Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Yardıma ihtiyacım var.

Selamınaleyküm.
Sn hocalarım ben aranıza yeni katıldım ama üye olur olmazda buraya sorunumu yazmaktanda macupum. Ancak gercekten Allah kitap diyen hocalardan yardıma ihtiyacım var.
Adım emre pilotum. Son bi kaç senedir herşeyin kötü gitmesine ve bu yıl tam bir felaket yılı olması üzerine kendine hoca sıfatını sarmış insanların kapısını aşındırdım. Tahmin edebileceginiz gibi ailenin üzerinde büyü olduğunu söylediler. Allahın hikmeti gittiğim bir kadın ise bir zamanlar parasız kaldığını ve babama ilk büyüyü kendisinin yaptığını itiraf etti. Ben hocaların dediklerini yaptım ancak üzerimizden bu musibet kalktımı kalkmadımı bunu öğrenmek isterim inanıyorumki burda olan hocalar buna bir çözüm bulabilirler inanın durumumuz çok kötü okulu 1.likle bitirdiğim ana dilim gibi ingiliZcem olmasına rağmen işe giremedim aile şirketimizin 3 milyon borcu var kısaca ailede kimse mutlu değil. Eğerki bir hocamız elimden tutarsa çok sevinirim olmazsada Allah razı olsun teşekkür ederim...

bikovali

Onbaşı
kardesim oncelikle mesajlasma bolumune girdiginde hocalarimiz yardimci olurlar evet hocalarimiz gercekten bilgili insanlardir hic olmazsa disarida ben evliayim diye gezenlerden degillerdir allah yardimcin olsun kardesim

Üst Alt