Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

dehşet deprem gecesi ve ulvi hocamın yardımı

ipek

Uzman Onbaşı
izmirde yanlız bulunduğum bi akşam çok sarsıntılı bir deprem yaşandı lakin ulvi hocamla sohbette konuştuğumuz için rahman razı olsun duruma hemen el attı bana dışarı bakmamı söyledi ve simsiyah bulutlar olduğunu söyledi gerçketende gökyüzünü kara kara bulutlar kaplamıştı ve bana camı açmamı söyledi içeri kuvvetli bir rüzgar giricek dedi ve ulvi hocamın emriylede bişşeyler söyledim sıyah bulutlara üfledim inanın çok dehşet bir geceydi çünkü bulutlarda dağılmaya başladı hocamın ilmine Maşallah ki hayrete düşmüştüm sarsıntılar ufak ufak devam etti ama ben hiç birini hissetmedim sonra ztn kesildi ve burdan yunanistanada hediyem olsun dedi ertesi gün haberlerde sarsıntılar ordada olmuş diye öğrendim lakin hocam demekki benle birlikte orayada müdahale etti rabbim kensinden razı olsun ona çok teşekkür ediyorum inşAllah her daim kardeşlerinin yanında olur...

hanne

Uzman Çavuş
MaşAllah hocalarımıza .Rabbim başımızdan eksik etmesin onları .ilimlerini arttırsın makamlarını yükseltsin inşAllah...ipek kardeşimizin yaşadıgı bu olaya sohbette şahid olanlardanım çok şaşırmıştık her zamanki gibi bunun gibi nicesini gördüm 2 senedir burda MAŞALLAH ulvi hocama .Allah onlardan razı ve hoşnut olsun....

incinme

Uzman Çavuş
MaşaAllah hocalarımıza Rabbim razı olsun kendilerinden ve makamlarını yükseltsin her iki dünyalarınıda güzel etsin inşaAllah

MAŞALLAH Ulvi Hocama

Üst Alt