Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Suskun nikli üyeye ve ona yardım eden hocacıklara

rana1981

Çavuş
Kardeşim senin izzeti nefsin yok mu?Utanmıyor musun....sana daha evvelde konu açılmadımı sevmiyorum v.s denmedimi sen hala neyin peşindesin..Sevsem senden kurtulmaya çalışırmıyım bir bir buçuk senedir senden kurtulmaya çalışıyorum...Rabbim sana ilim veripte böyle milletin başına bela edenlerin iki cihanda belasını versin...Göz göre göre ilmiyle sana yardım edenlerin ilimlerini kurutsun İNŞAALLAH....Benden uzak dur artık......İlimle insanın başına bela olunurmu rabbim sana ilim veripte sesini çıkartmayanlara o ilmi hakedecek şuur versin İNŞAALLAH amin...
Dünyadan yüz çevirip nefsinizin peşinemi düştünüz ayıp utanın düşünün biraz...Şayet devam edersen rabbim sana yardım edenlerin başına seni bela eylesin iki dünyada yüzünüz gülmesin şeref ve itibarınız kalmasın İNŞAALLAH.......Amin

Gökhan

Çavuş
amin abla amin. suskunun ne mal oldugu belliydi.munafik.gorunuste musluman.ikiyuzlu kalbi fitne dolu.hilekar entrikaci. zamaninda konusmama izin vermediler. Allah in adaletine sigindim.ve sonunda o ve digerleri defolundu. Allahuekber.

Gökhan

Çavuş
suskun nickli k..... tüm ısrarlarıma rağmen karşıma çıkmaya cesaret edemeyen bir zavallıdır. ağzı iyi laf yapar.insanları kandırmakta aldatmakta bir numaradır. sütü b.... sözde müslüman

Argo kelime teknik admin tarafından silinmiştir.

zümrüt

Uzman Onbaşı
her koyun kendi bacağından asılırmış üstü kapalı yazdım anlayan anlar umarım

rana1981

Çavuş
İNŞAALLAH Sana yardım edenlerin haberi olupta sesini çıkartmayanların bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diyenlerin başına bela olursun....

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
rana kardeşim ne suskun ne haydarı kerrar, ne gökçe bunların hiçbirinde ilim namına hiçbirşey yok.
Bunları bizlerin sayesinde tanındılar haydarı kerrarı haydarı kerrar yapan bendim, benden önce bir hiçti benden sonrada bir hiç o zavallıcık.
Onu insanlara tanıtan, saygı duyutturan, hoca dedittiren hep bendim. Haydarı kerrar yoksa ben varım ama ben yoksam haydarı kerrar yok, bir balon gibi söner ve söndüde.
Onun için aldırmana gerek yok İnşaAllah.
Onlara nurkulum, hatem hoca kardeşimiz, salih hoca kardeşimiz yeterince rezil etmiş ve gerçek yüzlerini açığa çıkarmıştır.
Stara yalakalığa başladılar dahada aşağı düşücekler.

rana1981

Çavuş
rana kardeşim ne suskun ne haydarı kerrar, ne gökçe bunların hiçbirinde ilim namına hiçbirşey yok.
Bunları bizlerin sayesinde tanındılar haydarı kerrarı haydarı kerrar yapan bendim, benden önce bir hiçti benden sonrada bir hiç o zavallıcık.
Onu insanlara tanıtan, saygı duyutturan, hoca dedittiren hep bendim. Haydarı kerrar yoksa ben varım ama ben yoksam haydarı kerrar yok, bir balon gibi söner ve söndüde.
Onun için aldırmana gerek yok İnşaAllah.
Onlara nurkulum, hatem hoca kardeşimiz, salih hoca kardeşimiz yeterince rezil etmiş ve gerçek yüzlerini açığa çıkarmıştır.
Stara yalakalığa başladılar dahada aşağı düşücekler.

Allah razı olsun hocam... insanlar her istedigimiz büyü sihirle olsun istiyo kendine yapılsa istemez karısına kızına yapılsa istemez başkasına olunca yardım ediyo varmı böyle adalet.....

rana1981

Çavuş
senin hocan seni koruyamıyomu ? yetiştirenlere laf söylüyosun ? diyen şebek ...siz insanları büyü sihir yapsınlar diyemi yetiştiriyosunuz ?Allah rızası için ilim sitesi gözüküp bizden ol diledigini yap mı diyorsunuz bide utanmadan konuşuyosun.....

Suskun ve gariban hocacığı haydarı kerrar merrar starın emir eridirler. Onlar hoca bile değiller.

Argo kelimeler teknik admin tarafından silinmiştir.

nc870.png

XD:

Üst Alt