Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Sahtekarlara Binaen Güncel

Bu aralar hatem hocanın hatırına susmuştum ama anladımki yalancı haysiyetsizler tavuk gibi gıdaklamaya devam ediyorlar. Önceleri evliyalık taslayıp Allahı badigard ilan edip Allahla insanları korkutmaya çalışan haydarı kerrar taifesi, nurkul hoca karşısında rezil kepaze olunca, işi yüzsüzlüğe vurdular. Usta hırsız ev sahibini bastırırmış misali kendi rezilliklerini nurkul hocama mal etmeye çalışıyorlar. Yalancının annesine küfür ediliyor diyorsun adamlarda ar namus bedava. Anne peşkeş çekmek bol bol. Kötü evlat bu kiminle anılacağı elbette belli.
İşte size ağır laflar şizofreni haydarı kerrar ve gerizekalı avanesi. Hadi bana beddua ver, kahriye okuda parmaklarımı tutmaz et XD:
Siz varya esedullah salağıda dahil ne kadar şerefsiz, adi, sahtekar ve yalacı insanlar olduğunuzu ispatladınız. haydarı kerrar eşşeği hani nurkul hocama niye bir şey olmadı ? ama bak sana çok şey oldu rezilliğin ve kepazeliğin açığa çıktı.
Hadi badikardın ilan ettiğin ilahını gönder üstümede görelim bakalım, bilirsin sizin taptıklarınızın ulvi hocamın talebelerine gücü yetmez.
,Birde haydarı kerrar eşşeği bir koruma hicabı paylaşıp çok büyük koruma hicabıdır bulunan odaya cin şeytan giremez diyorsun ya, o zaman insanların ölürken imanını şeytan çalmasın diye şeyhlere bağlanmaya ihtiyaçları yok. Odalarına o hicaptan assınlar şeytansız rahat ölsünler XD: Tarikata hiç gerek kalmasın XD:
Yada o hicabı boynumuza takalım gidelim bir cindiye mendele baktıralım bakalım gerçekten cinler gelemiyormu XD:
 
Hani hatem efendi ölmüştü sahtekar haydarı kerrar ve esedullah , ispat istiyordunuz işte size ispat XD:

 
Güncel XD:
 
Üst Alt