Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Hatem Hoca Net Forumu Hakkında

Hatem Hoca sitesinde forum şekli değişikliğine gidilecek ve hiç bir forumda bulunmayan bir şekile getirilecektir. Belki benzerleri olabilir. Aynı zamanda bilgi paylaşımlarınıda başlanacaktır. Forumumuzun şeklinin ve paylaşılan bilgilerin dışarıya sızdırılması ve dışarıda paylaşılması yasaktır.
Bunu yapan üye olursa yasaklanarak ömür boyunca kendimizden ve formumuzdan uzak tutulacaktır. referansı olan insan ise bir ay forumdan ve kendimizden uzaklaştırılacaktır. İkinic seferde referans iki ay, üçüncü seferde üç ay, dördüncü seferde ise ömrümüzün sonuna kadar bizden ve forumumuzdan uzaklaştırılacaktır.
Forumumuza herkesi kabul etmiyoruz. Üye sayısının bizler için önemi yoktur.
Forumumuza referansla kayıt olunabilir. Referans verebilecek insanlar ise sayın ulvi hocaların tamamı, sayın dost, sayın zümrüt, sayın zersin, sayın ipek, sayın memet ali hoca abimiz, sayın hanne ve kardeşleri, sayın islambol, sayın EHLİ SÜNNET, sayın fecir'dir.
Bu değişiklik esnasında tüm üye kayıtları silinebilir yeniden kayıt olmanız istenebilir.
Saygılarımızla, teşekkür ederiz.

Üst Alt