Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Ulvi Hocadan Duyduğumuz Sözleri Bu Başlık Altında Toplayalım

ALLAH'ım bize kulun olma şeref ve üstünlüğünü nasip et. Ulvi Hoca / 2011

Ulvi Hocadan Dualar

Allah'ım nefsimin heva ve hevesinden koru beni Allah korkusundan müdavim yap Ulvi Hoca

Allah 'ım Yarattığın'dan Varedeceğin Sonsuza Kadar Nasip Ettiğin aklıma gelen ve gelmeyen düşünebildiğim ve düşünemediğim bildiğim ve bilmediğim şimdiye kadar Hamdını Eda Etmeyip Şükrünü eda etmediklerimde dahil Şükretmem ve Hamd Etmem gereken herşeye Ya Rab 'bim Affına Mazhar Olup Rızana Nail Olana Kadar Şükretmeyi Sen 'den Diler ve Hamd ve Şükrederim..amin..

Allah'ım Nolur Sana Ettiğim Dua'mdaki imanımı kabul et,bana kulluğunu nasip ederek kulun olma üstünlüğünü ve şerefini bana nasip et kıyamete kadar ve bu kulluğu ve nasip olan kulluğum vesilesi ile sana olan kulluğumu kabul et Ya Rab'bim Sonsuza kadar

Sen küfürden şirkten ve günahlardan bu aciz kulunu koruyarak uzak tut küfürden şirketen ve günahlardan sana sığınırım ya Rab'bim...Amin.

Hamd ve Şükür Duası (Ulvi Hoca)

Allah 'ım Yarattığın'dan Varedeceğin Sonsuza Kadar Nasip Ettiğin aklıma gelen ve gelmeyen düşünebildiğim ve düşünemediğim bildiğim ve bilmediğim şimdiye kadar Hamdını Eda Etmeyip Şükrünü eda etmediklerimde dahil Şükretmem ve Hamd Etmem gereken herşeye Ya Rab 'bim Affına Mazhar Olup Rızana Nail Olana Kadar Şükretmeyi Sen 'den Diler ve Hamd ve Şükrederim..amin

Ulvi Hocadan Günlük Tevbe Duası
Allah 'ım şu andan vefat edip ruhumu teslim edeceğim ana kadar dünyaya geldiğim andan şu ana kadar bilerek ve bilmeyerek isteyerek ve istemeyerek işleyeceğim ve işlemiş olduğum her günahtan küfürden şirkten Azabına Nail Olmamı sağla yacak gazabına düşürecek İmansız gitmemi sağlayacak Rızandan Uzaklaştıracak rahmetinden Uzaklaştıracak herşeyimden hareketlerimden düşüncelerimden sözlerimden günahlarımdan isyanlarımdan asiliklerimden Hamd Etmeyişlerimden Şükretmeyişlerimden nefsani hareketlerimden şeytana ve nefsime tabi oluşlarımdan bu dünyaya tamah ve meyil edişlerimden riya kibir kin ve hasetlerimden aklıma gelen ve gelmeyen bu tip şeylerin tamamından ve benim vesilemle ve benim vesilem olmadan kendiliğinden bunlara uyan ortak olan organlarımın bu tip günah ve herşeyimden Tövbe Ederim ya Rab Tövbe Ederim Ya rab Tövbe Ederim ya Rab

Sen'den Sana sığınırım Ya rab Sen'den Sana sığınırım Ya Rab Sen'den Sana sığınırım Ya Rab

Azabından Gazabından Rahmet 'ine Sığınırım Ya Rab Azabından Gazabından Rahmet 'ine Sığınırım Ya Rab Azabından Gazabından Rahmet 'ine Sığınırım Ya Rab

Affına Mağfiretine talibim Ya Rab. Affını diler Affına sığınır Affına Dua Eder Affını dilenir ve Sen 'den isterim Ya Rab

Aciz bir kulum Ya Rab Yoktur Sen 'den Başka Gidecek Kapım ya Rab Bırakma ortada Affet Al Beni Rızana ya Rab günahlardan Sakındır ve Koru beni Ya Rab

Şükrüm her daim Sana ya Rab Amin.

Ulvi Hoca

Ulvi Hoca / 2011

bu beddizaman neymiş be

Hasanı Basri hazretleri biz der Bir sahabinin atnının burnuna giren toz olamayız derken bedidizaman dedikleri Hz Ali 'ye senli benli konuşur , haşa neredeyse akıl verir

bediizamanın talebesine Peygamber 'ler hizmet eder

Mevlana guya bediizamanı kapıda karşılar

bediizamanda hırıstiyanları sever ve korur, şehittirler der, merhamet gözüyle yaklaşılmalıdırlar der

bedizamnın talebeleri papa eli öper

Peygamberler kim ki yani onlarda papa eli öpmüş olurlar dolaylı yoldan

hırıstiyanların elini öpen guya İslam Alimleri 'nin en büyüğü

gelde gülme

gerçekten haddi çok aşıyorlar, saçmalardan seçmeler

komedi filmi diye izle

Hz Ali 'ye sen diyen papaya hazret diyenden ne hayır gelirse artık

Peygamberler kendilerine saygı duyup hizmet ederken, kendileride papaya saygı duyup hizmet eden bediizamanın talebeleri

yahudilerin prensibi geldi aklıma tek insan ırkı yahudilerdir diğerleri yahudilere hizmet için yaratılmış iki yakalı hayvanlardır

