Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Hüddam Taifeler

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Hüddam Taifeler yine görünmeyen alemden olmakla beraber cin olmayan ama kökeni cinni olan varlıklardır

Beyaz ince ve uzun boylu olurlar, askerlik sistemi ile yönetilirler

Kalabalık gezerler

Bir tanesi cinlere ve ifritlere karşı çok iri ve güçlüdür

Genelde cinler alemini evmez ve çatışma halindedirler

Bağlı bulundukları insana kazandırdıkları özellikler ise, o kişinin etrafındaki kişilerin durumlarını, byinlerinden geçenleri, okuduklarını, yaptıklarını ve şu an ne halde olduklarını kulak hüddamlığı şeklinde söylemeleridir

Köken olarak mı..... gruplar içinde olduklarını ve mı..... bağlı olduklarını zannetmekteyim

cinlere nazaran verdikleri bilgi çok daha güvenilir ve sağlamdır, ama yinede asıl önemli yerlerde verdikleri bilgilere güvenilmez diye düşünüyorum

Kendilerine Hüddam taifeler Denilmesi kendilerini bu şekilde tanıtmalarından dolayıdır

yalnız cinlere karşı ne kadar kuvvetli ve güçlü olsalarda şeytanlara karşı zayıf ve yanıltıcıdırlar

Çünkü bazen şeytanları hüddam diye tanıtmaya kalktıkları olmuşlardır

Tabi bunlar benim görüş ve düşüncelerim doğruda olabilir yanlışta daha iyi bilenlere sormak lazım

En Doğrusunu Allah Bilir

sahra

Uzman Onbaşı
Allah razı olsun hocam.
Bilinmeyen alemi bize tanıttınız için.
Rabbim ilminizi arttırsın.

hanne

Uzman Çavuş
ALLAH RAZI OLSUN hocam daha neler ögrenecegiz kim bilir sizden.RABBİM ilminize güç ve bereket versin.İNŞALLAH....AMİN...

polathoca

Uzman Onbaşı
Hüddam Taifeler yine görünmeyen alemden olmakla beraber cin olmayan ama kökeni cinni olan varlıklardır

Beyaz ince ve uzun boylu olurlar, askerlik sistemi ile yönetilirler

Kalabalık gezerler

Bir tanesi cinlere ve ifritlere karşı çok iri ve güçlüdür

Genelde cinler alemini evmez ve çatışma halindedirler

Bağlı bulundukları insana kazandırdıkları özellikler ise, o kişinin etrafındaki kişilerin durumlarını, byinlerinden geçenleri, okuduklarını, yaptıklarını ve şu an ne halde olduklarını kulak hüddamlığı şeklinde söylemeleridir

Köken olarak mı..... gruplar içinde olduklarını ve mı..... bağlı olduklarını zannetmekteyim

cinlere nazaran verdikleri bilgi çok daha güvenilir ve sağlamdır, ama yinede asıl önemli yerlerde verdikleri bilgilere güvenilmez diye düşünüyorum

Kendilerine Hüddam taifeler Denilmesi kendilerini bu şekilde tanıtmalarından dolayıdır

yalnız cinlere karşı ne kadar kuvvetli ve güçlü olsalarda şeytanlara karşı zayıf ve yanıltıcıdırlar

Çünkü bazen şeytanları hüddam diye tanıtmaya kalktıkları olmuşlardır

Tabi bunlar benim görüş ve düşüncelerim doğruda olabilir yanlışta daha iyi bilenlere sormak lazım

En Doğrusunu Allah Bilir
rahman razı ola.

Üst Alt