Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Çok aradım

Bir ara gözüm Spor Haberlerine takıldı. O esnada futbolculardan birinin ayağından rengi çok hoşuma giden bir krampon gördüm. “ çok beğenmiştim bunları hemen interneti açtım o gün ki maçı ve özetlerini inceledi ve en önemlisi de resimlere baktım.” Ayakkabıyı yakından görsem iyi olur dedim belki bu sayede neyin nesi olduğunu az çok anlarım da çıkar bakarım mağazalara belki bulurum bu ayakkabılardan dedim.
Kardeşim benim bu kadar taktığımı görünce ya ne gerek var dedi. aman abla ya kadınlar ne anlar futboldan krampondan dedim ben de ablama. Doğru diyorsun aslında biz böyle gereksiz şeylerden hiç anlamayız diyerek hemen de lafını yapıştırdı. Çok hazır cevap bir ablam var bu arada.
ablam da yanımda durdu birlikte baktık ayakkabılara. Ablam bu nikeın mı ayakkabı modellerinden acaba dedi ve yakından bakmaya çalıştık. Yok dedi o markanın ayakkabılarının üzerinde genel de simgesi var o oluyor bunda yok dedi. sonra a tamam şimdi buldum bu bence adidasın kramponlarından dedi.
ben de hemen araştırmaya başladım. gerçekten de öyleydi. Beğendiğim kramponlar sarı ve siyahın bir arada kullanıldığı hoş bir modeldi. Tabanının da ön çivilerinin uçları beyaz zemini sarı arkanın ise zemin siyah çivi uçları beyazdı. Arka kısmın da beyaz paralel çizgileri olan ayakkabının ön kısmı bağcıkları da dahil sarı arka kısmı ve iç kısmı siyahtı.

Üst Alt