Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Hava Temizleme Üniteleri ( Bilim Adamlarına Fikirler )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bakın enerji bol ve masrafsız bir şekilde elde edilirse yoğunlaşma farkı kullanarak havayı damıtan yani süzen aletler yapabilir ve bu damıtmada karbondioksit ve zararlı gazları oksijen ve diğerlerine dönüştürerek havayı temizleyebilirsiniz

Buda insanoğlu için sınırsız hava demektir

Bakın dünyaya dışarıdan hava yani oksijen gelmemektedir

Ama insan nüfusu gitgide artmaktadır, buda devamlı eksilen oksijen demektir

Oksijende nüfus artışına engelleme getirecek bu durumu ortadan kaldırmak istiyorsanız nükleer güçle çalışan hava damıtıcılarını devreye sokun

Yinede En Doğrusunu Allah Bilir

ulvi - Düşünen Beyinlere

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Hocam anlamadığım birşey var müsadenizle sorucam.karbondioksitten carbonu nasıl ayırıcaz

carbondioksitten karbon yüksek ısı altında ayrıştıralabilri, hatta bununla ilgili olarak altın elde edilmiş ama çok pahalıya mal olduğu için bırakılmıştır

Burda başka bir bağlam devreye girer, carbondioksitteki carbonu daha yüksek bir bağla bağlanacağı elementle yani kimyasal bileşikle kimyasal tepkimeye sokarız

ısıya dayalı ve kimyasal olmak üzere çeşitli yolları vardır

Allah Razı Olsun kardeşim

Allah razı olsun.şu an için mevcut teknolojiyle zor gözüküyor ama inşaallah ilerde gerçekleşir.
Bu arada farklı bir yönünüzü daha öğrenmiş olduk hocam Allah ilminizi artırsın.

Üst Alt