalmadığımı vesile olan İpek kardeşimden Allah razı olsun... Haklarınızı asla asla ödeyemem,
İpek kardeşim öyle bir zamanda bana bildirdin ve mutlu ettinki mevlam sana her iki cihanda karşına çıkarsın, üzgüntü yüzü gösteremesin sana, o göz yaşlarımı tebessüme çevirdin ya, mevlamda sana her iki cihanda tebessüm ettirsin.. Kelimelerim kiafyetsiz kalıyo...

Ve 1001 fatiha okumasını yapan tüm kardeşlerim, ablalarım ve abilerim silzerde hakkınızı helal edin, bu kadar çabuk bitiiği içinde tşk ederim...

Sevgiler ZERSİN..

ipek

Uzman Onbaşı
Amin abla Rabbim sendende razı olsun yani bu kadar önemli olcağını bilmemiştim yani Rabbim yazdırdı işte :) tşk ederim güzel dileklerin için Rabbim seninde yar ve yardımcın olsun ne sıkıntın varsa gidersin amin...

Üst Alt