Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Hadim, Hüddam ve Manevi İlim İsteyenler Okusun (Ulvi Hocadan Alıntı)

Bakın bu İlmin bazı kuralları vardır. davetlere girmek halvet ve riyazetlerde bulunmak o kadar önemli ve öncelikli değil

Öncelikleri aşağıda sayayım, ona göre eksiklerinizi tamamlayın

1-) Dua ( Allah İstemezse Alemde tek yaprak Kımıldamaz, Onun için davette bulunan yada İlim yolunda ilerlemeye çalışan insan hergün Dua Etmelidir )

Allah 'ım bana Ahiretime ve bu dünyama Hayırlı İlimler Nasip Eyle Amin

2-) Ettiğin Duaya layık bir kul olmaya çalışma, çünkü sana taşıdığın yüke layık olmalısın. Onun için bu dünyada Hayırlı ve faydalı bir kul olmaya çalışmalısın

:relievedface:Unutmayın mühim olan İlim Sahibi olabilmek değil hayırlı İlim Sahibi hayırlı bir kul olabilmektir. İçki yapmak yada büyü yapmakta İlim olmasalarda bir nevi İlim sayılabilir.

Onun için

İlim sahibi olmak değil hayırlı İlim sahibi hayırlı bir kul olabilmek önemlidir

4- İlim asla bu dünya menfaati ve dünyalık temini için öğrenilmez, asla para kazanacağım diye İlim öğrenilmeye çalışılmaz, İLmi Allah Rızası İçin Öğrenmeye çalışırsın eğer öğrendiğin İlim yanında dünyalıkta getirirse Şükredersin

Dua Etmeden halvet ve riyazete girenler sadece boşa uğraşırsınız, akıllı olun. Dikkat edin.

Ulvi Hoca

Üst Alt