Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

ozanabdullah,felahyaman,786 veledi zinalarına benden kapak olsun

Sitenin birinde bazı kancık kahramanlar yazıyorlarda yazıyorlar, aslında karışmayacaktım ama kahpeliklerine dayanamadım.
Üç beş tane veledi zina toplanmış ürüyorlar ürüyorlardı. Ehlullah seveniymiş şerefsiz dün paygamberimize küfrediyordu.
Onlara cevap yazdım işte cevabım, kapak olsun onlara. Ordada yazdım ama çıktımı çıkmadımı bilmiyorum.

Körler sağırlar birbirini ağırlar zamanında ruhsaldaki ateist şebekler buraya dolmuşta müslüman olmuşlar bak sen. Burda tek veledi zina var sizlersiniz. Çokmu adamsınız adamı yasaklayıp ardından yazmazsınız. Bumu sizin babanızın belliliği, bu bizim oralarda kapı köpeklerinin yaptığı fino ürmesi.
786 gözlerime inanamadım diyorsunda by burak adli birisi buraya peygamberimize edilen küfürler diye konu açmıştı, o zaman körmüydün millet peygamberine küfrederken. Aynısı senin içinde geçerli abdullahozan, felah yaman. Felah yaman adi türkler diyordun forum asiltürke yanardönerliğini gösteriyor ve milli birlik ve beraberlik diyorsun şimdide. Olum senin kaç yüzün ve kaç gram şerefin var.
Ozanabdullah ehlullaha çok düşkündünde niye peygamberimiz eküfür edildiğinde sustun.
Helal olsun nurkul hocaya içinizde tek adam o, şehnura haddini bildirmiş.
Abdullah ozan şehnur pisliği peygamberimiz elimi tutuyor veliler benle flört etmeye çalışıyor diyor. Hadi yazsana onada bir şiir, işte ehlullaha terbiyesizlik budur. Ona içinizde cevap verme cesaretini gösteren tek nurkul hoca. Yoksa sizin şeytanların oyuncağı olmuş haydar hocanız şehnurdan kendine evliya demesini istedi, şehnur kabul etmedi diyemi bu öfkeniz.
Bakın ehlullaha edilen küfürlerden bazıları, madem açılmış gözleriniz körlükten kurtuldunuz artık bunlara bir şiir yazarsınız.
Bu arada siz ruhsalın kopyası olduğunuz için bu mesajımıda silersiniz ama yinede yazmak istedim.
Alın ehlullaha küfürler ama şimdi bu küfürleri eden muhammed yusuf karakartal yani davudun yanında. Ozan abdullah sen starın köpeğiydin ya ona yazamazsın değilmi

Kör 786 hatırladınmı bu konuyu, gözlerine o zaman inanmıştın.
Asıl küfredilecek tek insan var veledi zina haydarıkerrar. Bir insan ancak kendi benliği için bu kadar yalan söyleyebilir ve münafıklarla birlik olabilir. Bir insan ancak bu kadar münafık olabilir. peygamberine kahpe kancıktan ancaki sizin gibi çakallara hizmet eden haydarlar çıkar.
Sizinki islam ve peygamber düşmanlığı, bunun için nurkula düşmansınız. Adamın sitesi belli yaptıkları belli. Yoksa şu yazıları nurkula değil şehnura, stara, davuda yazardınız.
Ben düşünüyorum bu kadar çok karakter bozukluğu kesinlikle tek babadan olmaz, sizler babalarınıza selam söyleyin benden, her halde ömrünüz biter, bu selamı yetiştireyim derken.
Az bir pahaya ayetlerini satanlar bakın burda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Dün Peygamberlerine küfredenlere sessizdiler, bugün onlarla birlik olmuşlar. Hem şerefsiz hem arsızlar, birde zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkmaya çalışıyorlar.
Utanmadan insanları kandırmaya çalışıyorlar. Bu veledi zna haydarıkerrarın işi. Kendi nefsi uğruna Peygamber dümanlarına uşaklık yapıyor şerefsiz.

İlk mesajdaki alıntılardaki küfürleri görünce aklım durdu.Bu küfürleri yapanların beyinleri yok belliki.Şeytan bile haddini bilir bu küfürleri yapmaz.Allah ıslah eylesin,Allah affetsin.

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Ulan veledi zinalar topluluğu hala şeyhinize küfredene bişey diyememişsiniz.
Bakın yaşadığınız hayat ne hale gelecek bundan sonra.

zümrüt

Uzman Onbaşı
çingeneye beylik vermişler önce babasını kesmiş misali

hala bıraktığımız yerdesiniz bir adım ilerlemediniz