Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Zulmedenlere dur demeye gücümüz yetmiyorsa BIR DUA DA MI EDEMIYORUZ

"Lütfen paylaşalım herkes okusun"

TERÖR VE SAVAŞ= ŞEYTAN VE KUKLALARI

Terörü oluşturanlar (devletler), haksız yere kan dökenler ve Müslümanların üzerinde, topraklarında, mallarında, canlarında ve kanlarında oynadıkları tüm oyunlarından ve sinsi planlarından dolayı hainleri ve düşmanlarımızın tamamını LANETLIYORUZ

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1-Rahman, Rahim olan Allah’ın İsmiyle
(Ya Rabbi, Aç ‘O, tüm hayırlı kapıları, ara’la bizlere, Nurunla aydınlat, yol göster bizlere, ilminle donat güç ver bizlere.)

2-Hamd, Alemlerin Rabbi Allah’a mahsustur
(Hamd ve şükürlerimizi kabul et Ya Rabbi)

3-Rahman’dır Rahim’dir.
(Rahman ve Rahim isminle bizlere tecelli et. Mükafatlandır ve affet bizleri)

4-Din ve ceza gününün Malikidir.
(Bizleri din gününü yaşayanlardan, ceza gününü sakınanlardan eyle)

5-Yalnız sana Kulluk ederiz- yalnız senin Kulunuz, yalnız sana dua ederiz- yalnız senden yardım isteriz.
(Yalnız sana Kul olmamızı nasip et-saptırma bizleri, yalnız dua’mız sanadır-yardım et bizlere muhtaç etme kimseye)

6-Bizleri Sırat el Mustakim’e hidayet et, O dosdoğru olan senin yoluna ilet.
(Kurtuluş sendendir, yardım sendendir, sığınmak sanadır, varışta sanadır. “Biz yöneldik sana, sen al bizleri yoluna”)

7-O yol ki Nimet verdiklerinin yoludur.
(Peygamberlerin gittiği yol- Zulkarneyn’in gittiği yol, Talut’ungittiği yol, Alimlerin gittiği yol ve tüm Müslüman’ların gittiği yoldur. (Bizleri de O yolda Nimetlendirdiklerinden eyle, güç ver bizlere, ilminle destekle… Cahil kalplerin ufkunu aç, saf kalplerin göğsünü genişlet, suskun dillerin düğümünü çöz ki, sapmasınlar yolundan.)

Gayri El Magdûbi Aleyhim ve Lâ ed dâllîne: olanların yoluna değil,
(onlar geride kalanlar, onlar sapanlardır ve sapıtanlardır, onlar azaba uğrayanlar, onlar helak olanlardır, onlar delalette kalanlardır.)

*Bizlerin ve mazlum insanları aldatanların hepsini, Müslümanların topraklarında sinsi planlar yapanların hepsini, kendi halkına zulmeden ve o oyunlarda, planlarda emeği olan herkesin, Müslümanların ve vatan Askerlerinin kanıyla oynayanların hepsini, Senin Adınla, “Allah’ın adıyla” aldatanların hepsinin: ALLAH’IN ADIYLA, EL KAHHAR ADIYLA LANETLİYORUZ VE ALLAH'IN ZATINA HAVALE EDİYORUZ.*

Biz Kul’ca istedik sen Allah’ca verensin Ya Rabbi!

Biz Kul’ca dua ettik sen Allah’ca kabul edensin Ya Rabbi!

Biz Kul’ca seni istedik sen bize yetersin Ya Rabbi!

