Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Fethi HOCAMIZA teşekkürler

Ş

şeyhnur

Guest
Ben biriyle nişanladım ama nişanlandıktan hemen sonra birden adam değişti ne oldu bende anlamadım hiç eskisi gibi olmuyor du bir haftada 10 günde aramalar flan hatta boşandımızı bile internetten öğrendim sonra siteyle tanıştım Fethi hocamzı baktı ve dediklerini aynen tuttu işte kararsız tartışmaya gelmeye birisi dedi ve bildi sonra elimde parmağımda ameliyat olmuştu onu bildi olumdaki izi bildi ve MAŞALLAH gözlerini kapa Kabeyi görüceksin dedi yukarı bak dedi MAŞALLAH ARO baktım ve gördüm çok Şükür hocam rahatlıcaksın dedi İNŞALLAH rahatladım ALLAH RAZI OLSUN HOCAMIZDAN şuan rahatım sabret dedi İNŞALLAH müjdeli haberi burda paylaşmayı bekyorum ALLAH hepinizden Razı olsun MEVLA yardım etsin İNŞALLAH AMİN

dua11

Onbaşı
hocamızda teşekkürü esirgemediğin için Rabbim sendende razı olsun. Gönlündeki dilekler Allah ın izniyle hayırlısıyla gerçekleşsin inş.

Ş

şeyhnur

Guest
AMİN İNŞALLAH BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM teşekkür etmeyen ALLAH a da şükretmez hadis İNŞALLAH sevinçli haberleide paylaşrım ALLAH razı oslnu sizlerden

GÜLbahçesi

Onbaşı
Çok özür diliyorum. Biraz geciktim. bilgisayarım kapanıyo defalarca. hakkınızı helal edin. Derdime deva olduğu için fethi hocamdan Allah bin kere razı olsun. Çok sıkıntılı nefsimle mücadele dolu bir zaman geçiriyorum fethi hocamın duası sayesinde içimde şuan o sıkıntım için bir istek oldu. Kalkıp abdest alıp yerine getireceğim. Çok rahtladım.ALLAH RAZI OLSUN.BİNLERCE KEZ TEŞŞEKKÜR BORÇLUYUM SİZLERE

Ş

şeyhnur

Guest
Fethi Hocam konuştumuzdan bu yana 1 hafta dan fazla bir zaman geçti bekliyoruz Sabırla İNŞALLAHUTEALA ALLAH razı olsun ulvi hocayla tanışmak bir türlü nasip olmadı

Üst Alt