Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Havasyurdundan Kimseyi Geri Kabul Etmiyoruz

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Havasyurdunun şerri bu hafta içinde başlar, kimse yardım alıcağız diye giederk kendi başını sıkıntıya sokmasın. Başka sitelere gitsinler. Bunu derken havasyurdu üyelerinin bir tek nisra hariç ilim yuvasına dönmesi yasaktır vede istemiyoruz. Bu saatten sonra bizlede işleri olmaz, olamaz hiçbirinin. Yediği kabı kirleten insanlar sadece bulundukları ortamı b.. mundar ederler.
İlim yuvası temiz bir ortam, burayı kimsenin kirletmesini istemiyoruz. Başka sitelere İnşaAllah.
Gelecek pazartesiden itibarende havasyurduna devam eden insanlara şer ve musibetler başlar.
Kimse hainlikle ve domuzlarla birleşmekle evliya vede alim olamaz ama iyi bir domuz olur. Mademki star grubuna uşak olmayı seçtiniz, siz bilirsiniz. Dün Peygamber'imize küfrdenleri bugün baştacı ettiniz, siz bilirsiniz. Akıbetiniz onlarınki ile aynı olur. Aslında sizin gibilerin adı yeşil koministler, yeşi,l ateistler yada Allah'lı Allah'sızlardır haşa. Çünkü siz Allah'a inandığını iddia eden ama her türlü küfrü baştacı eden şerefi kıtlarsınız. Dışınız karpuz içiniz kabak.

Üst Alt