Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Evliyaların Metresi Şehnur Hoca

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bir şehnur duydum çok övünüyordu
Pir Abdulkadir bana evlenme teklif etti diyordu
İmamı Rabbani girmiş kuyruğa
Pir'in gidipte sırasının gelmesini bekliyordu

O ne, Hz Muhammed Tutmuş Şehnurun elinden
Birde öpmüş şehnurun yüzünden
Gezmişler elele sevgili gibi
Haydar cahili demiş buna o gerçek Peygamberdi

Galiba Peygamberimizin hevesi kalmış günaha
Şehnur garibanını kurban seçmiş zinaya
Lan dangalak şehnur sende gördük bunu
Pirler sana diyorlar herhalde şunu
Gel şehnur seni evliya yapalım
Ama önce bir tadına bakalım

Cinlerin metresi olmuşsun sen şehnur
Gördüğün ne Peygamber ne Pir
İçindeki zina hevesini bilen cin
Yatıp kalkıyor seninle
Evliya olabilmek için cinin şeytanın altına düşme

T

Teknik Admin

Guest
Teşekkür ederiz, Allah razı olsun sayın nurkul hoca, anlayabilene çok manadar bir şiir olmuş. İnşallah sayın şehnur bu şiiri görürde düştüğü durumu farkederek hidayete erer. En azından kendisinin peşinden pirlerin evliyaların koşmadığını söyleyen insanlara eziyet etmekten vazgeçer.
Dün bu şiirinizi başka bir sayın bayan hocaya okuttum, telefon boyunca size dua etti.
İnsanlar öğrenmiş olurlar bu vesile ile, her gördükleri pir değil, her evliyayım diyen evliya değil.
Akıl ve ibret sahiplerine şeytan oyunlarını deşifre eden harika bir şiir. Ancak şeytanlaşmış olan anlamaz, o da işine gelmezde anlamaz. Şiirinizi okuduğu halde sayın şehnur hala anlamazsa zaten yapabilecek bir şey yoktur.
Bilirsiniz şer ehlinin sağ gözü kördür yani doğru nedir bilmezler, dilleri uzundur kelbe benzerler, sağ elleri deliktir, sevabı ellerinde tutamazlar, ellerinden sevapları körlükleri yüzünden akıp gider. Bin vakit namaz kılar ama bir peygamberimiz benimle el ele tutuştu der, hem kendinin hem inanan herkesin ahireti gider.

T

Teknik Admin

Guest
Sayın zümrüt onların derdi üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Aslında içlerinde olan peygamber düşmanlığını açığa çıkarıp haykırıyorlar. Bu konu öğrendiğime göre zaten bir birbuçuk senelik konuymuş, onlarda şiirin nereye ne için yazıldığını biliyorlar. İnkarlarına ve içlerindeki kine yalan ve fırsat arıyorlar.

zümrüt

Uzman Onbaşı
olayı istediği yöne çekmek kolay şennura anca şennur onları kabul etmediğinde inanmamışlardı yoksa herkes ona hocam demişti :) yaşarak öğrenmiş oldular tilkinin dönüp dolaşağı yer kürkçü dükkanıymış allah insanı benliğinden korusun

