Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Nurkul Hocama Gecikmiş Bir Teşekkür

Ne zamandır yazacağım fırsat bulamadım yıl 2013 galiba çok kötü durumdayım Nurkul hoca ile facebook ta görüştüğümde durumumu anlattım bana sadece şunu dedi SADECE BU 'İnşaAllah hayatın 2 ay içinde değişmeye başlayacak yinede Allah Bilir' ve bu olaydan sonra 6 ay içinde tam 30 kilo verdim maddi manevi hayatım çok düzeldi hiç olması aklımdan bile geçmeyen şeyler oldu mesela hakkımda açılan manevi tazminat davası bile geri çekildi ben hiç bir rıca da bulunmadan ve bunun gibi bir çok olaylar oldu MaşaAllah.Allah razı olsun Ulvi, Nurkul hocalarımdan MaşaAllah.Allah ışıklarından mahrum etmesin ellerini üstümüzden çekmesin İnşaAllah.Eğer Ulvi ve Nurkul Hocam Sizleri görseydim ayağınızın altına yatar, toprağa asla ayağınızı değdittirmezdim Sizin ayağınıza toz olabilmek bile şereftir Allah Sevginizden mahrum Etmesin, Sizin ayağınızın altına toz olabilmek bile şeref olurdu bana

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel

Üst Alt