Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Astral Seyahat 'ın Aslı ( Uyanık Rüya )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Astral seyahat gerçek bir hadise değildir, sadece insanın kendini adaptasyon, telkin ve bilinç dışı kısmi hipnozla uyanık rüya haline sokmasıdır ( yani hayal kurması ve bu hayalin gerçek olduğuna kendini inandırarak kendini kandırmasıdır )

Bu rüya halinde insan hem uyanık hem uyuyor haldedir

Astralciler varsa eğer gerçekkten denemesi kolay

O an vücuttan çıktıktan sonra kendinizi gezdiğinizi değil de cehennemde yandığınızı düşünün cehennemde yandığınızı göreceksiniz

Mesele şudur sen uyanık rüyada iken eğer cinni alemden bir cin senin farkına varırsa başlar senle dalga geçmeye

Alemlerede götürür, Haşa Allah 'lada konuşturur

Aslında gezdiğin alemler değildir bir cin senin hayal dünyanla dalga geçiyordur

Aslında konuştuğun Allah değildir, bir cin seninle dalga geçiyordur ve İmanını mahvediyordur , belkide bir şeytan

Niye rüyalar bahsinde geçerken rüyalar üçe ayrılmıyormu

Rahmani rüyalar

şeytani rüyalar

Bilinçaltı rüyaları

işte şeytani rüyaların astral seyahat şekli ve boyutu

Sen cinlerin oyuncağı olmuş bir zavallıyken zannedersinki kendini Evliya

Bakın şuda var, bu astral rüya haline geçmekde zordur

Şimdi mesele ve sorular şurdadır

Sen astrelde geziyorsun goya, vücudunun yanına bir insan gelip seslense bunu duyarmısın, duymazmısın

duyarsan ruhunla dönüp ne istiyor diye bakabilirmisin, bakamazmısın. İsteğin önemliyse geri vücuduna dönüp cevap verirmisin, önemsizse aman önemsizmiş deyip gidermisin geri

Peki diyelim duymazsın, insan kulağının ses algılama işi ve beynin buna tepkisi ne olur, ruh bedende yokken insan ses duymuyorsa sağırların hepsinin duyması lazım

Çünkü duyan ruh demektir ve her sağırın ruhu var

Peki başka soru, körler astral seyahat yapabilirmi yaparsa görürmü, madem öyle astrali bir derece daha geliştirelim vücut uykuda değil uyanıkkende astrel yaptıralım körler ruh gözleriyle görerek aynı görüyormuş gibi hayatlarını yaşasınlar kimseye muhtaç olmasınlar

Peki başka bir soru, şimdi insan astraldeyken başka bir insan gelip onu tokatlasa yada ona inne batırsa durumu ne olur

Peki başka bir soru insan astrale çıktığında sokaklarda gezerken olan konuşmaları duyarmı

Arkadaşlar akıllı olun, inanmayın şu deli saçması zırvalıklara, yok astralmiş, yok şuymuş, yok buymuş

Kardeşim insan ruhu cinlerden hızlıdır bildiğim kadarıyla sen sokakta mehtapta gezinti yapar gibi nasıl geziyorsun

Sadece kendini kandırıyorsun, görüyorum diye hayal kuruyorsun ve kendin kurduğun bu hayale inanıyorsun

Yoksa ne bedeninden ruhun ayrılıyor nede başka bişey

Ben ne demektir, ruh ne demektir bilmiyorsun kafana göre sallayıp konuşuyorsun, kimse bilmiyor kimse

Gelelim İslam Alimlerinin Birden fazla yerde aynı anda görükmesi olayına

Bazıları bunu astralle bağdaştırmaya kalkmışlar alakası yoktur

Mevlana'lardan bahsediyorlar, alakası yoktur

Ona bakarsan resmini çizmeye çalışan bir insana aynı anda Mevlana Hazretleri Yüzünün Şeklini 70 Kez Değiştirmiştir ve o kişi Resmini Çizememiştir budamı astral

Kardeşim Birden Fazla Yerde aynı anda görükmenin sırrı vardır o sırra vakıf olan herkes bunu yapar

Kimse saçmalamasın onun için, Mevlanalar Aynı Anda Birden Fazla Yerde görüküyorsa bunun sebebi astral seyahat değildir

Mevlana Hazretleri aynı anda iki yerde görüküyor diyelim ya iki tanemi ruhu var, biri bir yerde görükürken diğer ruhuda başka bir yerdemi görüküyor

Diyelim ruh bedenden astaralle ayrıldı nasıl başka bir mekanda cisimleşiyor, ihtiyacı olan toprak bedeni nasıl buluyor

İşte amacı İslam değil zindan olan bazıları, sırf kendi inkar ve bidatlarını haklı çıkarabilmek için Büyüklerin kerametlerini böyle kendilerince yorumlayıp insanları yanıltmaya çalışırlar

Şu deli saçması olmaktan öteye gidebilcek gücü olmayan astral seyahat saçmalığından uzak durun lütfen

Üst Alt