T

Teknik Admin

Guest
Sayın zümrüt dikkatimi şu çekti.
madem sayın şehnura hoca dediniz gördüğünüz peygamberdi dediniz, peygamberle flört ediyorum dediğinde niye tepki göstermediniz.
Hadi bunu geçtik peygamberle flört olmaz diyenleri ezmeye çalıştı niye ses çıkarmadınız
Hadi bunu da geçtik sayın ulvi hoca rezilliğini sergileyen şiir yazdığında sayın nurkul hocaya niye küfürler ettiniz
demek ki onların inancına göre peygamberleri bayanlarla flört edebilir, bunu kabul etmeyenler küfrü hak eder.
İslamda flört ve zina haram değil mi.
Peki siz nasıl tarikat ehlisiniz, hangi ehlullahın yolunda ölmüş evliyalarla bayanların flördü var. Hangi ehlullahta yalan var, hangi ehlullahta benden olan iyidir olmayan kötüdür var, hangi ehlullahta ruhbanlık var benim haram dediğim haram helal dediğim helaldir var, hangi ehlullahta bizden olana helal bizden olmayana haramdır var. hangi ehlullahta bu kadar çok yanar dönerlik var ve hangi ehlullahta kendine ve nefsine bu kadar körlük var. Hangi ehlullahta bu ehlullah bu işime gelmiyor ehlullah değil demek var. sayın ulvi hoca üzülerek söylüyorum ki bir konuda daha bize karşı haklı çıktı. Atatürk tarikatları dine olan düşmanlığından değil, şeyhlerin nefislerine olan bağlılığından kaldırdı. Konu benim konum değil aslında yazılacak o kadar çok şey var ki.
Hala merakımın konusudur sayın ulvi hoca bunların şeyhlerinin keramet olarak adlandırdığı ve çoğunu şeyhlerinin bile yapamadığı şeyleri gözleri önünde yapar, sayın ulvi hocanın Allahın velilerinden olup olmadığını nerden bilirler.
Sahip oldukları mantık şu bir insan işime gelmiyorsa veli değildir, işime gelmeyen veli kahrolsun. Bir insan bana karışmıyorsa velidir, ağzı dili yok veli yaşasın.
Bunlardaki hangi kitabın müslümanlığıda islamı hala çözemedim.

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bu şehnur metresinin birde kavatı çıkmış havas yurdunda. Soysuz köpek ürüp duruyor çakallar onu izliyor. Hakikaten şerefsiz ve arsızlar. Veledizina abdullahozan herhalde boynuzu seviyor. XD:
Ulan çok kocalı annenin evladı abdullah, şehnura söz söylenmesimi ağırına gitti, yoksa şehnurda annene benziyor diyemi yüksünüyorsun XD:

Fecir

Onbaşı
Sayın zümrüt dikkatimi şu çekti.
madem sayın şehnura hoca dediniz gördüğünüz peygamberdi dediniz, peygamberle flört ediyorum dediğinde niye tepki göstermediniz.
Hadi bunu geçtik peygamberle flört olmaz diyenleri ezmeye çalıştı niye ses çıkarmadınız
Hadi bunu da geçtik sayın ulvi hoca rezilliğini sergileyen şiir yazdığında sayın nurkul hocaya niye küfürler ettiniz
demek ki onların inancına göre peygamberleri bayanlarla flört edebilir, bunu kabul etmeyenler küfrü hak eder.
İslamda flört ve zina haram değil mi.
Peki siz nasıl tarikat ehlisiniz, hangi ehlullahın yolunda ölmüş evliyalarla bayanların flördü var. Hangi ehlullahta yalan var, hangi ehlullahta benden olan iyidir olmayan kötüdür var, hangi ehlullahta ruhbanlık var benim haram dediğim haram helal dediğim helaldir var, hangi ehlullahta bizden olana helal bizden olmayana haramdır var. hangi ehlullahta bu kadar çok yanar dönerlik var ve hangi ehlullahta kendine ve nefsine bu kadar körlük var. Hangi ehlullahta bu ehlullah bu işime gelmiyor ehlullah değil demek var. sayın ulvi hoca üzülerek söylüyorum ki bir konuda daha bize karşı haklı çıktı. Atatürk tarikatları dine olan düşmanlığından değil, şeyhlerin nefislerine olan bağlılığından kaldırdı. Konu benim konum değil aslında yazılacak o kadar çok şey var ki.
Hala merakımın konusudur sayın ulvi hoca bunların şeyhlerinin keramet olarak adlandırdığı ve çoğunu şeyhlerinin bile yapamadığı şeyleri gözleri önünde yapar, sayın ulvi hocanın Allahın velilerinden olup olmadığını nerden bilirler.
Sahip oldukları mantık şu bir insan işime gelmiyorsa veli değildir, işime gelmeyen veli kahrolsun. Bir insan bana karışmıyorsa velidir, ağzı dili yok veli yaşasın.
Bunlardaki hangi kitabın müslümanlığıda islamı hala çözemedim.

