Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Yalancıya Küfrediyorlar Esadullah İspat Et?

Esadullah yalancının ailesine yani annesine, bacısına, kendine, hanımına küfredilirken niye hala ısrarla yalan söylersin anlamadık. Ulvi hocalar günlerce aylarca cinlerle, şeytanlarla, hadimlerle görüşebilmek için halvet ve riyazata giriyorlar diye yazıyorsun ya. Bize edepsiz küfürbaz diyorsunuz ya bize küfür ettiren sizlersiniz yaptığınız şerefsizliklerle. Bizler edepsiz küfürbazsak sizde annesini, hanımını bizlerin diline düşürmeye çalışan şerefsizlersiniz.
Sizin gibi şerefsiz olup ar namusu kenara atmaktansa erkek olup küfürbaz olmak evladır. En azından sizler gibi baba arayan bir zavallı değil, sizin gibi babaya muhtaç olanlara baba olan adamlarız. Yalancıya küfredilirken sen bunu bile bile o kadar çok yalan söyledinki, kalbimde ailendeki bayanlara annedi hanımındı bizi sevgili ve oynaşmı etmek istiyorsun diye bir soru işareti uyandı. Erkek ol birazda küfür yiyeceğini bile bile yalan söyleme.

Herkes bilirki ulvi hocalarımız halvet ve riyazete girmezler. Hadimlerle dakika değil saniyesinde insanları görüştürürler. Senin haydarı kerrar dediğin şerefsiz dinsiz ( sadece ulvi hocalarımızı taklit etmeye çalışan bir kapı köpeği, boş boş üren bir fino o ) değil rukyaille görüştermey bir cinle bile görüştürümez sizi. Haydarı kerrar sizi bir kaç dakikada görüştürse görüştürse küfür yiyeceğinizi bildiği halde yalan söyleterek boynuzlarınızla görürştürür XD:
Galiba sizde boynuzun adı rukyail XD:
Git haydarı kerrarın yanına, yalan eğitimi al ondan, gel yalancıya küfür edilen ilim yuvasına, söyle haydarı kerrardan öğrendiğin yalanını, ye küfrünü, tak boynuzunu git havas yurduna. İşte sana rukyail ama o rukyaili ( boynuzu ) bile yine ilim yuvasından alıyorsunuz XD:

Ulvi hocaların halvet ve riyazata girmediğine ve insanları halvet ve riyazete sokmadığına Allah ta şahittir kullarıda. Ha haydarı kerrar bunu bilirde şahit değildir çünkü onun dini ve taptığı bellisiz. O putperestlerin putlarından bahsetmesi gibi dinden bahsediyorda, kalbinde hakiki bir Allah inancı yok. Onunki sadece alışkanlık. Alışkanlık olmasa bu kadar büyük bir yalanada izin vermezdi, yalancıya küfredilirken yalan söylemenizede

Bak 2011 deki yazıya sen o zamanlar ilim yuvasında görevliydin. yani yalancıya küfredildiğini biliyordun. Şimdi haydarı kerrarın yanına geçtinde neyini kaybettin esadullah ta bu kadar çok küfür yemek için uğraşıyorsun hemde bile bile XD:
Artık küfür yeme görevini siz aldınız, tekerbaba gibiler yerine siz küfür yemek istiyorsunuz XD:
Adam olda dürüst ol biraz :3:

Güncel

Üst Alt