Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Biz Kimiz ( 06. 04. 2008 de Nurer Hocam tarafındn yazılan yazının Kopyası )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Biz kimiz | 06 Nisan 2008

Kategoriler : İnternet

Bizler hoca yada medyumlukla muskayla vs şeylerle uğraşan insanlar değiliz. Bu ilim benim bildiğim bizim topraklarımızda yaşayıpta kendini belli etmemiş insanlarda açığa çıkıp geliştirilmiş olan sadece ve sadece bize ait olan diğer ilimlere benzemeyen çok kuvvetli bir ilimdir. Bu ilimde diğer hiçbir ilimden en ufak bir alıntı yoktur. Ne yogaya benzer ne şakraya ne medyumluğa ve de benzeri herhangi bir şeye. Muhatap oldukça aradaki farklılığı görecek ve tanıyacaksınız. Bu sitenin amacı patenti sadece bize ait olan bu ilmi güç yettiğince tanıtabilmek ve hiçbir ilme ezdirmemek dış dünyaya mal ettirmemek ve kaptırmamaktır. İlmiismet şu an tüm dünyada sadece burda açığa çıkarılıp tanıtılacaktır. Lütfen ileride çıkabilecek sahte ve taklitlere karşı dikkatli olun. Bu site menfaat amacı gütmez.

Linki aşağıdadır

http://ilmiismet.azbuz.ekolay.netreadArticle.jsp?objectID=5000000007428456

islam73

Uzman Onbaşı
masallah hocam ilmi ismetciler olarak bir cigir actiniz. sahtekarlarive din yobazlarin oyunlarini ve planlarini bozdunuz. binlerce insani bu seref yoksunu insanlarin elinden kurtardiniz.artik biliyorlarki sahte medyum ve yobaz hocalar bir sey yapacaklari zaman karsilarinda ilimi ismetciler ve allahin aslani haydari kerar hoca var . iyiki varsiniz hocam. sizler bizlerin güc kaynagimisiniz.masallah sizlere . rabim iki cihandada yüzünüzü güldürsün. vesselam.

MAŞALLAH Ulvi hocam

Üst Alt