Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Kimi Çıkar Göğe, Kimi Gider Dibe (Ulvi Hocadan Alıntı)

Dışarıda zavallılardan oluşan bir grubun sitelerinde açtıkları başlıkların tamamına ithafen yazılmıştır

Evet arkadaşlar Atasözümüz vardır zenginin malı züğürdün çenesini yorar diye. Gerçekten bir nevi doğru sayılabilir, Allah 'ın Kendine Nasip Ettiği Rızka kanaat etmeyip, gözünü dünyalık hırsı bürümüş insanlar etraflarındaki bol bol dünyalığa nail edilmiş olan insanları kıskanır ve çekemezler

haklarında konuşup dururlar. Onlar hakkında konuşmak, onlar hakkında dedikodu yapmak , kalplerindeki fesatlığı soğutmak içindir. Bu şekilde çekememezliklerini bastırmaya çalışır, bu şekilde içlerindeki sufliyeti aleni ve aşikar hale getirerek , dışarıya kusarlar

Peki bu hep böyle midir sadece mal ve mülkte midir

Hayır bu kısır döngü sanatçılar arasında da vardır , edebiyatçılar, politikacılar aklınıza kim gelirse

Ve hatta Bili Adamları ve Alimler arasında da vardır

Bakın Alim deyince ilim bir hazinedir ve altın yüktür. Ama eşek altını taşıyamaz diye bir kural yoktur

Yani ilim yükünü hayvanda taşır insanda

Neyse konumuzu asıl özüne bağlıyalım bu çekememezlik manevi alemlerin sırları ile uğraşan bizlere karşı hiç birşey bilmeyen sahtekarlarda da vardır

Dikkat ederseniz açtıkları her başlıkta çenelerini yorarız, hakkımızda yalan ve yanlışlarla dolu, iftira ve saptırmalara dayalı dedikodumuzu edip dururlar

Çünkü bizler bu İlimlerde zenginiz, onlar ise ilmin hiçbir şeyine ulaşamamış fakir çünkü. İlim fukarası, akıl fukarası, zavallı ve cahiller

Şimdi düşünebilmekten aciz o kıt beyinleriyle bazı açılan başlıklarını inceleyelim ve ne kadar komik duruma düştüklerini görerek gülelim

Demişler ki övünmek ihtiyacı Bende diyorum ki onların seviyesine düşmüyor ve karşı başlık açmıyorum KARALAMA İHTİYACI

Demişler ki canlı tanık , bende onların seviyesine düşmüyor ve karşı başlık açmıyorum Gerçekten Tacize Uğrayanlar

Demişler ki şirk bende onların seviyesine düşmüyor ve karşı başlık açmıyorum sitelerinde paylaştıkları büyü küfür, Dinden çıkma, İmandan olma

Demişler ki de demişler ama dikkat edilirse burda herkesin gözü önünde olan ilmi hep inkara gitmişler

Sonrada demişler ki Allah, bende onların seviyesine düşmüyor ve karşı başlık açmıyorum. Hadisi Şerif Emreder İlim çinde bile olsa gidip alın, gözlerinin içine sokulan ilmi bile bile inkar edenler hadi yallah

Bu gibi insanlara ne yapılır, sadece acınır, onun için sadece acıyor ve zavallılıklarına ve bu zavallılık karşısında çırpınışlarına gülerek geçiyorum

İnşaAllah bir gün akıllanırlar da vatan hainlerini dost tutmayı ve vatan hainleriyle birlik olmayı bırakırlar, Çünkü hadisi Şerif Vardır Kişi Sevdiği İle beraberdir

Yada Hızır Aleyhisselamın Sözü Aslıhu, neslihu

Kişi aslında her hareketinde kendini gösterir, vatan ha,inleriyle birlik olmaları zaten insanlara onların ne olduğunu göstermektedir

Ulvi Hoca / 2010

Üst Alt