Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Herkes Girdiği Yolun Akıbetini Çeker

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Herkesten ve sevdiklerinden Allah Razı Olsun, herkes girdiği yolun akıbetini çeker ana hayr ama şer.
Dün büyücü dediklerinizi bugün kendinize abi ve hoca yapmanız sadece said nursiye layık insanlar olduğunuzu gösterir.
Hani said nurside kurtuluş savaşında Peygamberimiz ve Evliyalar savaşırken ilim öğrenmek savaşmaktan daha efdaldir diyerek Peygamber'ine arkasını dönüp gitmişti ya. Sonrada gülünecek bir şekilde en büyük evliya benim, ben önemli bir kişiyim havalarına girmişti ya. Ona layık olanlarda ona kanmıştı ya.
Hadisi Şerif açığa çıkıyor işte
Kişi sevdiği ile beraberdir.

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bazıları ilmini gizler ulvi hocam gibi. Ama bazılarıda salak salak kendini insanlara evliya ilan edip bunu kabul ettirmek için kılıktan kılığa girer. Allah cinin şeytanın oyuncağı olmuş evliyalık budalası şeytan yapılıların şerrinden emin Etsin.

hanne

Uzman Çavuş
Bazıları ilmini gizler ulvi hocam gibi. Ama bazılarıda salak salak kendini insanlara evliya ilan edip bunu kabul ettirmek için kılıktan kılığa girer. Allah cinin şeytanın oyuncağı olmuş evliyalık budalası şeytan yapılıların şerrinden emin Etsin.

aminn ..Allah herkesi hidayete erdirsin..doğru yoldan (ehli sünnetten )ayırmasın inşAllah...

güncel

Üst Alt