Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Atatürk Dostuyum

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Atatürk dostuyum, çünkü kurtuluş savaşında bu millete liderlik görevi o'na verildi

Atatürk dostuyum çünkü liderliğini çektiği kurtuluş savaşında , ordularıyla beraber Evliyalar Savaştı

Atatürk dostuyum çünkü kurmuş olduğu devletin kıbrıs harbinde Evliyalar Yardıma Koştu, Evliyalar Askerle Beraber Savaştı

Atatürk dostuyum çünkü Atatürk Kurduğu Devlette Din 'i ve İmanı serbest bıraktı, ne lenin ne stalin oldu iki senede yirmibeş milyon ( 25.000.000 ) Müslüman Türkü canice katletmedi, öldürmedi.

Atatürk dostuyum çünkü kurduğu devlette Din 'i İmanı serbest bıraktı darvin olup insanlar maymundur demedi ve bunu inanmaya Müslümanları mecbur etmedi

Atatürk dostuyum, Türk Irkının sonunun gelmesine mani oldu, ingiliz ve fransız nesli olmamıza mani oldu. Bugün Atatürk'ün liderliğini çektiği kurtuluş savaşı kazanılmasıydı bizler birer Müslüma Türk Çocuğu ve Torunu değil, hırıstiyan ingiliz yada fransız çocuğu yada torunuyduk yada zinadan doğma gündüzlemesi

Atatürk dostuyum 1920 li yıllarda kadınlarımıza kızlarımıza tecavüz etmeye kalkan hırıstiyan askerlerine haddini bildirdi ve Analarımıza , bacılarımıza dediki işte Ülke Huzur ve Güven İçinde Yaşayın

Atatürk dostuyum, bugün huzur içinde canımdan end,işe etmeden yaşayabiliyorsam bunun temelini Atatürk attı

islam73

Uzman Onbaşı
ALLAH razi olsun hocam ,müslümanim ama atatürk düsmaniyim diyen yobaz ve zindiklar bu yazidan ders alir insallah

Atatürk'ün anasına babasına ve kendisine iftira atan dümbükler iyi okusun

OonOMn.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
güncel

Üst Alt