Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

said nursiye Manen Hiç Bir Şey Verilmemiştir (Ulvi Hocadan Alını)

said nursiye ilim manen verilmiştir hadimlere hüddamlara ve onların verdiği bilgilerede itimam etmemiz gerekir diyen gespenst itine Ulvi Hocanın cevabı:

Ulvi Hoca:

said nursiye manen hiçbir şey verilmemiştir kim vermiştir Cebrail mi

Cebrail Aleyhisselam Peygamber Efendimizin vefatında sonra yeryüzüne inmemiştir

Allah melekleri bırakmış cinlerimi kullanmıştır artık Haşa

said nursiye gelen ilhamın ve verilenin Allah'tan olduğunu kim bana ispat edebilir

kim Allah'la konuşabiliyor madem kimse Allah'la konuşamıyor said nursiye ilham verenin Allah olduğu nerden biliniyor

Manevi ilimler kişinin şahsı için geçerlidir topluma asla entegre edilemez hadimlerin yarıya yakını şeytanidir

Padişah ebu Yusuf cin suresinin hadimidir ama bir cin Padişahıdır ve padişah Burkana bağlıdır. Padişah burkanda yedi cin padişahından biridir.

Manevi alemden gelen bilgiyle zahire hükmolunmaz. said nursiye ilham veren peri şahlarından Padişah Yusuf'tur.

said nursi demişki Hz. Ali bana şöyle demiş said efendi gerçekte bir kere bile Hz. Ali Efendimizi Görmemiştir isteyen Hz. Ali Efendimiz'e sorabilir

bu kadar da denilenin arkasındayımdır.

Ulvi Hoca / 2011

Üst Alt