Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Nisra ve Katip Havasyurdundan Ayrılmayın

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Nisra ve katip havasyurdundan ayrılmanıza gerek kalmadı, artık sizin yeriniz orası :)))
Katip başını ellerinin arasına alıp düşün diyeceğim ama düşünecek bir kafan ve beynin kalmamış, kendinden utanmaya başladınmı ileridemi utanacaksın.
Nisra sana birşey söylemeye gerek yok, zaten gözükenler ortada. Yolun hayr olsun. Herkes layık olduğu yerde durur, layık olduğunu yaşar. Liyakatına neler gerektiğini ispat ettin.

kadim dostum diyeceğim çünkü bu mesajı yazan sen değilsin ben 2 sitede de değilim bunu bu siteden 2 kişiye anlattım ama anlamak istemediler sanırım şu saatte işten geldim ve sabah 7 de işe gideceğim benim diğer sitede olduğumu söyleyen kanıtlasın ve bu yalanı kim söylediyse hakkım haram olsun benim kadim dostum benim ne yaptığımı bilir ve bu nicki kullanan kişi sen ulvi hocam değilsin buna eminim ulvi hocam zanla hareket etmez ve gene söylüyorum DİĞER SİTEDE ÜYELİĞİM KANITLANSIN ben o siteye siz üye olun dediğinizde bile katılmadım ve ne dürüst kişiler var ki sizin yasak dediğiniz yere girip üstüne yalan uydurabiliyorlar dediğim gibi bu yalanı söyleyenlere gerçekleri bilip kendilerine çevirenlere hakkım 2 cihanda haram olsun Rabbim herşeyi bilendir

Gaib

Er
Hak Söyleyen Hak ile Olanlar'ın Allahu Teala hazretleri yar ve yardımcısıdır.
Rabbim Batılın Şerrinden Korusun bizleri inşaAllah,

Fecir

Onbaşı
Kıymetliler kıymetlisi hocam, NİSRA kardesimin durumunu size özel mesaj ile anlatmıştım. Mesajimin gelmediğini ya da, başka bir problemden bilemiyorum bana telefonda yaptıgı açıklamayı size ulastiramadigimi şimdi daha net anladım...
Hocam NİSRA kardeşimizin bana söylediği şudur,
Sizin olmadığınız donemde ve daha havas yurdu ile yaşanan problemler ve sizin koyduğunuz yasaklar olmadan önce, NİSRA arkadasım size ulaşamadığı için kendisinin bir ihtiyacı için oraya girmiş ve bu problemler başlayınca da sadece bir kere konuları okumak için sorunu anlamak için yaklaşık bir buçuk saat online KALMIŞ ve sonrasında hiç bir sekilde oraya bir irtibatı olmamıştır.
Şifrelerini kaybettiği için de, evinin dışındaki hiç bir pc den giremediğini, evindeki pc de otomatik kayıtlı olduğu için görebildiğini ancak isin en sıkıntılı tarafının , islerinin yoğunluğu nedeniyle eve en erken geldigi saatin bile bir çok insanın yatıp uyuduğu saatler olduğu için bilgisayarını acmaya bile fırsatı olmadıgını bana söylemiştir.
Tüm bunların ötesinde son soz olarak ifadesi
" Ulvi hocam benim tek hocamdir her zaman da öyle kalacaktır, o neredeyse ben orada olurum" demiştir.
Ben bunu size özel mesajla YAZDIM ancak size mesajin gelip gelmediğini bilmiyorum Kıymetli Hocam.

Üst Alt