Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Medyumlara, cinderlere, büyücülere, sihirbazlara, Manevi Varlık ve Dünya Kullanıcılarına Uyarıdır

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Medyumlara, cinderlere, büyücülere, sihirbazlara, Manevi Varlık ve Dünya Kullanıcılarına Uyarıdır
Kim ki yaptığı büyü, sihir ve benzeri manevi şeylerle bir genç kızın kısmeti bağlar evlenmesine mani olursa, kimki sevenleri ayırırsa, kimki yuva dağıtırsa, kimki nişan bozarsa, kimki haksız yere birinin ölümüne sebep olursa, kimsi işi rızkı bağlıyarak insanları aç bırakmaya kalkarsa, kimki yalan ve dolanla derdine derman arayan insanların parasını kandırarak alırsa, ister kendi için yapmış olsun, ister para karşılığı başkası için yapmış olsun yada başka bir sebeple yapmış olsun dili, Dini, ırkı , rengi ne olursa olsun manevi olarak çok ağır cezaya uğratılacaktır Taki pişman olup bu kötülükleri yapmayı bırakana ve yapmış olduğu kişilerden özür dileyerek Helallik alana kadar Yok bu dediklerimi kaale almayıp kafa tutmaya kalkan olursa halep ordaysa arşın burdadır Dünyanın tüm manevi ilim kullanıcıları bir araya gelmeye kalkıp şanslarını deneyebilirler, Rab 'bim kime ne bulduruyor açığa çıkmış olur

Allah senden razı olsun hocam insan anadan biki kere ayrılırmış bir doğarken birde ölürken insan sevdiğini iki kere severmiş bir ilk başlarken birde biterken ama değerini bir kere anlarmış oda kaybederken................

hanne

Uzman Çavuş
ALLAH RAZI olsun senden ulvi hocam sıkıntılar içinde yaşadıgımız şu dünyada bir ışık oldun bizlere bana ve aileme yıllardır yaşayamadıgımız huzuru verdin yıllardır çektigimiz ve bize yaşatılan sıkıntılarımızdan kurtardır .RABBİM bizi kurtardı sizin vesilenizle bizim gibi sıkıntısı olan herkesi kurtarsın inşALLAH...Büyü sihir gibi şeylerle ugraşıp insanların sağlıgı rızkı kısmeti ve huzuruyla ugraşan herkeside RABBİME havale ediyorum her iki dünyadada cezalarını verecektir.

s.a dostlar izmirde abbas kazımoglu adında bir şarlatan bir arkadaşımızın eşine ve çocuguna gönderme yaparak rahatsızlık veriyor ve arkadaşın eşi kalpkıizi bile geçirdi ve bu arkadaşımızın eşi seyyiddir bu abbas denilen şarlatan allaha kitaba ve sadatlarımıza allah dostlarına hiç durmaksızın söven biri ulvi abi ve diger hocalarımızın bu konu hakkında duyarsız kalmamalarını rica ediyorum benım kızdıgım nokta niye bunun gibi kişilere haddini bildirmiyor ulvi abi geregini yapacaktır işallah allahın aslanları bitmez konuyu yanlış yere açtıysam kızmayın lütfen s.a

necmiye

Onbaşı
ALLAH RAZI olsun senden ulvi hocam sıkıntılar içinde yaşadıgımız şu dünyada bir ışık oldun bizlere bana ve aileme yıllardır yaşayamadıgımız huzuru verdin yıllardır çektigimiz ve bize yaşatılan sıkıntılarımızdan kurtardın .RABBİM bizi kurtardı sizin vesilenizle bizim gibi sıkıntısı olan herkesi kurtarsın İNŞALLAH.Rabbim o günleri bir daha yaşatmasın çok zor günlerdi .Büyü sihir gibi şeylerle uğraşıp insanların sağlıgı rızkı kısmeti ve huzuruyla ugraşan herkeside RABBİME havale ediyorum. Hesab gününü düşünmezlermi ?

hanne

Uzman Çavuş
Kim ki yaptığı büyü, sihir ve benzeri manevi şeylerle bir genç kızın kısmeti bağlar evlenmesine mani olursa, kimki sevenleri ayırırsa, kimki yuva dağıtırsa, kimki nişan bozarsa, kimki haksız yere birinin ölümüne sebep olursa, kimsi işi rızkı bağlıyarak insanları aç bırakmaya kalkarsa, kimki yalan ve dolanla derdine derman arayan insanların parasını kandırarak alırsa, ister kendi için yapmış olsun, ister para karşılığı başkası için yapmış olsun yada başka bir sebeple yapmış olsun dili, Dini, ırkı , rengi ne olursa olsun manevi olarak çok ağır cezaya uğratılacaktır Taki pişman olup bu kötülükleri yapmayı bırakana ve yapmış olduğu kişilerden özür dileyerek Helallik alana kadar Yok bu dediklerimi kaale almayıp kafa tutmaya kalkan olursa halep ordaysa arşın burdadır Dünyanın tüm manevi ilim kullanıcıları bir araya gelmeye kalkıp şanslarını deneyebilirler, Rab 'bim kime ne bulduruyor açığa çıkmış olur
güncelll

hanne

Uzman Çavuş

Allah razı olsun hocam..iyki varsınız..

Güncel havasçı geçinen münafıklar iyi okuyun güncel.

polathoca

Uzman Onbaşı
maşallah.

:47::9::52::52::52:
medyumlara, cinderlere, büyücülere, sihirbazlara, manevi varlık ve dünya kullanıcılarına uyarıdır
kim ki yaptığı büyü, sihir ve benzeri manevi şeylerle bir genç kızın kısmeti bağlar evlenmesine mani olursa, kimki sevenleri ayırırsa, kimki yuva dağıtırsa, kimki nişan bozarsa, kimki haksız yere birinin ölümüne sebep olursa, kimsi işi rızkı bağlıyarak insanları aç bırakmaya kalkarsa, kimki yalan ve dolanla derdine derman arayan insanların parasını kandırarak alırsa, ister kendi için yapmış olsun, ister para karşılığı başkası için yapmış olsun yada başka bir sebeple yapmış olsun dili, dini, ırkı , rengi ne olursa olsun manevi olarak çok ağır cezaya uğratılacaktır taki pişman olup bu kötülükleri yapmayı bırakana ve yapmış olduğu kişilerden özür dileyerek helallik alana kadar yok bu dediklerimi kaale almayıp kafa tutmaya kalkan olursa halep ordaysa arşın burdadır dünyanın tüm manevi ilim kullanıcıları bir araya gelmeye kalkıp şanslarını deneyebilirler, rab 'bim kime ne bulduruyor açığa çıkmış olur

güncel

güncel

Üst Alt