MaşaAllah Hocam Rabbim sizlerden razı olsun...

zümrüt

Uzman Onbaşı
adam ehlüllah diye şennurdan mı bahsediyordu acabaXD: bir zaömanlar da seyyid olduğunu iddia edenler :49:vardı neler gördük neler mazimizde ne çatlaklar vardıXD: bizim şennuru da acaba evliya sandı zaar salak

kardeş açıklama yapmanıza gerek yok, herkes herşeyi zaten biliyor. Bu şerefsizler veledi zina topluluğu sadece beyaz duvara çamur et kendi tutmazsa lekesi kalır yahudi mantığı ile nurkul hocaya çamur atmaya çalışmakta, müslümanı müslümanın üzerine yollamaya çalışmaktadırlar. Bunlar ehlullaha küfredenler gerçekte, ama dindar gözükü,p nurkul hoca gibi gerçek dindarları lekelemeye çalışan, dinlerinde iftira ve yalan olan hırıstiyandan olma veledi zina topluluğu. Aslında hızır as nin sözü açığa çıkıyor aslıhu neslihu, bunlar zamanında neneleri hırıstiyan ingiliz ve fransızdan zina yolu ile tohum kapmış hırıstiyan artığı insanlar. Bunun için dilleri müslüman olsada özleri hırıstiyan ve en ufak şeyde içlerindeki bu hırıstiyanlık açığa çıkıyor. Yoksa aşağıda resimde görüldüğü gibi şimdiye kadar yaşamış tüm ehlullahın , alimlerin, veli ve evliyaların ruhuna dualar yasinler okutan nurkul hocaya ehlullaha düşmanmış gibi göstermeye çalışarak küfretmeye çalışmak sadece bu veledi zinalığın işidir. Ki bunlar peygambere küfredenleri görmemezliğe gelen insanlar. O kadar ehlullah düşkünüydün madem niye peygamberine küfredenlere ses çıkarmadın. haydarı kerrarda aslı cılk ve bozuk olan bu p.çlerden bir tanesi sadece. Zaten aslı bozuk olmasa böyle münafıklarla bir olmazdı. kaybeden onlar artık yarenleri ulviler değil münafıklar zümresi. Kişi sevdiği ile beraberdir, arkadaşını söyle bana kim olduğunu söylüyeyim sana. Sizi layık olduğunbuz şekilde yönetiriz, demekki haydarı kerrar cahilin layığı buymuş :)))))

zümrüt

Uzman Onbaşı
hata zaten şurda biz kim efendimizin adını anmak nerde adam olan aklı başında olan herkes onun kapısında paspas olmaya gönül verir onun dayndığı kütük olmayı ister işte edep böle olur edep yazıda olmaz edep yahu demekle edep olmaz edep ona layık olmaktır birilerine o münafık o kafir demek edep işimidir soruyorum size

edep yahu logosunu kaldırmış olmamız herhalde dikkatlerden kaçmış oraya yazılan efendimize getirilen selavat pek önemli olmamış selavat çekmek besmele size göre değil galiba tabi sizin formata aykırı idi unutmuşum baktığınız nokta ne kadar kör ve sığ allah ıslah etsin ne diyeyim

şennur hanıma gelince hadi diyelim efendimizden evlenme teklifi aldı diyelim mübarek efendimizin zevcesi annemiz olur seni başkası nasıl ister akıllı müslüman kafan hiç mi çaılşmıyor veya sen başkasını nasıl istersen mübarek sen nişanlım beni terketti diye geldin bizi bulmadınmı akıllı mümin ehlüllaha kim hakret ediyor çok belli herkes kendine yakışanı yapıyorsen kim evliya olmak kim sen git kadın rabiahz hayatını oku ibret alırsın belki

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Allah Razı Olsun nurkulum güzel yazmışsın eline yüreğine sağlık. Şu kadına dünyada cevap verebilen senden başka erkek çıkmadı helal olsun. Ama nurkulum annesinde zina olanlar emdiği süt bozuk olanlar bu şiirden dolayı sana küfredeceklerdir. Çünkü onlar Temiz Süt Emmiş Sen Gibi İnsanlara kızkanç ve düşmandırlar. İnanmayan eline alsın Kuranı Kerimi el bastırarak yemin ettirsin annesine dediğim konu hakkında :))))))

güncel

Üst Alt