Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Bir adet Besmele

besmele2.gif

Bir adet besmele Bismillahirrahmanirrahiym. Çektim sevabını gelmiş geçmiş gelecek bütün müslümanlara hediyye eyledim ... diye bana sevap yazıldı ise onlarıda Rızai Lillah için hediyye eyledim taki kıyamete dek daiman.

Moderatör tarafında düzenlendi:

meleknur58

Çavuş
Bismillahirrahmanirrahim cektim sevabini gelmis gecmis gelecek butun muslumanlara hediyye eyledim... diye banada sevap yazildiysa
onlarida Rizai lillah icin hediyye eyledim taki kiyamate dek daiman

zübeyde

Çavuş
Bismillahirrahmanirrahim cektim sevabini gelmis gecmis gelecek butun muslumanlara hediyye eyledim... diye banada sevap yazildiysa

hanne

Uzman Çavuş
Bir adet besmele Bismillahirrahmanirrahiym. Çektim sevabını gelmiş geçmiş gelecek bütün müslümanlara hediyye eyledim ... diye bana sevap yazıldı ise onlarıda Rızai Lillah için hediyye eyledim taki kıyamete dek daiman

sabırlı

Uzman Onbaşı

incinme

Uzman Çavuş
Allah cc razı olsun kardeşim

zübeyde

Çavuş
Bir adet besmele Bismillahirrahmanirrahiym. Çektim sevabını gelmiş geçmiş gelecek bütün müslümanlara hediyye eyledim ... diye bana sevap yazıldı ise onlarıda Rızai Lillah için hediyye eyledim taki kıyamete dek daiman.

kimyahatun

Çavuş
besmele2.gif

Bir adet besmele Bismillahirrahmanirrahiym. Çektim sevabını gelmiş geçmiş gelecek bütün müslümanlara hediyye eyledim ... diye bana sevap yazıldı ise onlarıda Rızai Lillah için hediyye eyledim taki kıyamete dek

ebruli04

Çavuş
onlarida Rizai lillah icin hediyye eyledim taki kiyamate dek daiman .

Üst Alt