Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Cinliyseniz İtinayla Dövülürsünüz Abi ( Gel Vatandaş Gel dayağın İyisine Gel )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Cinliyseniz ve bize gelmişseniz tarafımızdan ucuza itina ile dövülürsünüz abi

Dayağın ucuz ve kalitelisi burda

İçinizdeki cinden kurtulmak için bizden yiyeceğiniz dayağın fiyatları aşağıdadır

Sağ El Tek Tokat 10 TL

Sol El Tek Tokat 8 TL

Sağ El İki Tokat 20 TL

Sol El İki Tokat 16 TL

Sağ El 10 Tokat 80 TL ( Toplu tokat yemek için verdiğiniz siparişlerinizde yüzde 10 indirim vardır )

Sol El 10 Tokat 60 TL ( Toplu tokat yemek için verdiğiniz siparişlerinizde yüzde 10 indirim vardır )

Ekstra olarak karnınıza yumruk yemek isterseniz biden 20 TL, yüzünüze olursa bu yumruk 15 Tl

Sağ ayak Tekme başı karna 15 TL, yüze 20 TL

Yok ben cinimden kurtulmak için dayağımı topluca yemek istiyorum diyorsanız 150 TL ( Topluca yemek istediğiniz dayakta tekme ve tokat sayısında sınırlama olmadığı bila adet olduğu gibi promosyan hizmet olarak yumruk ve ters el vuruşlarımızlada yediğiniz dayağa katkıda bulunur ve zenginleştiririz

Gel vatandaş gel dayağın kaliteli ve ucuzu burda, cininden kurtulmak için gel ye bizden dayağını

Şifalı dayak burda hem kaliteli hemde ucuza XD:XD:

İddia ediyoruz kimse sizi cininizden kurtarmak için bizim kadar güzel, kaliteli ve ucuza dövemez

kanma vatandaş başkalarına gel dayağını ye sen burda :45::45:

canasu25

Çavuş
Rabbim ilminizi artırsın ulvi hocam can abim.sizin ilminiz onlara tokat tan daha acıdır.tabiki örümcek kafaları alırsa.

Üst Alt