AMİN *AMİN*AMİN

Alıntı:
“Mustafa Gülşafak”

Allah'ın Azabı Üzerinize Olsun - Müslümanların Korunma ve Yardım Duası

Facebook Sayfamıza Desteklerinizi Bekliyoruz https://www.facebook.com/pages/Kuranı-Kerim-Quran-Karim-Koran-Karim-Tevekkül-Tawhid/184891894890634

Moderatör tarafında düzenlendi:

polathoca

Uzman Onbaşı

"Lütfen paylaşalım herkes okusun"

TERÖR VE SAVAŞ= ŞEYTAN VE KUKLALARI

Terörü oluşturanlar (devletler), haksız yere kan dökenler ve Müslümanların üzerinde, topraklarında, mallarında, canlarında ve kanlarında oynadıkları tüm oyunlarından ve sinsi planlarından dolayı hainleri ve düşmanlarımızın tamamını LANETLIYORUZ

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1-Rahman, Rahim olan Allah’ın İsmiyle
(Ya Rabbi, Aç ‘O, tüm hayırlı kapıları, ara’la bizlere, Nurunla aydınlat, yol göster bizlere, ilminle donat güç ver bizlere.)

2-Hamd, Alemlerin Rabbi Allah’a mahsustur
(Hamd ve şükürlerimizi kabul et Ya Rabbi)

3-Rahman’dır Rahim’dir.
(Rahman ve Rahim isminle bizlere tecelli et. Mükafatlandır ve affet bizleri)

4-Din ve ceza gününün Malikidir.
(Bizleri din gününü yaşayanlardan, ceza gününü sakınanlardan eyle)

5-Yalnız sana Kulluk ederiz- yalnız senin Kulunuz, yalnız sana dua ederiz- yalnız senden yardım isteriz.
(Yalnız sana Kul olmamızı nasip et-saptırma bizleri, yalnız dua’mız sanadır-yardım et bizlere muhtaç etme kimseye)

6-Bizleri Sırat el Mustakim’e hidayet et, O dosdoğru olan senin yoluna ilet.
(Kurtuluş sendendir, yardım sendendir, sığınmak sanadır, varışta sanadır. “Biz yöneldik sana, sen al bizleri yoluna”)

7-O yol ki Nimet verdiklerinin yoludur.
(Peygamberlerin gittiği yol- Zulkarneyn’in gittiği yol, Talut’ungittiği yol, Alimlerin gittiği yol ve tüm Müslüman’ların gittiği yoldur. (Bizleri de O yolda Nimetlendirdiklerinden eyle, güç ver bizlere, ilminle destekle… Cahil kalplerin ufkunu aç, saf kalplerin göğsünü genişlet, suskun dillerin düğümünü çöz ki, sapmasınlar yolundan.)

Gayri El Magdûbi Aleyhim ve Lâ ed dâllîne: olanların yoluna değil,
(onlar geride kalanlar, onlar sapanlardır ve sapıtanlardır, onlar azaba uğrayanlar, onlar helak olanlardır, onlar delalette kalanlardır.)

*Bizlerin ve mazlum insanları aldatanların hepsini, Müslümanların topraklarında sinsi planlar yapanların hepsini, kendi halkına zulmeden ve o oyunlarda, planlarda emeği olan herkesin, Müslümanların ve vatan Askerlerinin kanıyla oynayanların hepsini, Senin Adınla, “Allah’ın adıyla” aldatanların hepsinin: ALLAH’IN ADIYLA, EL KAHHAR ADIYLA LANETLİYORUZ VE ALLAH'IN ZATINA HAVALE EDİYORUZ.*

Biz Kul’ca istedik sen Allah’ca verensin Ya Rabbi!

Biz Kul’ca dua ettik sen Allah’ca kabul edensin Ya Rabbi!

Biz Kul’ca seni istedik sen bize yetersin Ya Rabbi!

AMİN *AMİN*AMİN

Alıntı:
“Mustafa Gülşafak”

Allah'ın Azabı Üzerinize Olsun - Müslümanların Korunma ve Yardım Duası

Facebook Sayfamıza Desteklerinizi Bekliyoruz https://www.facebook.com/pages/Kuranı-Kerim-Quran-Karim-Koran-Karim-Tevekkül-Tawhid/184891894890634

güncel.

Üst Alt