Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

ULVİ HOCAMIN tavsiyesi....hayırlı yuva kurmak için YASİN suresi

ULVİ hocamın dün bana sohbet alanında verdiği ve herkesinde okuyabileceğini söylediği duayı sizinle paylaşmak istiyorum.
HER GECE BİR YASİN OKUYUP ARDINDAN BİR FATİHA OKUYUP SONRA ELİMİZİ AÇIP RABBİME :
RABBİM SENDEN SENİN RIZAN İÇİN AHİRETİME VE BU DÜNYAMA HAYIRLI EVLİLİK NİKAH VE KISMETİNİ İSTERİM.BUNU BENDEN ESİRGEME SABIRLA BENİ SINAMA YA RABBİM.BEN ACİZ VE CAHİLİM......diye dua et.
sonra BİR FATİHA OKU....AMİN DE ellerini kapat.SONRA BİR FATİHA ÜÇ İHLAS OKU.PEYGAMBER EFENDİMİZİN(S.A.V) VE BÜYÜKLERİMİZİN RUHUNA HEDİYE ET.
ALLAH RAZI OLSUN.

hanne

Uzman Çavuş
HER GECE BİR YASİN OKUYUP ARDINDAN BİR FATİHA OKUYUP SONRA ELİMİZİ AÇIP RABBİME :
RABBİM SENDEN SENİN RIZAN İÇİN AHİRETİME VE BU DÜNYAMA HAYIRLI EVLİLİK NİKAH VE KISMETİNİ İSTERİM.BUNU BENDEN ESİRGEME SABIRLA BENİ SINAMA YA RABBİM.BEN ACİZ VE CAHİLİM......diye dua et.
sonra BİR FATİHA OKU....AMİN DE ellerini kapat.SONRA BİR FATİHA ÜÇ İHLAS OKU.PEYGAMBER EFENDİMİZİN(S.A.V) VE BÜYÜKLERİMİZİN RUHUNA HEDİYE ET.
ALLAH RAZI OLSUN.