Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

İlim Yuvası Forum Hüddamı Hakkında ( Hüddamul İlim Yuvası )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Forum Hadimi sizleri yada yakınlarınızı , çocuklarınızı rahatsız eden karabasanlar, cinler ifrit ve şeytanlardan kurtulabilmeniz için foruma yerleştirilmiş tarif edeceğimiz şekilde direk çözüm yolu isteyerek, kimseye muhtaç olmadan ve kalmadan kurtulmanıza vesile olabilecek bir simgesel görevli yani hadimdir

Yardım isteyebilme şartları

1- Kalbinizde bizlere karşı hiçbir art niyet taşımamak

2- Formumuza üye ve dost olmak

3- İman Sahibi ve Müslüman Olmak

4- Allah ve Peygamber düşmanı olmamak

Yardım alınabilecek konular

1- Vücutsal rahatsızlıklar, ağrı ve sızılar ( Tıp Tedavisine devam ederken ekstra )

Yardım İsteyebilme Şekli

Gözlerinizi kapatıp üç sefer Besmele çekiyorsunuz

İlim Yuvası Forum Hüddamı ulvi Hocanın verdiği izinle sana sesleniyorum, şu bedensel rahatsızlığı vücudumdan giderilmesine vesile ol, vücudumun şu bölgesindeki ağrıyı bedenimden kaldır benden uzaklaştır, Allah Rızası İçin

Kulu Olduğum Allah 'ıma kul olduğun için, ulvi Hocamın sana verdiği emir hakkı için, bu emirle seni çağırır, bu emirle senden bunları isterim

Zararsız ve sadece faydaya , şifaya yönelik olarak

Rab 'bim bizlerden ve sizlerden Razı Olsun, Gazabından ve Azabından Emin Eylesin Amin

Deyip Bir Fatiha okuyup gözleri açıyorsunuz

Ve Bir Fatiha , üç İhlası Şerife daha okuyup Peygamber Efendimiz ve Tüm Büyüklerin ce cümle Mümin Müminatın, Müslim, Müslimanın ruhuna hediye ediyorsunuz

Besmele çekerek normal hayatınıza dönüyorsunuz

Not : Celp ve sevgi konularında yardımcı olamaz, sizlerin Takva derecersine göre göreceğiniz fayda fazlalaşır

Bu Konu ve bölüm geçici süreliğine açılmıştır, konu kapatıldıktan sonra ve bölüm yok edildikten sonra forum hadinmi ve yardım etmesi yeryüzünden kalkacaktır

O saatten sonra çağrılsada gelmiyecek ve fayda vermeyecektir hiç bir konuya

Bu Bölüm sadece tüm dünyaya ispat mahiyetinde bir süreliğine açılmıştır

Kendi kendinizede yalan söyleyecek değilsiniz ya

Not : Her istek ayrı ayrı olacak ve iki istek arasında en az bir saat beklenecek İnşaAllah

s.a. Ulvi Hocam Hayırlı ve Uğurlu olsun inşaAllah, Allah Razı olsun sizlerden Allah İlminizi arttırsın, çok faydalı bir hizmet teşekkürler, Allah'a Emanet olun, selametle...

sahra

Uzman Onbaşı
Allah Razı Olsun Hocam.
Bende sağlıkla ilgili istedim.
Rabbim ilminizi idrakınızı arttırsın.

hanne

Uzman Çavuş
bu ne terbiyesizlik iykide yasaklanmışın sizin gibiler böyle iylikleri haketmiyolar zaten....

Üst Alt