Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Melek gibi sese sahip olmak için ne gerekli?

Merhaba,
öncelikle siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, içerik olarak geniş. benim sorunum sesim çok cırtlak ve insanlar benle konuşmak yerine kaçıyor ve ben bundan çok rahatsız oluyorum. bir yerde okumuştum meleklerin sesi insana huzur verip, sakinleştirirmiş. böyle sese sahip olmak için hangi duayı okumak lazım? bir bilginiz var mı? Varsa lütfen bu duayı paylaşır mısını? :52: Çok ihtiyacım var gerçekten :46:

Selamün aleyküm değerli Kardeşim,
size tavsiyem sohbette karşılaşacağınız değerli Hocalarımızdan yardım istemenizdir. Ümit edilir ki, sizin sorununuza Hocalarımız vesile olur inşaAllah.
Selamlar

zümrüt

Uzman Onbaşı
merhaba tuğçe kardeşim,
öncelikle melek gibi sesden ziyade melek gibi ruh istememiz hepimiz için daha mantıklı olacaktır ben hep fatıma annemi örnek alırım bütün hanımların en büyüğüdür bol bol fatiha oku ona dua et umarım şikayetin biter gönlündeki dileklerinin fazlasıyla kabul göreceğine ben yürekten inanıyorum efendiler efendisi ne buyurmuş fatımayı üzen beni üzmüştür beni üzende allah c.c hu hzlerini üzmüştür efendimiz sav haşa yalan sölemez bizim üzülmemizide istemez gaflet ettirmesin mevlam gayret ettirsin ALLAH c.c cümlemizin yardımcısı olsun amin

Üst Alt