Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Karabasan ve Çeşitleri (Ulvi Hocadan Alıntı)

Karabasan iki türlüdür

Birincisi maddi sebepli olan

İkincisi ise Manevi sebepli Olandır

Maddi sebepli olan karabasan, gerçekte karabasan değildir ama aynı etki ve özellikleri gösterir Sebebi vücudun oksijansiz kalmasıdır, Mesela içeri hava girişi olmayan bir odada yattığınızda, yada herhangi bir sebeple siz uyurken nefesiniz azaldığında Yada akciğer rahatsızlığı olupta aldığı nefes yetersiz gelen insanlarda olur. Tedavi şekli doktordur

İkincisi manevi karabasan cin şeytan karışık bir taifedir Gerçekte faydalıdır ancak insanlar bilmediği için korkarlar Hem size Ahiret'in ve manevi varlıkların varlığını hatırlatır, öğretir Hemde geldiklerinde vücudunuzdaki hastalıkları almaya çalışırlar
Sık karabasan çöken insanların vücut sağlığı yerindedir Çocukken sık karabasan çöken insanlar hem sıhhatli, hemde yüzleri güzel olur Karabasan çöktüğünde nefesinizin kesilmesinin ve kıpırdayamayışınızın sebebi sadece onların ağırlığı sebebiyle vücuda yaptığı baskıdır. Yoksa nefesinizi kesmeye çalışmazlar Unutmayın ağır bir yükün altında kalan herkesin nefesi kesilir Şimdilik bu kadar

Ulvi Hoca

Üst Alt