Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Ulvi Hocadan Mükemmel Bir Sohbet Daha

İsteyen hırıstiyan ve yahudileri dost edinebilir varsın olsun, ama bizler edinmiyoruz kim demiş olursa olsun ve asla edinmeyeceğiz. Maneviyatı bilmeyen cahiller kimini veli kimini cahil ederler

Bu işler o kadar kolay ve basit değil

Bir insanda yakınlık ve özellik olması, her Veli tarafından ona umut edilmesi ve iltifat edilmesini gerektirir. Ama yakınlık ve özellik sahibi doğru yola gitmezse yeteneği şeytani açılır.

Daha yetenek nedir bilmeyenler, Allah 'ın seçilmişleri Hakkında Hüküm Vermeye Kalkarlar

Öncelikle kesinliklerden kurtulmanız Allah Bilir Demeniz lazım

Daha Allah Bilir demeyi öğrenememişler, dünyayı ve Din 'i yönetmeye kalkarlar

Uyduklarını Veli, Velilerine uymayan herkesi ise deli ve yoldan çıkmış sapkın ilan ederler

Allah Din 'i üzerindeki insan yönetiminin şerrinden emin Etsin hepimizi

Sahabi Efendilerimiz Bile Sorulan Sorularda Allah ve Resulü Bilir Derken, bu çağın İnsanları bizler ve peşine düştüğümüz Alimler Bilir demişler Allah Ve Resulü 'nü Geri Planda bırakmaya kalkmışlar Haşa ( görünüş o şekilde yinede Allah Bilir )

Ondan sonra peşine gittikleri Alimlerin fikir ayrılıkları yüzünden parçalanmış ve birbirini reddeder olmuşlar, bazıları o kadar ileri gitmiş Kuranı Kerim 'e 1400 senedir olmayan Manalar Yüklemiş, bazıları Kuranı Kerim Ayetleri tarihsel sürecini doldurmuştur demiş, bazıları ise zamanı ahir zaman ilan etmiş Allah 'tan Bilgi almışcasına haşa

Bir tanesi (said nursi) tutar Peygamber 'e denklik koşmaya kalkar Haşa

Peygamber Efendimiz fetret döneminde geldi, benim geldiğim dönemde fetret idi

Peygamber 'imize Kuran vahyoldu bana da Kuranı Kerim Tefsiri Vahyoldu Haşa ( Kuranı Kerim Tefsiri ile Kuran Aynı şeydir hemen hemen )

Kuranı Kerim 'de 40 küsur Ayet kendini gösteriyormuş haşa, Peygamber Efendimiz 'e İltifat Eden Ayet Sayısına Bakın tahminimce bu zatı gösterme Ayet Sayısı Ondan Bir fazladır ( Tahminen )

Hz Ali 'ye Hitap Ederken ''Demişsin ki'' gibi senli benli konuşur Haşa

Din 'in Hükümlerini zamana göre değiştirir hırıstiyanları cennetlik ve şehit yapar Haşa

bazıları Peygamber Efendimiz 'in yeryüzü bakanı gibi Haşa, Peygamber Efendimiz rüyasında ona Konuşmuş, Peygamber Efendimiz israillierden yanaymış Haşa

tutturmuşlar Kıyamet kopacak kıyamet kopacak, sanki yeryüzünün kıyamet tellallığı bakanı kendileri

kıyamet kopmadan sen öleceksin diyorsun boş

Asrı Saadet 'e uy diyorsun boş Asrı Saadet 'i Bile kendilerine uydurmaya kalkıyorlar

Ve bu Peygamber Efendimiz 'e denk insanlar haşa hırıstiyanlardan medet bekliyorlar

Niye Bizim Peygamber 'imiz ve Denkleri ( !!!!!! ) Haşa hırıstiyana muhtaç, nihayi kurtuluş için

2012 demişler bekliyelim, ilk verdikleri Mehdi 'nin çıkma tarihi geçmiş ikincisini bekliyoruz şimdi

kıyamet zaten belli onlara göre 1545 civarı o tarihte gelicek ama haklı çıkacaklar ama 200 yüzyıllık bir vebal ve milyonlarca insanın günahında kalacaklar

Ha bunu da çeviriler vebalden kurtulurlar, Ameller niyetlere göredir hadisi Şerfi niyetleri iyi olduğu için biz yanlış olsak da onlar Cennetliktir diyeceklerdir

Ve yine bazıları peşlerine gidecektir

Mehdi hazretleri estetikten geçmiş deccal öyle, mana yükleme ve değiştirmede o kadar ileri bir sanata ulaşmışlar ki kafalarına uymayan her şey deccal

Zanlarınızla hareket etmeyin zanla hareket etmek günahtır Diye Emredilirken

Bazılar Allah Resulü deccali Anlatırken kör demekle şunu kastetmiştir gibi Peygamber Efendimiz 'e O Dokunulmaza Bile zanla yaklaşırlar

Birlikmi istiyorsunuz bırakın kendi fikirlerinizi uyun Asrı Saadet 'e İşte Size Birlik

Ulvi Hoca/ 2011