Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Protesto Ediyorum

Grip mikrobununu protesto ediyorum
Ölsün mikroplar
:)

A

afranur

Guest
Nerde olursa olsun adaletsizliği
Vicdansizligi
Çıkar ve menfaat ugruna kendinden gecen insanları kul önünde egilen kulları
...
Yazamadiklarimda dahil top yekün hepsini protesto ediyorum

tüm kibir budalalarını ve iki yüzlü insanları protesto ediyorum

insanların arkasından konuşup menfaati gitmesin diye yüzüne gülen 2 yüzlü maymunların hepsini burdan protesto ediyorum

Allah'ı RasulAllah'ı İslamiyeti tanımadan bilmeden haklarında rahatça eleştiri yapanların Alayını protesto ediyorum. Bizden gibi görünüp bizden olmayanları protesto ediyorum. Müslümanım diyip garibanları kandırıp münafıklık yapanları protesto ediyorum. Müslüman kardeşlerimizin kanlarının akıtılmasına sebep olan bu savaşları izleyip izlettiren yetimin hakkını yiyen hırsızlık yapan ehli sünnete savaş açan bidat ehillerinin ve alayını protesto ediyorum. Söz verip sözünden cayan dünya malı için kardeşini satan sürekli ihanet planları yapan faizcilik yapan haksızlık yapan kan emicilerin alayını protesto ediyorum. Irkçılık yapan ırkçılığı savunan ve yardım eden her türden insanların alayını protesto ediyorum.

Üst Alt