Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Evliyaların Metresi Şeyhnur Hoca

Bir şeyhnur duydum çok övünüyordu
Pir Abdülkadir bana evlenme teklif etti diyordu
İmamı Rabbani girmiş kuyruğa
Pir'in gidipte sırasının gelmesini bekliyordu

O ne, Hz. Muhammed Tutmuş Şeyhnurun elinden
Birde öpmüş şeyhnurun yüzünden
Gezmişler elele sevgili gibi
Haydar cahili demiş buna o gerçek Peygamberdi

Galiba Peygamberimizin hevesi kalmış günaha
Şeyhnur garibanını kurban seçmiş zinaya
Lan dangalak şeyhnur sende gördük bunu
Pirler sana diyorlar herhalde şunu
Gel şeyhnur seni evliya yapalım
Ama önce bir tadına bakalım

Cinlerin metresi olmuşssun sen şeynur
Gördüğün ne peygamber ne Pir
İçindeki zina hevesini bilen cin
Yatıp kalkıyor seninle
Evliya olabilmek için cinin şeytanın altına düşme

Ulvi Hoca:

İslami yaşantı 2 türlü tezahür eder insanlarda. Birisi yine ilme dayalı ama insanı şeytanın düştüğü duruma götüren İslam yaşantısı. İkincisi ise Emrolduğun gibi dosdoğru ol Ayeti Şerifine Uygun Olan ve insanı kul eden İslami yaşantıdır.

Amacı kulluk değilde zorluk olan insanlar kendi kafalarına göre dini eğip bükerler öyle ki Allah 'ın bile işine karışır ve hüküm verirler. Öyle ki kimini şeyh, kimini şıh, kimini gavs, kimini kutup, kimini sahibul zaman ilan ederler.

Ve kendi kafalarına göre ilan ettiği bu evliyalar uğruna da her türlü eğriliği doğru ve sevap sayarlar.

Ateistlerden, kafirlerden tek farkları Allah 'a olan inançları ve ibadetleridir.

Onun haricinde ateistlerin yaptığı hileleri onlarda yapar, menfaatleri gittiğinde ateistlerin verdiği tepkileri onlarda verir, hile ve hurdayla kendilerine makam ve mevki edinirler.

Ama her zaman girdikleri mücadelede yenilmeye mahkumdurlar.

İşte böyle gayet islami yaşantılı ( ! ) insanlar ruhanilerden ilham, his, kerametvari haller, manevi haller gibi mükafatlandırılarak insanların başlarına bela edilirler ve hak , hakikate karşı mücadeleye sokulurlar.

Ve bunu Hak için Allah için yaptıklarını zanneder ve öyle gözükürler ama aslında şeytanın oyuncağı olmuş garip ve zavallılardır.

Bakın ibadetle adam olunsaydı şeytan ibadeti sonucu meleklerin duasına mazhar olmuştu.

Bakın ilimle adam olunsaydı şeytan meleklerin hocası idi.

Dikkat edin şeytanı yaptığı karşısında ne ilmi ne ibadeti kurtarabildi. O zaman herkes yaptığına dikkat etsin.

Artık Allah 'ın işine burnunuzu sokmayı bırakın Allah için Allah 'sızlık yapmayın haşa.

Dikkat edin maneviyatta görüştüğünü iddia ettiğiniz veliler evliyalar hikaye çıkmasınlar.

Bu din zan üzere kabullerle değil gerçeklerle müstakildir.

Ban bak kendini evliya gösteren zavallı kadın, sabrıma az kaldı. Ben az diyeyim sen çok anla. yaptığın bencillikleri, söylediğin yalanları Peygamber Efendimiz 'e Mal Ederek iftira atma.
Yoksa seni bir akıllandırırım ki inan ki cemaat oluşturmayı bırak bir kişiye bile nasihat vermeye korkarsın.

Adı şeyhten gelir ismi nurdan
Bakınca anlarsınki ilmi şeytandan
Zannederki Peygamber kendine aşık
Zaten dini imanı haramla karışık

Bir maneviyatı var flörte dair
Geylaniler Rabbaniler saz çalar aşka dair
Dünyada harama bakmamış veliler olurlar günahkar
Bu şeyh nurları ne kadar salaklar

hay senin maneviyatına filimleri aratmıyor
manevi hallerinden sonra birde banyo gerekiyor
Al o maneviyatı koy sen cebine
Sadece benziyorsun beş para etmez birine

Hakkında şikayet var bana aktarıyorlar
Dikkat et bu dini senin tekeline sunmuyorlar
Sabırlıyım bozma benim sabrımı
Çıkmasın bir daha ağzından Peygamber Kelamı

Ulvi Hoca & Nurkul Hoca / 2012

Sebe Suresi

40.Allah’ın, onları hep birden toplayacağı, sonra da meleklere, “Bunlar mı size ibadet ediyorlardı?” diyeceği günü bir hatırla!

41.(Melekler) derler ki: “Seni eksikliklerden uzak tutarız. Onlar değil, sen bizim dostumuzsun. Hayır, onlar cinlere ibadet ediyorlardı. Onların çoğu cinlere inanıyordu.''

Üst Alt