Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Forum Hüddamına Gelen Teşekkürler Bölümü Hakkında

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bu Başlıkta forum hüddamından vücutsal rahatsızlıkları için vesile olmasını yani yardım isteyipte olumlu sonuç alan kardeşlerimiz açıklamalı bir yazı yazar, sıkıntılarını ve yardım istedikten sonra değişen durumunu, sonuçları yazarsa İnşaAllah

havas ilmini ve bu tür ilimleri salak insanların parasını almak için bir yol benimsemiş olan ve bu tip ilimlere inanları salak olarak görerek, sadece paralarını almaya çalışan sahte alim, medyum, hoca, cinder ve benzerlerine tokat gibi cevap olmuş olur İnşaAllah

Bu konuya özel ilgi ve hassasiyet bekliyorum İnşaAllah, hepinizden

hanne

Uzman Çavuş
ALLAH RAZI OLSUN hocam sizden bu ne büyük bir nimettir bize.ben bugün sol kolumda olan agrı için yardım istedim forum hüddamından.bi kaç gündür agrılarım vardı şükür RABBİME agrım kalmadı bugün kolumdaki agrı gitti hemde kolum hafifledi.MAŞALLAH MAŞALLAH ..
O kadar çok agrıyan yerim varki hocam izin verirseniz chek-up yaptıracam burdan :3:
ALLAH binlerce kez RAZI OLSUN sizden....

sahra

Uzman Onbaşı
Allah Razı Olsun hocam çok iysiniz.
Rabbim ilminizi arttırsın.

Forum Hüddamı bende teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

incinme

Uzman Çavuş
Allah razı olsun hocam benimde gözlerimde çok şiddetli ağrılarım vardı yardım istedim ve şimdimi çok şükür allah. ıma hiç bir şeyim kalmadı a r o sizlerden ilminize ilim katsın allah.ım maşşallah hocama

hanne

Uzman Çavuş
ALLAH razı olsun hocam ..dün sırtımın sağ tarafında çok şiddetli bir agrım vardı forum hüddamından yardım aldım anında sırtımda ne bir agrı nede bir ağırlık kaldı aynı şekilde kolumda agrıyordu sırtım kolum rahatladı ve hafifledi .sizden sizi yetiştiren aileniz ve hocalarınızdan ALLAH razı olsun .MAŞALLAH ...

polathoca

Uzman Onbaşı
Bu Başlıkta forum hüddamından vücutsal rahatsızlıkları için vesile olmasını yani yardım isteyipte olumlu sonuç alan kardeşlerimiz açıklamalı bir yazı yazar, sıkıntılarını ve yardım istedikten sonra değişen durumunu, sonuçları yazarsa İnşaAllah

havas ilmini ve bu tür ilimleri salak insanların parasını almak için bir yol benimsemiş olan ve bu tip ilimlere inanları salak olarak görerek, sadece paralarını almaya çalışan sahte alim, medyum, hoca, cinder ve benzerlerine tokat gibi cevap olmuş olur İnşaAllah

Bu konuya özel ilgi ve hassasiyet bekliyorum İnşaAllah, hepinizden
rabbim razı ve memnun olsun can hocam bu konuyla şarlatanlara bişey kalmamış oluyor. hodri meydan oluyor.allah ve resulu sizden ebediyyen razı ve mmenun olsun.

seize

Çavuş
selamun aleyküm...
Allah Ulvi hocam'dan razı olsun.
benim biraz önce haberim oldu.
forum hüddamı bölümü ile bir yakınıma dua etmişmiştim. boynundaki sıkıntı için. geçmiş çok şükür.

Üst Alt