Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Kendi kestikçe devamlı yeni cin geliyormuş (Ulvi Hocadan Alıntı)

Bu eski sitelerdeyken msn de konuştuğum ismini vermek istemediğim bir arkadaşın bana anlatmasıdır

Şu bizim ünlü sapık tecavüzcü medyum et ile ilgili olay

medyum et bu arkadaşa demişki senin vücudun cinlerin uğrak yeri olmuş, ben kesiyorum, kestikçe yenileri geliyor sana , onun için rahatlaman kısa süreli oluyor
smile.png

Ama dikkat edilecek hususlar şudurki medyum et ve diğer medyumlar bu arkadaşı kurtaracağız diye evini sattırıp parasını yemişler

Arkadaşla 10 dakika konuştuk, üzerinde tek cin yoktu. Sadece psikolojik bilinçaltı vesvese ve panik 10 dakikada durumu normalleşti

Evi sordu, ev gitti dedim yedirdin parasını abuk subuk insanlara

Ama sıkıntı şurda kardeşim hiç düşünmüyormusun

Bir cin kesileceğini bile bile bir vücuda gittirip kendini kestirirmi

İkincisi cini, nasıl kesiyor nasıl tutuyor nasıl boğazlıyor, lahanamı kesiyor bu adam

Üçüncüsü cin o medyumların hepsinin beynini okuyor, şimdi o medyumun niyetini bilipte tedbir alamazmı

Dördüncüsü cin o medyumdan çok daha hızlı hareket ediyor , aklını alamazmı anında

Beşincisi kardeşim bu cinin anne , babası, kardeşleri yokmu, onlarda evladımız kardeşimiz kesildi diye göbekmi atıyorlar. Bu medyumun ailesine bulaşmazlarmı

Altıncısı kardeş sen bunları düşünemiyormusun

İşin aslı nedir biliyormusunuz ver şu kadar para üzerinde şu kadar cin var keseceğim, yok ya

Yok böyle bir saçmalık

Böyle üzerimdeki cin kesilsin diyen üç beş tane cahil bulursanız ömrünüz boyu çalışmanıza gerek yok

Mesleğiniz belli cin kesme uzmanı yada cin kasaplığı
smile.png

Ulvi Hoca / 2011

Üst Alt