Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Selamünaleyküm

Selamünaleyküm değerli hocalarım ve sevgili forum üyeleri.Ben yeni üyenizim.Havas İlmine duyduğum ilgi sonucu yaptığım araştırmalar beni bu siteye yöneltti.Havas ilmini ayrıntısıyla öğrenebilmek için bir hocaya ihtiyaç duyuyordum ve yana-yakıla hoca arıyordum.Uzun süren arayışlarım sonucu bu güzel siteyi keşfettim,inşallah burada çok güzel bilgiler edinecek ve sıcacık dostluklar kuracağım.Ama sizlere söylemek istediğim bir konu var.Ben dürüstlüğü çok severim,zaten dinimiz de dürüstlüğe çok önem vermektedir.O yüzden size anlatmazsam olmaz.Ben arayışlarım sonucu ilk önce havas yurdu sitesini keşfettim.İlk önce oraya üye oldum.Ama henüz oradaki hiçbir hocadan eğitim almadım.Havas yurdu sitesinin hakkında olumlu-olumsuz şeyler söylenip söylenmediğini,oranın güvenilir olup olmadığını araştırmaya karar verdim eğitim almadan önce.Malum,günümüzde sahte alimler çoğunlukta ve doğrularla yanlışlar birbirine karışmış durumda.O yüzden sitenin güvenilirliğini sorguladım.Yaptığım araştırmalar sonucu sizi keşfettim.Aranızdaki kavgalara şahit oldum.Havas yurdu hakkında yazdıklarınızı okudum.Ve size hak verdim.Yani ben sizi haklı buluyorum.Ulvi hocamız hakkında yazılan güzel yorumları da okudum ve bu siteye kanım ısındı.Havas yurduna giren burayı kirletmesin diyorsunuz ama maalesef sizi çok sonra keşfettim.Ben bu işlere yabancıyım,o yüzden ilk bulduğum havas eğitimi sitesine atladım.Ama henüz hiçbir hocadan eğitim almış değilim.Yani daha o sitede havass eğitimine başlamadım,hiçbir hocanın talebesi olmadım.Yani daha temizim,henüz kirlenmedim :) Lütfen beni bağışlayın ve havas,ilm-i ismet vs.eğitimine kabul edin.Beni affedin,yabancı olduğum olduğu için ilk havass eğitimi sitesine üye oldum ama sonra size hak verdim ve işte burada,aranızdayım.Beni bağışlayıp aranıza ve öğrenciliğinize kabul ederseniz bir ömür boyu duacınız olurum,bağışlamayıp banlarsanız da yine duacınız olurum,canınız sağolsun.Neyse,ben fazla uzatıp siz değerli kardeşlerimi ve hocalarımı sıkmayayım,aranıza hoşgeldim,hoşbuldum.Umarım ilm-i ismeti,havassı vs.elimden geldiğince öğrenir ve dara düşenlere yardım ederim.İnşallah bu mükemmel forum ve hocalar bana çok şey katar.Böyle olacağından da adım gibi eminim.İnşallah siz değerli hocalarım sayesinde bu ilimleri elimden geldiğince öğrenecek ve Allah yolunda kullanacağım öğrendiklerimi.Hepinizi ellerinizden öpüyorum.Hepinize iyi çalışmalar.

zümrüt

Uzman Onbaşı
a.selam h.geldiniz üyeliğiniz hem size hemde bize hayır getirsin umarım aradığınızı bulursunuz rabbim hayırlara vesile etsin amin

Üst Alt