Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Dünyada İlk Ruhi Tahifeler (Ulvi Hocadan Alıntı)

Bu konu hiçbir kitapta geçmez tarih boyunca yazılan. Şahsa ait bilgidir kimse inanmak zorunda değil

Ruhi taifeler diğer adıyla varlıklandırma taifeler olarakda geçer cin değildirler ama cin kökenli varlıklardır. Cinlerden ve cinnilerden güçlü ve kuvvetlidirler ve cinlerle düşmandırlar. Ama cin ruhanilerinin hükmü altında hareket etmek zorunda kaldıklarıda çok olur

Görünüm şekilleri ekseriyatla karayılan ve az miktarda değişik renklerde yılan ve beyaz ve veya siyah kedi şeklindedir

Ve kedi şekilnde göründükleri zaman çok tüylü gözükürler

Bu taifler fal hakkında kısmi görevli durmundadırlar Ruh çağırmalrda musallat olan varlıklar genelde bunlardır ve Okumayla kolay kolay gitmezler ve Okumalar Bunların musllatlarında kolay kolay fayda vermez

Büyü ve muska tespitinde ve yerinin belirlenmesinde çok sağlam bilgi verirler

Define konusunda iyidirler yer tespitinde

İnsan hal ve hareketlerinde çok sağlam bilgi verirler

Bulaşma şekilleir ruh çağırma
cenaze ve veya cesetlerden korkma ölüm korkuları mezarlık korkularının yaşanması ile olur

Çocuklara bulaştıklarında sessiz fakat çirkin yarım surat yada tüm surat olarak gözükürler

Maddi alemede etkileri vardır

Cinderlerin ve cincilerin gücü yetmez

Büyüklere musallatlarında geçmeyen aşırı sıkıntı
sinir asabiyet ve delilik halleri oluştururlar

Aynı zamanda iç daraltma ve nefes sıkmada çok sağlam yeteneğe sahiptirler

En Doğrusunu Allah Bilir

Ulvi Hoca / 2011

Üst Alt