Hayvanın Peygamber 'ide hayvandır haşa oda hizmetle mükelleftir Haşa Tövbe Tövbe, mantığa bak be

Ulvi Hoca / 2011

Hataların sırrını öğrenmeyen hatasızlığın mutlakına eremez Ulvi Hoca

bana Peygamber Efendimiz 'i Gördüğüm Kaç rüyam olduğunu soruyorsun sorma

Benim Peygamber 'im Adını ağzıma almaya korktuğum ve utandığım Tarifine aklımın ve dilimin yetmeyeceği yaratılmışların Efendisi, En Büyüğü ve Tekidir

Sorma , cevap alamazsın sorma, ama ulvi hocanıda boş sanma

Rab 'bin Vermişse Hikmeti, Şükreder kul olmaya çalışır Hocan anca

Demeye utanırım Rab 'bim Hikmet Vermiş mi nerden bilirim

Allah 'tan korkarım Alimim demem kul olmaya kalkarım

Cehalet gemisine binmeyenler varamazlar ufka

Ufuk cahillikte Alimlik cahilliğin içinde

Kulluk İlmin içinde , kul olan Alim olan değil Alim Yaşayandır Unutma

Hataların sırrını öğrenmeyen hatasızlığın mutlakına eremez

Bildiği çok olsa da doğru yola giremez

Yolun tarifini bilmişsin ne ala

Depondaki benzin miktarını bilmiyorsan çıkma yola

Kalırsan eğer yolda yaya

Bilgin fayda vermez sana asla

Ne yolun önemi vardır orda

Ne de yolun tarifinin

Alim olup düşmektense yola

Cahil olup araştırmak efdal ulviye göre

Ben az anlatayım sen çok anla

Her Alimim diyene asla kanma

Gün gelir oyunlar bozulur

Ulvinin lafları yerini bulur

Ulvi Hoca / 2011

Disiplin başarıyı getirir onun için bir riayet ve hiyeraşi sırası iyidir.
Ulvi Hoca

İnsan bildiğinin alimi bilmediğinin cahilidir Ve cahil insan bilmediği herşeyi eleştirir araştırmaz
Bu yüzden dünya yuvarlak dedi diye galilei asılmıştır zamanında
Ulvi Hoca

Bazıları kızıl koministtir bazıları yeşil koministtir. İşlerine gelmediklerinde bakın hepsi bir koministtir, hareket tarzları aynıdır. Hepsi eğridir ama kendi doğrularını oluşturan eğrileri savunmak adına yapmadıkları hainlik, ihanet kalmaz. Düşmedikleri alçaklık, söylemedikleri yalan kanmaz. Ahmakça zannederler ki savunduklarının adının İslamiyet olması onları kurtarır. Şunu bile düşünemezler savunduğunun adının İslamiyet olması insanı kurtarsaydı ehli bidatta kurtulurdu, şiada kurtulurdu, vehhabide kurtulurdu. Çünkü onların savunduklarının adı da İslamiyet. Ama içi boş bir tiniyet. Ulvi Hoca

RAB ' bim ben bu nefesi alıyorum ihtiyacım var mecburum ama ben bu nefesi önce senin rızan için almak istiyorum ve Rızana Nail olmak Bana bunu nasip Eyle RAB 'bim Aldığım her nefes senin rızan için

Rabbim sensin sen her seyi bilensin.

Rab 'bim gönlümdekini bilirsin Senden Senin Rızan İçin Rızana Nail Olacak Şekilde İsterim

Beyaz lalelerin bile siyah gölgesi olur.
Ne Şerefki Müslüman Doğmuşum Elhamdulillah, Ne Şerefki Türk Olmuşum
(ULVI hocamdan)

Bazıları kızıl koministtir bazıları yeşil koministtir. İşlerine gelmediklerinde bakın hepsi bir koministtir, hareket tarzları aynıdır. Hepsi eğridir ama kendi doğrularını oluşturan eğrileri savunmak adına yapmadıkları hainlik, ihanet kalmaz. Düşmedikleri alçaklık, söylemedikleri yalan kanmaz. Ahmakça zannederler ki savunduklarının adının İslamiyet olması onları kurtarır. Şunu bile düşünemezler savunduğunun adının İslamiyet olması insanı kurtarsaydı ehli bidatta kurtulurdu, şiada kurtulurdu, vehhabide kurtulurdu. Çünkü onların savunduklarının adı da İslamiyet. Ama içi boş bir tiniyet. Ulvi Hoca

fal insanın İmanını tehlikeye düşüren unsurlardan birisidir uzak durulması gerekir Ulvi Hoca

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığından Kullarına hayr Çıkaran Rab 'bim
İmdatım sende
Yardım et bana

