Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

İlim Yuvası Forum Hadimi Hakkında ( Hadimul İlim Yuvası )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Forum Hadimi sizleri yada yakınlarınızı , çocuklarınızı rahatsız eden karabasanlar, cinler ifrit ve şeytanlardan kurtulabilmeniz için foruma yerleştirilmiş tarif edeceğimiz şekilde direk çözüm yolu isteyerek, kimseye muhtaç olmadan ve kalmadan kurtulmanıza vesile olabilecek bir simgesel görevli yani hadimdir

Yardım isteyebilme şartları

1- Kalbinizde bizlere karşı hiçbir art niyet taşımamak

2- Formumuza üye ve dost olmak

3- İman Sahibi ve Müslüman Olmak

4- Allah ve Peygamber düşmanı olmamak

Yardım alınabilecek konular

1- Manevi varlık rahatsızıkları

2- Vücutsal rahatsızlıklar, ağrı ve sızılar ( Tıp Tedavisine devamö ederken ekstra )

Yardım İsteyebilme Şekli

Gözlerinizi kapatıp üç sefer Besmele çekiyorsunuz

İlim Yuvası Forum Hadimi ulvi Hocanın verdiği izinle sana sesleniyorum, şu sıkıntıyı benden uzaklaştır, Allah Rızası İçin

Kulu Olduğum Allah 'ıma kul olduğun için

ulvi Hocamın sana verdiği emir hakkı için, bu emirle seni çağırır, bu emirle senden bunları isterim

Zararsız ve sadece faydaya , şifaya yönelik olarak

Rab 'bim bizlerden ve sizlerden Razı Olsun, Gazabından ve Azabından Emin Eylesin Amin

Deyip Bir Fatiha okuyup gözleri açıyorsunuz

Ve Bir Fatiha , üç İhlası Şerife daha okuyup Peygamber Efendimiz ve Tüm Büyüklerin ce cümle Mümin Müminatın, Müslim, Müslimanın ruhuna hediye ediyorsunuz

Besmele çekerek normal hayatınıza dönüyorsunuz

Not : Celp ve sevgi konularında yardımcı olamaz, sizlerin Takva derecersine göre göreceğiniz fayda fazlalaşır

Bu Konu ve bölüm geçici süreliğine açılmıştır, konu kapatıldıktan sonra ve bölüm yok edildikten sonra forum hadinmi ve yardım etmesi yeryüzünden kalkacaktır

O saatten sonra çağrılsada gelmiyecek ve fayda vermeyecektir hiç bir konuya

Bu Bölüm sadece tüm dünyaya ispat mahiyetinde bir süreliğine açılmıştır

Kendi kendinizede yalan söyleyecek değilsiniz ya

Not : Her istek ayrı ayrı olacak ve iki istek arasında en az bir saat beklenecek İnşaAllah

canasu25

Çavuş
saygıdeğer ulvi hocam uygulamayı aynen yaptım.ben size dilimle değil kalben ruhen inanıyorum.rabbim sizi ve sizin gibileri hep var etsin.rabbim cümlenizden razı olsun.

seize

Çavuş
Yeni foruma çok hızlı bir başlangıç oldu bu :45::9:
Allah razı olsun.
Maşallah Ulvi Hocam...
Allah ilminizi arttırsın.

sahra

Uzman Onbaşı
Sağolun hocam Allah Razı Olsun.
ilminize hiç şüpesiz inanıyorum canlı canlı siz beni tedavi ettiniz.
Kalbiniz gönlünüz öyle yüce güzelki bizlerin kandırılmaması dolandırılmaması için büyük mücadele veriyosunuz.
Rabbim sizin gibi çok değerli kalbi gönlü insanlara yardım olan hocam
Rabbim ilminizi idrakınızı arttırsın.
bizleride sizden ayırmasın.

K

katip

Guest
Muhterem hocam
Rabbim gönlünün zenginliğince ilmini artırsın .

MaşaAllah.

hanne

Uzman Çavuş
ALLAH RAZI OLSUN hocam aynen yaptık ablamla beraber.RABBİM herkezin şifasını daim etsin İNŞALLAH..Hakkınızı helal edin...MAŞALLAH MAŞALLAH MAŞALLAH......

Allah razı olsun hocam ilminizi ve gücünüzü arttırsın inşaallah yeryüzüne sizin gibi insanlar lazım...

siyang

Uzman Çavuş
Tabi ki size bütün kalbimizle inanıyoruz bana yaptığınız bakım sonucunda şikayetlerimin vücutsal olduğunu düşündüğüm gibi şeyler olmadığını ve bakımınızdan sonra şikayetlerimde azalma olmuştu Allah razı olsun bunu nasıl inkar edebilirim ki size inanmayanından aklından şüphe ederim ben.

elvin

Çavuş
ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.sizin ilminize ve gücünüze inanmamak mümkünmü.RABBİM yar ve yardımcınız olsun inşALLAH...AMİN.

islambol

Onbaşı
ALLAH RAZI OLSUN hocam bir numarasın valla :45: :9: bu ne büyük bir güzellik bizler için büyük bir nimettir...

tarık buğra

Onbaşı
Cenab-ı Allah sizleri başımızdan eksik etmesin ve sizleri yetiştiren Hocalarımızdan Gani Gani Razı Olsun.Cenab-ı Allah İlminizi,İdrakınızı arttırsın.

zersin

Çavuş
Allah razı olsun hocam, Rabbim seni başımızdan esirgemesin, annem babam kadar hayatımda önemli ve değerlisin

Bir tesadüfle bulmuştum sizleri,,hak geldi batıl zayi oldu fıtratında ,inancında insanlar var mı derken,.allah razı olsun..kötülüklerle uğraşıp,karşılıksız yardımlarla dünya da nefsini öldürmüş insanlar kervanından hak ayırmasın,,kul kalbini hak bilir,,kalplerinizi hak kendi yolunda sabitlesin ve ilim ve yardımlarınızı arttırsın.ulvi hocam allah razı olsun..

islam

Er
Yasaklı Kullanıcı
Selamunaleyküm ...allah razı olsun..

Teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt