Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Hislerin Konuşturulması

<ulvi> fecir kardeşim arda kardeşimize bak İnşaAllah şimdi

<Fecir> yol gösterin biraz hocam inşaAllah

<ulvi> Fecir kardeşim arda kardeşimiz geldi va bakım istedi şimdi onu hissetmeye çalış Fecir kardeşim hissedebildinmi yoksa yok de kardeşim

<Fecir> hayır hocam

<ulvi> Fecir kardeşim hislerin senle konuşmaya başlar önce bir selam gelir içinden ama bu ses değildir geldimi

<Fecir> buyrun hocam evet geldi

<ulvi> Arda kardeşimiz hakkında bilgi verir hislerin önce bir zaman söyler üç sene yada beş ay gibi zaman olarak ne geldi kardeşim kısa yada uzun olabilir zaman tarihi

<Fecir> 3 geliyor hocam

<ulvi> gün ay yıl hangisi geliyor şimdi kardeşim

<Fecir> gün

<ulvi> vücutmu ruhmu hangisi geliyor kardeşim

<Fecir> rüzgar geliyor hocam tam hissedemiyorum kopuyor sanki

<ulvi> evet mi geliyor hayırmı fecir kardeşim kopma endişe ve korku yapma hatem kardeşmizede söyle gücün başlangıcnı verdim yani başlattım gerisini tamamlamaya başlasın İnşaAllah

<Fecir> hiç korku yok hocam

<ulvi> bu korku doğrumu çıkar yanlışmı korkusu yani endişe

<Fecir>
sadece başarısız olma tedirginliği

<ulvi> tedirginlik korkaklık değil zaten sende yazmışsın kardeşim Bu tedirginliğin adı korku değilmi fecir kardeşim

<Fecir> evet hocam layık olamama korkusu

<ulvi> korkma aldığın her cevap doğru İnşaAllah Estağfirullah kareşim Allah Razı Olsun arda kardeşim üç günden bu yana sıkıntınmı var

<arda> hocam benim hiç bitmiyor ki her zaman oluyor olmuştur sanırım

<ulvi> bitmeyen nedir kardeşim onu yaz bitirelim İnşaAllah

<arda> bilsen ama birşeylerim doğru gitmiyor mesala iş sorunum

<ulvi> hımmm arda kardeşim yakında şifa pınarı okumaları başlatılacak ona katılacaksın İnşaAllah

<arda> inşallah hocam bana baktığınızda peki hocam ne görüyorsunuz

<ulvi> arda kardeşim büyü sihir eğilir herşey bazen Manevi Gıda eksiktir tamamlarsın sorun biter İnşaAllah

<arda> bende mi hocam?

<ulvi> okumalara katıl arda kardeşim maneviyat ayrıdır Manevi Gıda çok daha ayrı dediğimi yap İnşaAllah

<arda> inşallah hocam

Fecir

Onbaşı
Rabbim hocalarımdan razı olsun, Layık olabilmeyi, ilimlerinin sadakalarından sebeplenebilmeyi nasip etsin inşaAllah. Hakları çok büyük üzerimde... nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum ki....
İş hocalarıma teşekkür etmeye gelince kelimeler bende anlam bulamıyor, yetemiyorlar harfler bana...
Başta Kıymetliler kıymetlisi Ulvi hocam olmak üzere, Can hocam Nurkul hocam ve Hatem hocam... Allah sizden razı olsun, hakkınızı helal edin bu kardeşinize...

MaşaAllah Hocam kıskanan köpekler çatlasın

Üst Alt