Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1700 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Gerçekten çok zor durumdayım

Selamunaleyküm Ben Kerem.Düzcede yaşıyorum.bir konu açıcam size.eşim yaklaşık 8 aydır rahatsız.bir çok hocaya götürdük fakat hala çözüm bulamadım.bazıları çarpılmış dedi,büyü var diyenler oldu.şu an eşimin vücudunda istemsiz kas hareketleri oluyor.karnı içine çekiliyor.omzu oynuyor.parmakları hareket ediyor.bazen garip sesler çıkartıyor.namaz kılarken karın hareketleri daha çok hızlanıyor.en son bir hocaya gitmek içn yüzüğümü sattımda gitttim.fakat yine çare bulamadık.hepsi geçecek diyor fakat düzelme yok. Aylıkta bire kızım var.eşim bakamıyor ona.ne olur hocam bir yol gösterin.Benimde psikolojim bozuldu artık.şu an bu msjı yazarken eşim uyuyor fakat konuşuyor.uyandığında korkunç rüyalar görüyorum diyor.rüyamda birşeyler yediriiyorlar diyor.ben ne yapıcam şaşırmış durumdayım

canannur

Uzman Onbaşı
hocalarımıza özel mesaj atın. derdinize hemen çare olurlar Allah'ın izni ile. MaşaAllah hocalarımızın ilimlerine. :3: