Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Haydar Baş Denilen Şii Hizmetkarından Uzak Durun

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Trabzonda kadiri şeyhi ve yüzyılın en büyük evliyası yani sahibulzamanı olduğunu iddia ederek ortaya çıkan haydar başın ticaret ve paradan başka hiçbir İslami yanı yoktur. En sonunda menfaatleri gereği iranla işbirliği içine girmiş ve Ehli Sünneti ve Eshabı Kiram Efendilerimizi lekelemeye çalışmıştır. Aslı Türk düşmanı olan bu şahıs kandırmayı başardığı 100.000 e yakın insanı Türkiye ve Ehli Sünnet karşıtı haline getirmiş ve iran ve esed taraftarı yani suriye sempatizanı yapmıştır. Aslı Türk olan Şah Muhammed Bahaaddin Nakşibendiyi ve Nakşibendi tarikatı yollarını karalaması ise sadece içindeki Türk düşmanlığındandır.
Haydar baş daha manevi alemlere bile vakıf olmamış, cine şeytana oyuncak olmuş bir akıl fukarasıdır.
Onun ilham ve güç aldığı yerler ise sadece dinsiz şeytanlardır. Herkes bu Sahabi düşmanı satılmıştan uzak dursun.

hanne

Uzman Çavuş
Allah razı olsun nurkul hocam bu yazınız üzerine haydar baş ile ilgili bir çok yazı okudum ve bu adamda her türlü sahtekarlık varmış.uzak durulması gereken haydarlardan biride haydar başmış XD:

guncel

Üst Alt