Ulvi Hoca

bakın Allahu Teala'ya Dua Ettiğiniz zaman şeytan umudunuz kırılsın
Rab 'binize asi olun diye kabul olmamış hissi ve düzelmediniz hissi verir
sakın kanmayın
aldırmayın
sadece Rab 'binize Hamd edip Şükredin

Ulvi Hoca

Bizler makama değil, mevkiye değil insana önem veririz. Ulvi Hoca

Ülkücülük parçadan bütüne Millet ve İslam Birliğini Örerek, Peygamber 'ine Kendini Hizmet Etmeye Adamış İnsanların ulvi yoludur bizde

Başkalarında anlamı nedir bilemem. Ulvi Hoca

Osmanlıyı tarikatlar yıkmıştır. Ulvi Hoca

Hiçbir okuduğunuzu hemen doğru kabul etmeyeceksiniz. Asrı Saadet 'te Sorulsaydı Doğru Denseydi Doğrudur yanlış denseydi yanlıştır. Doğru yada yanlış diyemem. Rab 'bime havale ederim En Doğrusunu Allah Bilir diyeceksiniz. Yazan söyleyen kim olursa olsun. Çünkü karşınızdaki doğru söylemiş olsa bile sizin anladığınız yanlış olabilir.

Unutmayın insan yaratılana kadar şeytanda büyük abid, alim ki ( Meleklerin Hocalığına Yükselmişti. ) idi.

Kimin ne zaman nerde hata yapacağını anca Allah Bilir. Kula düşen tedbir alıp tevekkül etmektir. Bizlerin tedbiri ise budur Asrı Saadet 'te Doğru kabul Edilirse Doğru Yoksa yanlıştır doğru yada yanlış kabul edemem Allah Bilir demektir

Ulvi Hoca

Kimse ingiliz lideri çörçile, rus lideri staline, lenine laf söylemeden Atatürk'e söylemeye kalkmasın

önce başka devletlerin liderlerine diliniz çözülsün sonra kendi Atanıza ondan sonra laf söylersiniz

Bakın öyle Atatürk 'e laf atmak kahramanlık değildir ha, o kadar kahraman ve Müslümansanız ( bunu Atatürk 'ee laf atanlara söylüyorum ) aha Müslüman Eziliyor, ırakta, pakistanda, afganistanda hadi gidin orayı Atatürkün kurtardığı gibi kurtarında bahsettiğiniz devleti kurun

nasıl kuruyorsunuz bizde görelim

Nedir bu köpek havlaması gibi rahatını bozmadan oturduğu yerden elini sıcak sudan soğuk suya sokmadan Atatürk'e laf atmalar, böylemi kahraman olacaksınız sadece zavallı olursunuz

Atatürk bir kahramandı, şu an yaşasa gider Irağa, filistine, Afganistana dış güçleri temizler ve Devletini kurardı

Onun yaptığını yapabilecek cesareti ve feraseti olmayanlar, oturduğu yerden Atatürk'e laf atmasınlar

Atatürk gerçek Hocalar ve Maneviyatı gelişmiş İnsanlar tarafından her zaman sevilecektir, en başta ben

Üç beş lenincinin Atatürk 'ü Bahane ederek yaptıkları Din 'e karşı şeyler zaten Milletimizin Atatürk 'e olan sevsigisini yıkmak için bilinerek yapılmış oyunlardır başka değil

Ve bu kominist artığı oyunlara ne yazıkki Müslüman 'ım diyen bazı ferasetsizlerde düşmektedir

Atatürk Türkiye Cumhuriyeti kurmuş Büyük Önder ve büyük bir liderdir

Gerçek din düşmanı kimdir, stalindir, lenindir, maodur ve benzerleridir

Ama ne hikmetse kimse onlara ağzını açıp din düşmanı diye tek kelime söylemez

Ama Atatürk hırıstıyan ve yahudi casusu hocaları bu Din 'in içinden temizlemiştir, herkes Atatürke laf söylemeye kalkar

Aslında bu onların kuyruk acısıdır, Atatürk hırıstiyanlığa ve yahudiliğe dayalı dış güçlerin Dini için için bozma planını yıkmış ve bozmuştur

Onları hayal kırıklığına ve hüsrana uğratmış

Bu şeytan menşeli zihniyetler ise Atatürk 'ten intikam almak ve kurduğu cumhuriyeti yıkmak için Atatürkü kötüleme ve karalama kampanyası başlatmış ve gelecek nesilden kandırabildiklerini ona düşman etmeye çalışmışlardır

Bugünkü sıkıntılar hep ondandır, kandırılmış saf kalpli güzel yürekli kardeşlerimiz

Ey Büyük Türk Atatürk, İyiki Varsın

Ne Mutlu Türküm Diyene

Ulvi Hoca 2010

Onlar adam değil, aslan olup kükreyemiyorlar sadece sizler faresiniz her fısıltıyı aslan kükremesi zannediyorsunuz. Ulvi Hoca

Merak ettiğim birşey var, İslam Ümmeti'nin en korkakları mı bu devirde yaşıyor yoksa en korkak Ümmet İslam Ümmetimi Nurkul Hoca