Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Deve Kuşu Haydar Namusun Varsa Çık Özür Diile!

direk konuya gireceğim bundan yıllar yıllar önce 2011 gibi Ulvi hocamla bu haydar iti feto konusunda tartışıyordu haydar eşşeği her zaman ki gibi batılın yani fetonun tarafında Ulvi hocamız ise her zaman ki gibi hakkın yanında. Ulvi hocam o zamanlar bu feto nun ve dinler arası diyalog saçmalıklarının ne olduğunu anlatıyordu bu haydar iti de dinler arası diyalog ve fetoyu savunuyordu ve Ulvi hocama 'deve kuşu kafanı yere gömüyorsun' diye ifitira atıyordu halbuki Mümin Aynadır Bakan Kendini Görür Hadisi Şerifinin İspatını yapıyordu Ulvi hocama bakınca kendini görüyordu eşşek. Yaşanılanlar gösterdi ki o zaman da Ulvi hocalar haklıydı şimdi de haklı olduğunu cümle alem gördü asıl deve kuşu gibi kafasını toprağa gömenin de haydar malı olduğunu millet gördü
smile.png
şimdi bu haydar malına bir kaç soru soracağım;

Ey gidi eşşek ben Rabbimle muhattabım diyordun sana soruyorum senin Rabbin fetonun ne mal olduğunu bilmeyecek kadar ahmak mı ki sana feto yu ve dinler arası diyalogu güzel gösterdi feto ve dinler arası diyaloga çatanları kötü gösterdi yoksa senin Rabbin fetonun Rabbi gibi türkçe olimpiyatlarına konser dinlemesi için peygamber gönderen olmasın. yoksa ikinizde muhattap olduğunu sandığı rabbi cin şeytan olmasın
smile.png

hani lan Rabbin ile muhattaptın şimdi yok gelecekten haber veriyorsun vs ulan eşşek sen kimsin ki gelecekten haber verirsin daha düne kadar fetöya yalamalık yapan dinler arası diyalogu destekleyen sen değilmiydin he yazışmaların duruyor Ulvi hoca ile ne oldu mal Rabbin hata mı yaptı he Kişi sevdiği ile beraberdir said nursi de kıyamet tarihi vermişti (2120 yani 104 yıl kaldı) Rabbinden ilham aldığını sanarak onun verdiği tarihte kıyamet kopması imkansız talebeleri bile kabul etti artık daha Mehdi yok İsa as yok, Güneş batıdan doğduktan sonra bile kıyamete 120 sene var diyor Hadis şimdi diğer sorum senin Rabbin yoksa said nursinin de muhattap olduğu rabbi ile aynı mı lan hatakar bu nasıl ilah lan hata yapıyor yıllar önce said nursi ile hata yapıyor sonra fetö ile sonra senin gibi mallar ile hata yapıyor bu nasıl ilah bile bile kendini rezil ediyor
smile.png
herkes dinler arası diyaloğa ve fetoya düşmanken muhattap olduğun rabbin sana dinler arası diyaloğu ve fetoyu savunmanı söylüyor
smile.png
ulan yoksa bu üçünüzünde muhattap olduğunu sandığı rabbi cin şeytan olmasın
smile.png

şimdide mal mal yok 'maneviyatta saflar ayrıldğını 2000 yılından beri beklemekteydik' diyorsun yanındaki mallar da demiyordu hocam nasıl biliyordunuz daha düne kadar 17-25 den önce fetoya hocaefendi demiyormuydunuz dinler arası diyalogu desteklemiyormuydunuz ilimyuvasında vs Ulvi hocalar ile tartışıyordunuz bu nasıl bilmek demiyor körler sağırlar birbirini ağırlar
smile.png
ulan böyle mi hoca olacaksın eşşek daha kimin ne mal olduğunu bilmiyorsun

dur daha bitmedi gelelim şehnur olayına
smile.png
ulan eşşek sen demiyor muydun şehnurun görüstüğü gerçek Peygamberimiz Evliyalar vs o doğru vs diye ne oldu lan yine çaktın
smile.png
şehnur malı özürlü olan spastik hastalığı olan insanlara bile kuduz köpek gibi beddua ediyormuş çevresinde kimse kalmamış lan etrafındaki insanların hepsinin parasını sömürmüş para vermeyenleri terk edenleri beddua ediyormuş aynı feto gibi ne oldu lan eşşek muhattap olduğun rabbin yine yanıldı
smile.png
bu şehnur malı da rabbimle ruyamda görüşüyorum vs diyordu ulan yoksa bu dördünüzünde muhattap olduğunu sandığı rabbi cin şeytan olmasın
smile.png

gelelim Ulvi Hocalarımıza Ulvi Hocalarımız ne yaptı internet aleminde tanıdığımdan beri fetonun ve dinler arası diyalog saçmalığını anlatmış insanlara, senin gibi 17 25 aralıktan sonra değil ki sen 17 25 ten sonra da bir konun yok feto ile dinler arası diyalog ile alakalı yoksa hala destekliyor mu muhattap olduğun rabbin yoksa hatasını anladımı
smile.png
Ulvi hocamız taa 2009 2010 lar da fetonun en güçlü olduğu zamanlarda korkmadan anlatmış açıklamış yanlışlarını işte feraset sahibi hoca taaa ne zamandan fetonun ne mal olduğunu görüyor aynı şekilde şehnur malının da taa o zamandan yanlış olduğunu söyledi sen ne yaptın şehnur malına laf atmadın şehnur malının yanlışlarıını söyleyen Ulvi hocalara laf attın
smile.png
kalkmışsın şimdi ledün ilminden bahsediyorsun ulan sen kim ledün ilmi kim mal daha önünü göremeyen çakal şeytanın şeytan olduğunu göremeyen mal ledün ilminden bahseder olmuş
smile.png
ledün ilminin kralı Ulvi hocalardır bak taaa yıllar öncesinden bu eşşeklerin ne mal olduklarını söyledi ne hale düşeceklerini söyledi sen ne yaptın ona karşı çıktın
smile.png
sen bilsen bilsen dansözlük ilmini iyi bilirsin
smile.png
aynı şekilde sıra said nursi putunuza geldi bekleyin onun da ne olduğu çıkacak bakalım o zaman nasıl kıvıracaksın eşşek

şimdi fetonun ne mal olduğunu herkes anladıktan sonra fetoya laf atmak kolay ulan darbe olduktan 2 hafta sonra siteye giriş yapmışssın neyi bekledin lan bir yerinden bahane mi uyduracaksın internetim vs yoktu ulan her yer interner kaynıyor telefonda bile internet var hocaydın niye girip kendi nikinle çıkın sokağa demedin de 15 temmuzdan 2 hafta sonra siteye girdin muhattap olduğun rabbin mi bekle dedi ne olur ne olmaz diye
smile.png
biz ne yaptık daha 15 temmuz gecesi sitede konular açtık videolar yayınladık ulan korkak eşşek şimdi eğer namusun varsa çık adam gibi de ki biz hata yaptık fetonun ne mal olduğunu göremedim de Ulvi Hocalar haklıymış de hadi yanılmışım bükemediğin bile öp de görelim hocayım diye geçiniyorsun hadi helallik al tüm türkiyede ki insanlardan özür dile lan yanıldım de muhattap olduğum rabbim beni kandırmış de
smile.png
smile.png

güncel

güncel

güncel:)

güncel

güncel

Üst Alt